LŽŪU - PILĖNAI 2 vs RADIJAS TAU (84:53)B LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 29 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ LŽŪU sporto salė, Studentų g. 11, Akademija LT-53361

"LŽŪU-Pilėnai 2" sutriuškino "Radijas Tau"

2009 lapkričio 29 d., Sekmadienis, 21:31 val., peržiūros: 4819

Sekmadienį, Lietuvos žėmės ūkio universiteto sporto salėje, įvyko B lygos dvikova tarp "LŽŪU-Pilėnai 2" ir "Radijas Tau" ekipų. Namuose rungtyniavę "LŽŪU-Pilėnai 2" krepšininkai, palaužę varžovus antrojoje rungtynių pusėje, nugalėjo "Radijas Tau" ekipą, rezultatu – 84:53 (15:16, 16:12, 24:12, 29:13).

„LŽŪU-Pilėnai 2“ savo varžovus užklupti ketino jau pačioje susitikimo pradžioje (6:0), tačiau svečiai parodė, kad nesiruošia pergalės atiduoti jau pirmosiomis mačo minutėmis (8:9). Netrukus krepšys atsirišo "Radijas Tau" žaidėjams ir "LŽŪU-Pilėnai 2" krepšininkai buvo priversti vytis savo priešininkus – 8:14. Vis dėlto svečių metimai ėmė skrieti po šalį, o aikštės šeimininkai pasinaudojo varžovų duobe ir sušvelnino skirtumą iki vieno taško – 15:16.

Antrojo ketvirčio pradžioje šeiminimkams pavyko persverti rezultatą (17:16). Dar po kiek laiko šeimininkai buvo priversti prašyti minutės pertraukėlės, nes žaidėjai pradėjo blaškytis ir prarasti kamuolius (19:16). Po šeimininkų paprašytos minutės pertraukėlės skirtumas išaugo iki aštuonių taškų (27:19), bet "Radijas Tau" žaidėjų: M.Kudako ir A.Zigmantavičiaus pastangomis, skirtumas sumažėjo iki vieno taško (27:26). Vis dėlto šeimininkams pavyko išsaugoti pranašumą ir po pirmųjų dvidešimties minučių šeimininkai turėjo trijų taškų persvarą – 31:28.

Po pertraukos šviežesni atrodė "LŽŪU-Pilėnai 2" ekipos krepšininkai, mat svečiai, kurie rungtyniavo tik penkiese, pavargo. A.Strelčiūnas įkrovė kamuolį į krepšį, du tritaškius iš eilės smeigė M.Joknys ir šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą – 43:33. „LŽŪU-Pilėnai 2“ įsibėgėjo ir netrukus susikrovė septyniolikos taškų persvarą – 53:36. Panašus skirtumas išliko iki kėlinio pabaigos. „Radijas Tau" ekipai pavyko neleisti varžovams atitrūkti dar labiau ir kėlinys baigėsi rezultatu – 55:40.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai varžovams atkurti intrigos nebeleido. Nors svečiai ir bandė spausti varžovus, tačiau spaudimas atsisuko prieš juos pačius. "LŽŪU-Pilėnai 2" ne tik užtikrintai išlaikė saugų pranašumą, tačiau jį dar labiau padidino. Nors likus keturioms minutėms į sporto salę įžengęs „Radijas Tau“ treneris A.Lapinskas, įkvėpė auklėtinius ir šie sužaidė trumpalaikę atkarpą, kurios metu skirtumas siekė aštuoniolika taškų (69:51). Tačiau netrukus entuziazmas išbleso ir šeimininkai susikrovė dar didesnį pranašumą (84:53). KKL „B lygos“ pirmenybėse „LŽŪU-Pilėnai 2“ krepšininkams tai buvo pirmoji pergalė.

„LŽŪU-Pilėnai 2“ ekipos treneris po pergalės teigė: Pirmą kartą pavyko visiems susirinkti, nebuvo tik vieno žaidėjo, o šeip tendencingai laimėjome, dėl to jog susirinko visa komanda.Trečiajame kėlinyje pasvaliečių dėka, kurie yra tarpusavyje susižaidę, vienas kito žaidimą gerai pažįstantys ir suprantantys kaip reikia tarpusavyje žaisti, ženkliai padidino skirtumą, ko pasekoje įvyko rungtynių lūžis.
Pralaimėjusiųjų treneris po pralaimėjimo teigė: Kadangi žaidėme penkiese, trečiajame kėlinyje stipriai išryškėjo žaidėjų nuovargis, antrajame kėlinyje dar sugebėjome atsilaikyti, tačiau po pertraukos varžovai įgijo lemtingą pranašumą.

"LŽŪU-Pilėnai 2": M.Joknys 23 (6/7 dvitaškių, 11 atk.kam.), A.Strelčiūnas 16 (14 atk.kam, 8 klaidos), A.Silvestravičius 14, D.Kabošis 10 taškų.

"Radijas Tau": A.Zigmantavičius 18, M.Kudakas 17 taškų.

"LŽŪU - Pilėnai 2" išsaugojo persvarą prieš "Kauno artmedia" (2010 kovo 02 d., antradienis, 23:03 val.)"LŽŪU-Pilėnai 2" svečiuose įveikė "ARV" ekipą (2009 gruodžio 16 d., trečiadienis, 22:57 val.)"LŽŪU - Pilėnai 2" ekipos pergalė pažymėta trimis "B" lygos rekordais (2009 gruodžio 11 d., penktadienis, 22:43 val.)"LŽŪU - Pilėnai 2 " svečiuose įveikė "Topo centrą" (2010 kovo 23 d., antradienis, 20:23 val.)"Trubetting" po sunkios kovos palaužė "Radijas Tau" ekipą. (2009 lapkričio 04 d., trečiadienis, 23:16 val.)Gripo išretinta "LŽŪU - Pilėnai 2" ekipa namuose nusileido pogrupio lyderiams (2009 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:31 val.)Po atkaklios kovos pergalę iškovojo "Radijas Tau" komanda (video) (2010 sausio 26 d., antradienis, 20:02 val.)Triuškinanti "Varaidos pergalė" (2009 gruodžio 02 d., trečiadienis, 17:38 val.)"ARV" permainingoje kovoje palaužė "LŽŪU - Pilėnai 2" ekipą (video) (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 22:48 val.)Lygiavertėje kovoje stipresni buvo pogrupio lyderiai - "Radijas Tau" (2010 vasario 14 d., sekmadienis, 22:45 val.)