Birštono gimnazija vs Stakliškių vidurinė mokykla (68:73)"Krepšinis.net" taurė 2011m. 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 kovo 23 d., Trečiadienis, 15:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas LT-59210

Stakliškių vidurinė mokykla po atkaklios kovos palaužė Birštono gimnaziją

2011 kovo 23 d., Trečiadienis, 18:10 val., peržiūros: 4625

Trečiadienio popietę Birštono gimnazistai, savo aikštėje priėmė Stakliškių vidurinės mokyklos krepšininkus. Abi ekipos šiuo susitikimu pradėjo savo pasirodymą "Švyturio – Kauno Krepšinio lygos "Krepšinis.net" taurės" varžybas. Nors susitikimo pusėje aikštėje užtikrintai dominavo Stakliškių žaidėjai, tačiau vaizdas antroje rungtynių pusėje pasikeitė. Svečiai nebesijautė tokie užtikrinti, o ir šeimininkai galiausiai pradėjo demonstruoti daug brandesnį žaidimą. Viskas sprendėsi paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis. Nors šeimininkai buvo išlyginę rezultatą ir galėjo pakovoti dėl pergalės, tačiau taiklūs Eigirdo Kebliko metimai Birštono gimnazistus pražudė ir jie turėjo pirpažinti svečių pranašumą rezultatu (68:73).

Susitikimo pradžia tiesiog košmariškai susiklostė šeimininkams. Jie varžovams leido įsismaginti jau pirmosiomis minutėmis ir Stakliškių krepšininkai tuo pasinaudoję pasiuntė Birštono gimnazistus į nokdauną (0:12). Vis tik, vedini Osvaldo Brazdžionio šeimininkai kiek rebilitavosi ir sušvelnino savo deficitą (6:14), vėliau (10:16). Pradėjusius artėti varžovus Stakliškių krepšininkai dar kartą paliko užnugaryje: Eigirdas Keblikas pataikė iš toli, o Tautvydas Švedas pridėjo du taškus (10:21). Vis tik, kėliniui baigiantis Osvaldas Brazdžionis pataikė tritaškį, bei pridėjo dvitaškį, o Stakliškių moksleiviai atsakė dviem Martyno Židanavičiaus taškais (15:23).

Antrasis kėlinys prasidėjo dar trimis Osvaldo Brazdžionio taškais, neilgai trukus taip pat iš toli pataikė ir Žygimantas Garmus ir komandas jau skyrė tik keturi taškai (23:27). Nors Eigirdas Keblikas pelnė keturis taškus iš eilės, tačiau Birštono gimnazistai atsakė penkiais ir skirtumas tarp komandų liko vos trys taškai (28:31). Tačiau Eigirdo Kebliko ir Tautvydo Švedo tendemas dar kartą truktelėjo svečius į priekį. Žaidėjai kartu pelnė 9 taškus ir komandas vėl skyrė 12 taškų (28:40). Mindaugas Knyšius sumetė dvi baudas, o Arvydas Kurmavičius ir Eigirdas Keblikas atsakė penkiais (30:45). Kėliniui baigiantis dvi baudas realizavo Osvaldas Brazdžionis (32:45).

Nors atrodė, kad intriga palengva dingsta iš susitikimo, čia pat Birštono gimnazistai priminė, kad jie žaidžia namuose, palaikomi savų sirgalių. Šeimininkai trečiojo ketvirčio pirmosiomis minutėmis pelnė 9 "sausus" taškus ir ekipas skyrė vos keturi taškai (41:45), o po taiklaus Žygimanto Garmaus tritaškio tik du (47:49). Kėlinukui baigiantis Ramūnas Vaitkevičius ir Eigirdas Keblikas pataikė po dvitaškį, o šeimininkai taip pat atsakė keturiais taškais, kuriuos surinko Dovydas Peldžius ir Tadas Miliūnas. Laimėję kėlinį 19:8 šeimininkai vėl atrkūrė intrigą (51:53).

