ELEKTROBALT vs ARV - AUTO (58:77)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 22 d., Trečiadienis, 21:20 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"ARV-Auto" be didesnių problemų įveikė "Elektrobalt"

"ARV - Auto" komandos kapitonas, vadovas ir treneris Valdas Šlepikas
2006 lapkričio 22 d., Trečiadienis, 22:52 val., peržiūros: 4657
Šį trečiadienio vakarą įvyko "Aukso" lygos rungtynės tarp aikštės šeimininkų, šį sezoną dar neiškovojusių nei vienos pergalės, "Elektrobalt" ir "ARV-Auto" ekipos. Antrajame kėlinyje svečiai išsiveržė į priekį ir išlaikę pranašumą visas rungtynes šventė pergalę rezultatu 58:77.

Dvikovos pradžioje aikštėje vyko lygus žaidimas taškas į tašką. Abi komandos demonstravo gražų komandinį krepšinį. Nei vienai ekipai per pirmąjį ketvirtį nepavyko įgyti didesnio pranašumo. Kristijono Samušio paskutinę kėlinio sekundę mestas dvitaškis buvo taiklus ir sumažino skirtumą iki minimumo. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo 16:15.

Po pertraukėlės aikštėje ėmė dominuoti "ARV-Auto". Geriau įžaisdami kamuolį ir tiksliau puldami svečiai spurtavo 21:2. "Elektrobalt" vyrams sunkiai sekėsi pelnyti taškus, nors ir atakuodavo iš gana patogių padėčių. Pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 27:39.

Ir po pertraukos vyravo ramus žaidimas. Regis abi komandos tenkino tokia rungtynių eiga ir skirtumas laikėsi apie 12 taškų. Po trijų ketvirčių "ARV-Auto" pirmavo 13 taškų – 46:59.

Paskutinysis kėlinukas vyko pagal tą patį scenraijų. Atrodė, jog aikštės šeimininkai nelabai tiki, jog jiems šiandien gali pavykti iškovoti pergalę. Susitikimas baigėsi rezultatu 58:77.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų ekipos žaidžiantysis treneris Valdas Šlepikas teigė, jog jiems pavyko susižaisti ir be lyderių, nors tai nebuvo lengva.

"Elektrobalt" gretose rezultatyviausias buvo Nerijus Kurklietis pelnęs 14 taškų. Po 12 surinko Vytautas Vaškevičius (15 atkovotų kamuolių) ir Mantas Šilingas.

"ARV-Auto" ekipoje išsiskyrė Kristijonas Samušis, atlikęs dvigubą dublį – 22 taškai, 13 atkovotų kamuolių. Dominyko Jasinsko sąskaitoje po rungtynių buvo 13 taškų, Arvydas Matekonis (12 atkovotų kamuolių) į komandos kraitį įnešė dar 12 taškų.
"ARV-Auto" po atkaklios kovos įveikė "Virusą" (2006 gruodžio 11 d., pirmadienis, 23:22 val.)"Lietuvos Veterinarijos Akademija" namuose nesunkiai įveikė "Elektrobalt" (2006 gruodžio 09 d., šeštadienis, 16:34 val.)"ARV-Auto" neatsilaikė prieš "Triobet.com & Etapą" (2007 vasario 18 d., sekmadienis, 16:59 val.)"ARV-Auto" nutraukė "Atleto-2" pergalių seriją (2007 vasario 01 d., ketvirtadienis, 00:08 val.)"Virusas" ir atsakomosiose rungtynėse negailėjo "Elektrobalt" (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 21:41 val.)"Atleto-2" pergalei prieš "Elektrobalt" šį kartą pratęsimo neprireikė (2006 gruodžio 20 d., trečiadienis, 22:51 val.)Lygioje kovoje "ARV-Auto" sugebėjo palaužti "Atleto - 2" krepšininkus (2006 lapkričio 29 d., trečiadienis, 22:18 val.)"Triobet.com & Etapas" ekipa rungtynėse prieš "Elektrobalt" pasiekė du lygos rekordus (2006 lapkričio 29 d., trečiadienis, 22:32 val.)"ARV-Auto" pavyko išnešti sveiką kailį (2007 sausio 29 d., pirmadienis, 22:48 val.)"ARV-Auto" su "AIG Life" susigrums ir trečią kartą (2007 kovo 12 d., pirmadienis, 23:15 val.)