LIBORA vs STATYBŲ VIZIJA & LVA (73:90)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 31 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Garliavos Jonučių vid. mokykla, Vasario 16-osios g. 8 Garliava,Kauno raj.

"Statybų vizija & LVA" penketukas nugalėjo "Libora" komandą

2010 sausio 31 d., Sekmadienis, 21:02 val., peržiūros: 5258

Šiandien (01.31), Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos sporto salėje, buvo sužaistos "C" lygos varžybos, šeimininkai "Libora" priėmė svečius "Statybų vizija & LVA". Rungtynėms neprasidėjus buvo laukiama svečių komandos vieno žaidėjo, jei būtų nepasirodęs, tai šiai komandai būtų įskaitytas techninis pralaimėjimas. Tačiau žaidėjas pasirodė ir prasidėjo varžybos. Susirinkę tik penkiese svečių komandos krepšininkai pateikė staigmeną. Jie iškart įsiveržė į priekį ir pirmavo visų rungtynių metu. Nors jautėsi "Statybų vizija & LVA" krepšininkų nuovargis, bet šeimininkams sunkiai sekėsi priartėti prie varžovų. Po dviejų kėlinių komandas skyrė 27 taškų skirtumas, tačiau energingasis svečių penketukas pavargo ir leido sumažinti varžovams taškų skirtumą. Taigi rungtynės baigėsi rezultatu 73:90 (7:26, 20:28, 24:12, 22:24).

Varžybos prasidėjo technine pražanga. Ją „Statybų vizija & LVA“ komanda gavo už žaidėjo vėlavimą į rungtynes, nes be starto penketo negalima pradėti rungtynių. Prie baudų metimo linijos stojo A.Keršys, bet nepasinaudojo proga ir prametė abu baudos metimus.Taigi prieš rungtynių pradžią rezultatas vistiek buvo 0:0. Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečių penketukas, sužaidus 4 minutes, jie pirmavo rezultatu 3:13. Šeimininkai pataikė tolimą metimą ir dar du taškus pridėjo iš po krepšio, bet tai buvo paskutiniai šios komandos kėlinio taškai, nes toliau visą laiką taškus pelnė tik svečiai. Net 13 taškų be atsako, su puikia gynyba žaidė „Statybų vizija & LVA“ ir po pirmojo kėlinio turėjo net 19 taškų pranašumą, o rezultatas buvo 7:26.

Antrą kėlinį „Libora“ krepšininkai ėmė labiau gintis, tačiau pulti dar nerado kaip. Sužaidus pusę antro kėlinio rezultatas jau buvo 20:40. Ilgai nelaukus puikiai sužaidė svečių komandos žaidėjas D.Baltušis, kuris įmetė tolimą metimą, o kai jo komanda apsigynė dar privertė prasižengti varžovus ir suteikta galimybe pelnė dar du taškus baudos metimais, nors šiam žaidėjui priklausė pusę komandos kėlinio taškų, bet kiti likę krepšininkai taip pat puikiai išnaudojo vienas kitą ir sugebėjo padidinti taškų skirtumą, o pasibaigus kėliniui pirmavo jau dvigubai t.y. rezultatu 27:54.

Trečią ketvirtį vaizdas aikštelėje iš esmės pasikeitė. Čia jau dominavo "Libora" krepšininkai. Taip sakant sėkmingai pradėję, sėkmingai ir baigė šį kėlinuką. Sužaidus kelias minutes skirtumas sumažėjo 36:56. Ne tik iš toli, bet ir po krepšiu labai gerai sužaidė M.Šumlinskas. Tikriausiai svečių komanda nesistengė šiame kėlinyje, kad visas jėgas kai jų labiausiai reikės atiduotų paskutiniajame kėlinyje. Taigi gale kėlinio dar du tolimus metimus įsūdė į krepšį M.Šumlinskas, o rezultatas jau buvo 51:66.

Ketvirtame kėlinyje „Statybų vizija & LVA“ neatsipalaidavo. Jie kėlinį pradėjo išprovokuota šeimininkų bauda ir taikliu dvitaškiu. Tačiau netrukus šeimininkai įmetė 6 taškus be atsako taip sumažindami skirtumą iki 12 taškų. Daugiau pastangų ir noro įdėjo svečiai, kai triumfavo 10 taškų spurtu taip susigrąžindami sau didelį 23 taškų pranašumą (63:86). Dar šiek tiek pavyko sušvelninti rezultatą šeimininkams, tačiau visgi pergalę šventė „Statybų vizija & LVA“ komandos krepšininkai rezultatu 73:90.

„Statybų vizija & LVA“ treneris D.Bakanas po varžybų trumpai pakomentavo varžybas: „Vyrai penkiese, gerai sužaidė varžybas",

"Libora": M.Šumlinskas 22 ir G.Vasiliauskas 15 taškų.

„Statybų vizija & LVA“: D.Baltušis 25, V.Babrauskas 24 ir L.Vadopalas 22 taškai.

Sunki "Statybų Vizijos & LVA" pergalė (2009 lapkričio 07 d., šeštadienis, 19:24 val.)"Statybų Vizija & LVA" pasiekė nesunkią pergalę (2009 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 20:03 val.)"Statybų vizija & LVA" šešetukas namuose nepaliko vilčių "BC Sporto fėja-2" krepšininkams (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 20:59 val.)"Libora" nesunkiai nugalėjo "Vėdisana & Koluna" komandą (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 21:17 val.)„Statybų vizija & LVA“ neatsilaikė prieš „Kėdainių“ komandą (2010 sausio 24 d., sekmadienis, 21:08 val.)"Kėdainiai" ir antrą kartą nugalėjo "Liborą" (2010 kovo 21 d., sekmadienis, 19:47 val.)"Statybų vizija & LVA" atsirevanšavo "Kėdainiai" ekipai ir keliauja į kitą etapą (2010 balandžio 01 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)"Statybų vizija & LVA" atsirevančavo savo varžovams "Kėdainiai" (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 21:01 val.)"Statybų vizija & LVA" beveik dvigubu skirtumu sutraiškė "BC Sporto fėja - 2" (2010 kovo 07 d., sekmadienis, 20:12 val.)Statybų vizija & LVA“ iškovojo nesunkią pergalę (2009 gruodžio 13 d., sekmadienis, 21:20 val.)