TEO LT vs MIKROVISATA (56:42)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 01 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas LT 49460

Lengva "TEO LT" pergalė namų salėje prieš "Mikrovisata"

2008 gruodžio 01 d., Pirmadienis, 22:41 val., peržiūros: 6356

Šiandien „Įmonių“ lygos rungtynėse tarp „TEO LT“ (šeimininkai) ir „Mikrovisata“ (svečiai) ekipų, intriga trūko tik viena kėlinį, vėliau aikštelės šeimininkai žaisdami protinga ir gražų krepšini,buvo geresni už savo varžovus,bei šventė įtikinamą pergalę 14 taškų skirtumu 56:42.

Rungtynes staigiu spurtu 8:0 pradėjo aikštelės svečiai. Netrukus Mindaugas Matonis pataikė du tritaškius ir dar Domas Ramanauskas pridėjo 2 taškus ir išlygino rezultatą,po šio atsako rezultatas tapo 8. Vistik iki ketvirčio pabaigos svečiams pavyko įgyti pranašumą,šeimininkų deficitas po šio kėlinio buvo 9 taškai 10:13

Antrajame kėlinyje iniciatyva jau priklausė šeimininkams. Naudodamiesi oponentų klaidomis, jie po truputį didino atotrūkį, kuris prieš ilgąją pertrauką pasiekė 5 taškus. Šioje rungtynių atkarpoje “TEO LT” ekipa svečiams leido įmesti tik 8 taškus,per pirmas 5 minutes svečiai pelnė tik 2 taškus. Kėlinys baigėsi 26:21 šeimininkų naudai.

Po pertraukos vaizdas nepasikeitė. Kad ir kaip besistengtų “Mikorvista” žaidėjai, jiems nepavyko priartėti prie priešininkų. Išnaudodami svečių spragas baudos aikštelėje, šeimininkai savo taškus rinko dvitaškiais metimais,bet tik varžovai pradėdavo gintis po krepšiu tuo pat sekdavo tritaškis metimas. “TEO LT” komandos aukštaūgiai pranoko priešininkus ir kovoje dėl atšokusio kamuolio. Po trijų ketvirčių komandas skyrė 8 taškai „TEO LT“ priekyje 39:31.

Paskutinysis kėlinys jau nieko nelėmė. Šeimininkai ir toliau žaidė žiūrovo akiai malonų žaidimą, bet vėliau varžovai vis dažniau prasižengdavo. Ne vieną kartą buvo išprovokuotos varžovų pražangos, nuo kurių šeimininkai galėjo įgyti didesni pranašumą, tačiau ne visi baudos metimai pasiekdavo tikslą. Rungtynės pasibaigė rezultatu 56:42 “TEO LT” naudai.

Pergalę šventusios "TEO LT" gretose geriausiai pasirodė Marius Markevičius, pelnęs 14 taškų ir Domas Ramanauskas pelnęs 10 taškų ir atkovojęs 10 kamuolius.

"Mikrovista" komandoje rezultatyviausias buvo Audrius Vaivada, jis pelnė 17 taškų.

Po rungtynių „TEO LT“ komandos treneris buvo labai patenkintas komandos pasirodymu,jis sake kad gerai pažinojo varžovus,kad jo komanda gerai susikaupė ir nusiteikė varžyboms, dėl to toks rezultatas ir matomas.

Pralaimėjusios „Mikrovisata“ komandos treneris buvo labai nepatenkintas teisėjų darbu.

"Teo LT" eliminavo "Mikrovisatą" (2009 kovo 20 d., penktadienis, 20:52 val.)Įtikinama "TEO LT" pergalė (2008 gruodžio 13 d., šeštadienis, 00:37 val.)"Bioprojektas" turėjo pripažinti "Mikrovisatos" pranašumą (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 20:41 val.)Skaudi krepšinio pamoka "Mikrovisatai" (2009 vasario 09 d., pirmadienis, 22:03 val.)"Kauno tiltai" įveikė "Mikrovisatą" (2009 kovo 12 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai nugalėjo "Mikrovisatą" (2009 sausio 15 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)"Vaidotėnas" nesunkiai palaužė "Mikrovisatos" ekipą (2008 lapkričio 24 d., pirmadienis, 21:07 val.)"Teo LT" po sunkios kovos, įveikė "Policininkų" pasipriešinimą (2009 vasario 02 d., pirmadienis, 22:55 val.)Sunki „TEO LT“ pergalė (2009 kovo 13 d., penktadienis, 23:11 val.)"Teo LT" ir toliau žengia pergalių keliais (2009 vasario 03 d., antradienis, 22:21 val.)