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo penkiais Stakliškių vidurinės mokyklos lyderio – Eigirdo Kebliko taškais (51:58). Osvaldas Brazdžionis ir Dovydas Peldžius atsakė keturiais (55:58). Martynas Židanavičius realizavo vieną baudą iš dviejų, o Eigirdas Keblikas pridėjo du taškus ir skirtumas šoktelėjo iki 6 taškų (55:61). Vis tik, Birštono gimnazijos krepšininkai nenuleido rankų: Osvaldas Brazdžionis pelnė keturis taškus, o jo ekipos draugas Mindaugas Knyšius pridėjo du ir rezultatas tapo lygus (61:61). Vis tik, Stakliškių ekipos žaidėjai dėka Eigirdo Kebliko ir Tautvydo Švedo taškų dar kartą pabėgo (63:68). Vis tik, šeimininkai net ir kėliniui skaičiuojant paskutines sekundes nekėlė baltos vėliavos: Žygimantas Garmus pataikė iš toli, o lemiamu momentu Mindaugas Knyšius šaltakraujiškai realizavo dvi baudas (68:68). Stakliškių komandos lyderis Eigirdas Keblikas vėl ėmėsi visą naštą nešti vienas ir vesti komandą į pergalę. Žaidėjas pataikė nepaprastai svarbų tritaškį, o vėliau sumetė dvi baudas ir rungtynes laimėjo svečiai rezultatu (68:73).

Po rungtynių Stakliškių strategas Marius Makštutis sakė: "Manau po dviejų kėlinių ankstokai patikėjome pergale. Pabaigoje vieno žaidėjo dėka, Ramūno Vaitkevičiaus, atkovotų kamuolių dėka pavyko laimėti. Šiandien manau susitiko apylygės komandos, bet tikriausiai mes labiau norėjome nugalėti".

Birštono gimnazijos treneris Vidas Kapačinskas po susitikimo taip pat buvo lakoniškas: "Pergalei pasiekti pritrūko taiklių metimų iš po krepšio. Labai nekrito. Jei būtume sumetę bent pusę tų metikų, rezultatas būtų buvęs kitas. Varžovai paliko gerą įspūdį, kovojo, gerai sužaidė vienas prieš vieną. Mūsų komandos krepšininkai tikriausiai nebuvo nusiteikę kovoti rungtynių pradžioje, tik vėliau kiek pabudo".

Birštono gimnazijos komandoje sėkmingiausiai pasirodė: Osvaldas Brazdžionis 21 taškas (7 atk. kam), Mindaugas Knyšius 18 taškų (6 atk. kam, 6 rez. perd), Žygimantas Garmus 15 taškų (5 atk. kam)

Stakliškių vidurinę mokyklą į pergalę vedė: Eigirdas Keblikas 34 taškai (15 atk. kam, 4 perimti kam), Martynas Židanavičius (14 atk. kam, 6 rez. perd) ir Tautvydas Švedas (8 atk. kam, 5 rez. perd) po 13 taškų

"Kauno Julijanavos katalikiškoji vidurinė mokykla" įveikė "Birštono gimnaziją" (2011 gegužės 22 d., sekmadienis, 18:24 val.)Stakliškių vidurinė mokykla iškovojo dar vieną pergalę (2011 kovo 29 d., antradienis, 22:11 val.)Kaišiadorių rajono A. Brazausko gimnazija įveikė Birštono gimnaziją (2011 kovo 31 d., ketvirtadienis, 18:32 val.)Kaišiadorių rajono A. Brazausko gimnazija antrą karą įveikė Birštono gimnaziją (2011 balandžio 11 d., pirmadienis, 19:14 val.)Birštono gimnazija iškovojo pirmą pergalę, svečiuose nugalėję Stakliškių vidurinę mokyklą (2011 balandžio 08 d., penktadienis, 18:37 val.)"Birštono gimnazija" pasiekė nelengvą pergalę (2011 balandžio 28 d., ketvirtadienis, 20:05 val.)Puikus antrasis kėlinukas nulėmė "Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko" gimnazijos pergalę (2011 balandžio 12 d., antradienis, 17:42 val.)