VILKIJOS GIMNAZIJA vs KAUNO ŠV.MATO VIDURINĖ MOKYKLA (79:102)„Krepsinis.net“ taurė » Atkrintamosios rungtynės
2008 gegužės 07 d., Trečiadienis, 15:00 val. @ Vilkijos vidurinė mokykla, Čekiškės g. 73, Vilkija LT-54225

Kauno "Šv Mato Šalčiaus" vidurinė mokykla jau po pirmųjų pusfinalio rungtynių užsitikrino vietą finale

Nugalėtojų strategas V.Budreckas puikiai vadovavo savo auklėtiniams
2008 gegužės 07 d., Trečiadienis, 17:48 val., peržiūros: 4898
Šiandien, gegužės 7 dieną, pirmosiose "Krepšinis.net" taurės pusfinalio rungtynėse susitiko "Vilkijos" gimnazija ir "Šv Mato Šalčiaus" vidurinė mokykla. Namuose žaidę jaunieji Vilkijos krepšininkai pirmoje rungtynių pusėje atrodė beviltiškai, tačiau trečiajame kėlinyje ir pusę ketvirtojo kėlinio šeimininkai vijosi varžovus. Deja, pabaigoje tiksliau žaidę "Šv Mato Šalčiaus" vidurinės mokyklos auklėtiniai, kurie ir iškovojo pergalę didesniu nei 20 taškų skirtumu, o tai reiškia, kad atsakomosios rungtynės nebus žaidžiamos ir "Šv Mato Šalčiaus" vidurinė mokykla pateko į "Krepšinis.net" taurės finalą, kuriame jie laukia Druskininkų "Atgimimo" vidurinės mokyklos ir "KTU" gimnazijos poros nugalėtojo. Galutinis susitikimo rezultatas tarp "Vilkijos' gimnazijos ir Kauno "Šv Mato Šalčiaus" vidurinės mokyklos yra 79:102.

Nuo pat rungtynių pradžios svečiai žaidė užtikrintai ir tiksliai, tuo varydami į neviltį pasimetusius varžovus. Visą ketvirtį "Šv Mato Šalčiaus" vidurinės mokyklos rinktinė krovėsi pranašumą ir po pirmojo kėlinio jau turėjo 25 taškų persvarą – 10:35.

Antrąjį ketvirtį svečiai pradėjo 12:0 ir įgijo jau 37 taškų pranašumą, tiesa, vėliau sėkminga atkarpa atsake ir "Vilkijos" gimnazijos auklėtiniai ir pirma rungtynių pusė baigėsi rezultatu 26:55.

Trečiasis kėlinys buvo rezultatyvus abiejų ekipų atžvulgiu, bet šeimininkai šiame kėlinyje atrodė šiek tiek pranašesni ir po trijų kelinių jiems liko 25 taškų deficitas – 52:77.

Kova ketvirtajame kėlinyje labiau panašėjo į kovą ne dėl pergalės, o į kovą, kad nepralaimėt 20 taškų skirtumu. Tiesa, sėkmingos atkarpos dėka šeimininkai buvo sumažinę skirutmą net iki 11 ( 74:83 ), bet varžovai atsakė 8 taškais be atsako, o rungtynių pabaigoje įgijo ir reikiamą pranašumą, laimėdami rungtynes ir užsitikrindami vietą finale – 79:102.

Po susitikimo nugalėtojų vadovas, V. Budreckas, kalbėjo, jog šios dienos rungtynių pradžia buvo ganėtinai sėkminga, lyginant su kitomis rungtynėmis, nors ir buvo šiokia tokia žaidybinė duobė, tačiau komanda iš to išsikapstė ir pasiekė tikslą.

Sėkmingiausiai nugalėtojų ekipoje pasirodė P.Vaškevičius ( 30 taškų ), E.Mičkauskas ( 23 taškai ), A.Rimas ( 20 taškų ), D.Stankevičius ( 18 taškų ) ir P.Meiliūnas ( 11 taškų ).

"Vilkijos" gimnazijos gretose pasižymėjo E.Vaičiūnas ( 24 taškai ), P.Amanaitis ( 20 taškų ), V.Balenko ( 14 taškų ) ir E.Vaičikauskas ( 13 taškų ).

Aikštelės šeimininkai nebuvo labai patenkinti arbitrų darbu ir skyrė 1 balą, tuo tarpu svečiai buvo kur kas geresnės nuomonės ir jų darbą įvertino stipriu 9.

Kauno Šv. Mato Šalčiaus vidurinė nepasigailėjo varžovų (2008 balandžio 22 d., antradienis, 19:19 val.)Po atkaklios kovos Kauno Šv. Mato Šalčiaus vidurinės pergalė (2008 balandžio 29 d., antradienis, 17:33 val.)"Vydūno vidurinei mokyklai" pristigo jėgų pabaigoje (2008 balandžio 15 d., antradienis, 16:52 val.)Permainingoje kovoje stipresni buvo Druskininkų "Atgimimo" vidurinės mokyklos krepšininkai (2008 balandžio 23 d., trečiadienis, 17:57 val.)"Krepšinis.net" taurė startavo permaningomis ir atkakliomis rungtynėmis (2008 balandžio 14 d., pirmadienis, 16:31 val.)"Krepšinis.net" taurės turnyro nugalėtoja - Druskininkų "Atgimimo" vidurinė mokykla! (2008 gegužės 24 d., šeštadienis, 16:59 val.)"B" pogrupio lyderių akistatoje pergalę šventė "Vilkijos" gimnazija (2008 balandžio 30 d., trečiadienis, 17:36 val.)"Vilkijos" gimnazija tapo "Krepšinis.net" taurės, trečiosios vietos laimėtoja! (2008 gegužės 24 d., šeštadienis, 16:50 val.)Nesunki "Vilkijos" gimnazijos pergalė (2008 balandžio 27 d., sekmadienis, 14:47 val.)