PUSKARININKIŲ MOKYKLA vs TEO LT (82:62)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gruodžio 03 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

Penktoji iš eilės "Puskarininkių" pergalė

Mariaus Markevičiaus 29 įmestų taškų neužteko pergalei pasiekti
2007 gruodžio 03 d., Pirmadienis, 20:41 val., peržiūros: 8951
Šį vakarą "Įmonių" lygoje "KTK" salėje susitiko "Puskarininkių Mokykla" ir "Teo Lt" komandos. Po įdomių varžybų pergalę 82:62 šventė šeimininkų statusą turėję "Puskarininkiai". Visas rungtynes vyko įtempta kova.

Per pirmąjį kėlinį žaidimas vyko apylygiai.Tiek vienos, tiek kitos komandos nariai įmetė po 2 tritaškius, panašiai atkovojo kamuolių. Aikštelės šeimininkams kėlinio antroj pusėj taikliau mėtant į krepšį rezultatas pakrypo jų naudai ir pirmąjį ketvirtį komanda baigė 5 taškų persvara 21:16

Antrame kėlinyje šeimininkai atakavo dar daugiau ir taikliau. Iš 12 mėtimų tik 3 praskriejo pro šalį. Todėl jie sugebėjo savo persvarą padidinti iki 14 taškų. Kėlinio rezultatas 27:18, o bendras prieš pertrauką buvo 48:34

Po pertraukos abi komandos pradėjo mažiau atakuoti ir dažniau prasižengti. Abi ekipos per šį kėlinį padarė daugiau nei po 5 pražangas. Šį kėlinį svečiai sugebėjo laimėti 4 taškų skirtumu 15 : 18.

Paskutiniame ketvirtyje abi ekipos nebedarė tiek daug klaidų ir žaidimas vyko sparčiau. Taikliau atakuoti sekėsi šeimininkams, todėl kėlinį jie laimėjo 19 : 10. Bendras varžybų rezultatas buvo 82:62 . Taip buvo pasiekta dar viena "Puskarininkių" pergalė.

Po varžybų pakalbintas laimėtojų komandos treneris džiaugėsi komandos pergale prieš turnyrinės lentelės kaimynus.

"Teo Lt" komandos žaidėjas pralaimėjimo priežastimi įvardijo savo komandos blogą žaidimą. Iš komandos išskyrė E.Blauzdžiūną , M.Markevičių (29 taškai)

Teisėjų darbą nugalėtojai įvertino 9,5 balo, o pralaimėję nepanoro vertinti.
Pirmasis "Puskarininkių mokyklos" pralaimėjimas (2008 sausio 07 d., pirmadienis, 21:02 val.)"Puskarininkai" nenugalimi (2007 lapkričio 28 d., trečiadienis, 21:16 val.)Nepilnos sudėties "Puskarininkių mokykla" pratęsė pergalių maratoną (2007 gruodžio 17 d., pirmadienis, 20:36 val.)"Puskarininkių mokykla" iškovojo dar vieną pergalę (2007 gruodžio 19 d., trečiadienis, 19:03 val.)"Puskarininkų mokykla" neleido suabejoti jų pergale (2007 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:32 val.)"Puskarininkų mokykla" svetingi nebuvo (2007 lapkričio 12 d., pirmadienis, 20:25 val.)"Puskarininkių mokykla" nutraukė pralaimėjimų seriją (2008 sausio 14 d., pirmadienis, 21:21 val.)Sėkmingos paskutinės 3 minutės lėmė "Puskarininkių mokyklos" pergalę (2008 vasario 13 d., trečiadienis, 22:11 val.)"Ecobaltic" palaužė "Puskarininkių mokyklą" (2008 vasario 05 d., antradienis, 23:07 val.)"Ūkio bankas" namuose įveikė "Puskarininkių mokyklą" (2008 kovo 08 d., šeštadienis, 18:22 val.)