Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ vs UNO (65:59)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 sausio 07 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Rokų gimnazija, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

Beveik visas rungtynes pirmavusi asociacija „Krepšinio Pasaulis“ įveikė „UNO“ krepšininkus

2016 sausio 08 d., Penktadienis, 00:02 val., peržiūros: 1320

Sausio 7 dieną, Rokų gimnazijos salėje vyko 30+ lygos reguliariosios pirmojo etapo rungtynės tarp vietos „Krepšinio pasaulis“ ir svečių „UNO“ komandų. Pirmame kėlinuke šiek tiek stipresni atrodė šeimininkai, kurie po pirmų dešimties minučių pirmavo 18:11. Antrame kėlinuke komandos žaidė apylygiai ir atotrūkis tarp komandų nepakito – 35:28. Trečiame ketvirtyje šeimininkai sužaidė porą geresnių atkarpų ir sugebėjo padidinti savo persvarą – 50:38. Paskutiniame ketvirtyje svečiai bandė pasivyti varžovus, tačiau pritrūkę laiko turėjo pripažinti „Krepšinio pasaulis“ komandos pranašumą rezultatu 65:59.

Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos rezultatyviomis atkarpomis, po kurių rezultatas buvo 10:9 „Krepšinio pasaulis“ ekipos naudai. Kėlinukui persisvėrus į antrąją pusę po dviejų „UNO“ komandos A.Obelskio taškų, sekė sausai laimėta šeimininkų atkarpa 8:0, kuri leido po pirmojo kėlinuko pirmauti 18:11.

Antrojo kėlinuko pradžioje komandos taip pat pradėjo apylygiai, tačiau „Krepšinio pasaulis“ krepšininkams pavyko peržengti dviženklės persvaros ribą ir pirmavo 28:18. Svečiai tuojau pat sureagavo į augančią varžovų persvarą ir spurtavo 8:0 taip sumažindami atsilikimą iki dviejų taškų (26:28). Vis dėlto geriau kėlinuko pabaigą sužaidę šeimininkai sugebėjo atgauti dalį savo turėtos persvaros ir baigiantis pirmai rungtynių pusei pirmavo 35:28.

Trečiojo kėlinuko pirmoje pusėje, šeimininkai susigrąžino turėtą dviženklę persvarą ir ją didino. Vienu metu ji buvo išaugusi net iki 15 taškų, tačiau nedidelė 7:2 „UNO“ krepšininkų atkarpėlė neleido šeimininkams toliau tolti. Po trijų kėlinių 50:38 pirmavo „Krepšinio pasaulis“.

Paskutiniojo ketvirčio pradžioje spurtavę šeimininkai buvo susikrovę gana solidžią persvarą (57:40), tačiau svečiai vėl atsakė sėkminga atkarpa ir sumažino atsilikimą iki 6 taškų (51:57). Nors vėliau „Krepšinio pasaulis“ ir atstatė turėtą persvarą (63:53), tačiau „UNO“ krepšininkai nenuleido rankų ir vėl sumažino atsilikimą (59:63). Dėja, bet intrigos sukurti nepavyko ir svečiams grubiai suklydus gynyboje E.Jančauskas pelnė du taškus, po puikaus T.Kmito perdavimo. Pritrūkę laiko svečiai turėjo pripažinti „Krepšinio pasaulis“ komandos pranašumą rezultatu 65:59.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė: „Šiandieną ko gero šaltis buvo mūsų sąjungininkas. Komanda buvo nusiteikus laimėti, taip pat prie komandos prisijungė žaidėjas, kuris padeda ištampyti priešininkų gynybą ir suteikia mums daugiau erdvės po krepšiu“

Asociacija „Krepšinio pasaulis“: Evaldas Jančauskas – 18 tšk., Arunas Budrys – 16 tšk. (10 atk. kam.), Mindaugas Mažeika – 11 tšk.

UNO: Modestas Gailiūnas – 14 tšk. (16 atk. kam., 7 išpr. praž.), Andrius Olberkis – 13 tšk., Gediminas Šuklevičius – 12 tšk. (10 atk. kam.), Nedas Kundrotas – 10 tšk..

Tik po pratęsimo Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė SK“Vertigo“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 18:39 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „Šernai“ ekipą (2016 vasario 25 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė SK „Vertigo“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:06 val.)Ketvirtajame kėlinyje aukštesnę pavarą įjungę Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė „Šernus“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:22 val.)Lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ lengvai įveikė „RBnuomą ‒ IVnet“ (2016 kovo 29 d., antradienis, 21:27 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ namuose sutriuškino „Remza“ ekipą (2016 sausio 22 d., penktadienis, 00:42 val.)Pratęsimą išplėšusi Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė keturiese likusius „RBnuoma ‒ IVnet“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:26 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 22:43 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Šilainiai“ ekipą (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)