Abstinentai vs Compensa (69:66)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 01 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Abstinentai“ po atkaklios kovos išsiveržė serijoje į priekį

2015 kovo 02 d., Pirmadienis, 00:28 val., peržiūros: 1159

Sekmadienį (03.01) A.Sabonio krepšinio centre įvyko „C“ lygos, „Mažosios“ taurės aštuntfinalio rungtynės tarp „Abstitentų“ (šeimininkai) ir „Compensos“ (svečiai). Po atkaklios kovos pergalę iškovojo „Abstinentai“ – 69:66 (12:12, 17:20, 23:21, 17:13).

Rungtynės prasidėjo vangiai ir abi ekipos sunkiai rinko taškus. Per pirmąsias dešimt minučių niekas taip ir nepaiškėjo – lygybė (12:12). Antrajame kėlinyje ir toliau vyko atkakli kova ir nei viena ekipa ilgą laiką nebuvo įgijusi didesnio nei 3 taškų pranašumo, tačiau kėlinuko pabaigoje po J.Medekšo tritaškių „Compensa“ buvo įgijusi 6 taškų persvarą – 26:32. Visgi taiklus M.Liepos tolimas metimas vėl sumažino skirtumą iki trijų ir po dviejų kėlinių „Abstinentai“ turėjo trijų taškų deficitą – 29:32.

Po ilgosios pertraukos ir vėl tęsėsi atkakli kova, tačiau „Compensa“ pralaimėjo sausą atkarpą (9:0) ir užleido pirmaujančios komandos poziciją varžovams (45:37). Visgi svečiai neleido pabėgti šeimininkams ir M.Visockio ir M.Samuolio pastangomis išlygino rezultatą (48:48). Per likusį kėlinio laiką „Compensa“ sugebėjo minimaliai išsiveržti į priekį – 52:53.

Ketvirtajame kėlinyje daugiau nei penkias minutes „Compensa“ negalėjo pelnyti taškų, ir toliau pralaimėdama kovą po krepšiais, pralaimėjo sausą atkarpą (12:0) ir antrą kartą rungtynėse turėjo didesnį nei penkių taškų deficitą likus vos keturioms minutėms – 64:53. M.Visockis ir M.Samuolis vėl ėmėsi iniciatyvos ir sumažino skirtumą iki trijų taškų. Visgi taiklus M.Patašiaus dvitaškis grąžino penkių taškų persvarą (66:61). Likus žaisti mažiau nei minutę „Compensa“ išlygino rezultatą, tačiau jau kitos atakos metu, šeimininkai padidino skirtumą iki trijų taškų. „Compensa“ dar turėjo keletą progų išlyginti rezultatą, tačiau „Abstitentai“ atsilaikė ir šventė pergalę – 69:66.

Abstinentai: Marius Liepa – 23 tšk. (5 išpr. praž.), Mantautas Patašius – 19 tšk. (17 atk. kam., 6 išpr. praž.), Artūras Jankevičius – 10 tšk.

Compensa: Mindaugas Samuolis – 23 tšk., Merūnas Visockis – 11 tšk. (6 perimt. kam.), Justas Medekšas – 11 tšk.

Po rungtynių pakalbintas „Abstinentų“ ekipos žaidėjas, Saulius Banaitis, kalbėjo:

- Pirmosios serijos rungtynės, pirmoji pergalė. Kaip manote, kas šios dienos rungtynėse buvo sunkiausia?

- Ištikrųjų labai nepataikėme iš toli. Bandėme remtis tolimais metimais, bet jie nepakrito. Po to padarėme išvadas ir pradėjo žaisti iš po krepšio ir kažkaip žaidimas stabilizavosi, tačiau labai sunkios rungtynės ir aš manau, kad antrosios bus nemažiau įtemptos.

- Kokias pagrindines problemas reikėtų išspręsti prieš antrąjį susitikimą, kad jis būtų lengvesnis nei šis?

- Galbūt sumažinti pykčius komandoje, nes truputį pykomės, bet viskas ištikųjų gerai. Tikimės pataikyti tritaškius kitose rungtynėse, nes mūsų pagrindinis arkliukas ir yra tolimi metimai.

„Abstinentai“ tik po atkaklios kovos palaužė BC „Liuksas“ ekipą. (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 22:24 val.)„Abstinentai“ po sunkios kovos palaužė „Komanda X“. (2014 spalio 28 d., antradienis, 22:27 val.)„Lituanica“ po atkaklios kovos palaužė „Compensa“ ekipą. (2014 spalio 24 d., penktadienis, 21:40 val.)„Abstinentų“ ir „Kolpingo kolegijos“ tarpusavio serijoje prireiks trečių rungtynių (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Nepyk“ po įtemptos kovos palaužė „Compensa“ ekipą (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 00:54 val.)„Abstinentai“ įsirašė lengvą pergalę (2015 sausio 13 d., antradienis, 22:25 val.)„Abstinentai“ po pratęsimo turėjo pripažinti „vaistinė.lt“ ekipos pranašumą (2015 sausio 09 d., penktadienis, 23:10 val.)„Abstinentai“ pasiekė nesunkią pergalę (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 18:26 val.)„Compensa“ tik po sunkios kovos įveikė grupės dugne esančius „Košmaro“ krepšininkus (2015 sausio 30 d., penktadienis, 19:30 val.)„Abstinentai“ nesulaukė „Kauno liberalų“ pasipriešinimo (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)