LŽŪU - PILĖNAI 2 vs TOPO CENTRAS (91:118)B LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 31 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ LŽŪU sporto salė, Studentų g. 11, Akademija LT-53361

"Topo Centro" krepšininkai išvykoje nugalėjo savo varžovus

2010 sausio 31 d., Sekmadienis, 21:03 val., peržiūros: 4257

Šiandien (01.31), LŽŪU sporto salėje susitiko dvi "B" lygos ekipos, šeimininkai "LŽŪU – Pilėnai 2" priėmė svečius "Topo Centrą". Salėje kova vyko iki paskutiniųjų sekundžių, o įtampa tvyrojo kiekvienoje atakoje. Šiose rungtynėse nebuvo galima pamatyti tvirtos gynybos, čia labiau veikė atakos principas, o ir rezultatas rodo, jog komandos metė daug taškų. Po pirmojo kėlinio T.Jonkaus auklėtiniams pavyko užsiauginti 9 taškų pranašumą. Tačiau, kad ir kaip stengėsi aikštelės šeimininkai, jiems niekaip nesisekė sustabdyti varžovų, o rezultato skirtumas vis augo. Tokioje įtampoje tarp komandų žaidėjai darė neatleistinas klaidas, netrūko ir apsistumdymų. Visgi kovos lauke nugalėjo svečiai rezultatu 91:118 (19:28, 27:32, 25:39, 20:19).

Rungtynių pradžioje abi ekipos apsikeitė taikliais metimais iš po krepšio. Po to po tritaškį savo komandai pelnė Š.Dimša ir A.Dervinskas ir sužaidus 2 minutes rezultatas buvo 4:8. Į tai tolimu metimu atsakė ir aikštės šeimininkai, o vėliau dar po taiklių ė tolimų metimų ir įsiveržė į priekį 16:14. Tačiau po minutės pertraukėlės svečiai ėmė žaisti kiek kitaip, ir tai pasiteisino. Svečiai įsiveržė į priekį, o dar po kelių atakų ir padidino iki 9 taškų. Tokiu skirtumu ir pirmavo "Topo Centro" komanda rezultatu 19:28.

Antrąjį ketvirtį šeimininkams ir toliau strigo puolimas, dažnai mesdavo pro šalį. Taip pat ir darė daugiau pražangų nei varžovai. Šiame kėlinyje svečiai pataikė net 7 tolimus metimus. Nuo jų labai neatsiliko ir šeimininkai pataikydami 4 tritaškius. Po antrojo D.Kabošio tritaškio komandas skyrė 15 taškų (25:40). O svečių snaiperis V.Žvirblis atsakydamas tuo pačiu ir toliau smaginosi aikštelėje. Po dar dviejų taiklių V.Žvirblio tolimų metimų komandas skyrė jau 20 taškų santykis. Truputį susiėmę šeimininkai spurtavo 7 taškus, Taigi po dviejų kėlinių rezultatas buvo 46:60 "Topo Centro" komandos naudai.

Antroji rungtynių pusė svečių ekipai buvo ir toliau sėkminga, nors "LŽŪU – Pilėnai 2" krepšininkai trečiąjį kėlinį pradėjo nusiteikę labai ryžtingai, tačiau svečiai net nesužaidus pusę kėlinio susigrąžino 20 taškų persvarą ir toliau spaudė varžovus lyg rezultatas būtų lygus. Svečių komandos krepšininkai puikiai atlikinėjo trenerio nurodymus, o tai pasimatė ypač kėlinio pabaigoje, kai šeimininkai nesugebėjo apsiginti, bei pelnyti taškų kelias minutes. Net paskutines sekundes svečių treneris T.Jonkus išnaudodavo kaip tik galėdamas, keisdavo žaidėjus panaudodamas juos tinkamoms situacijoms. Visgi po dviejų kėlinių rezultatas jau buvo 71:99.

Paskutinis kėlinys nė kiek nebuvo ramesnis užkitus. Tolimu metimu pradėję svečiai pirmavo jau 29 taškais. O septintąją minutę greitos atakos metu Š.Dimša įkrovė kamuolį į krepšį ir padidino skirtumą iki 34 taškų (74:108). Nors šeimininkai išbaudavo du svečių komandos žaidėjus, jiems vistiek nepavyko žymiai priartėti prie svečių. O "Topo Centro" krepšininkai ir toliau spaudė varžovus. Likus žaisti kelias minutes rezultatas buvo 86:115. Paskutinėse atakose komandos dar apsikeitė taikliais tolimais metimais, o suskambus sirenai švieslentė rodė 91:118 rezultatą, nugalėjo "Topo Centro" vyrukai.

Nugalėtojų treneris pakalbintas komentavo: "Puolimas neįtikėtinas, po trijų kėlinių 99 taškai. Šį sezoną pirmos tokios rungtynės, praktiškai per puolimą laimėjom, o gynybą reik daug ką tobulinti, ypač asmeniniai neapsigynėm. Praktiškai jau esame patekę į atkrintamasias ir reik kilti kuo aukščiau".

"LŽŪU – Pilėnai 2": V.Pavilionis 25 taškai ir D.Arlauskas 14 taškų.

"Topo Centras": T.Pileckas 31 taškas, Š.Dimša 22 taškai, A.Jonkus, V.Žvirblis ir E.Čižinauskas atitinkamai 19, 18, ir 17 taškų.

"Topo centras" kopia į turnytinės lentelės viršų (2010 sausio 12 d., antradienis, 20:34 val.)"Topo centras" nesunkiai įveikė "Kauno SRC" (2010 vasario 09 d., antradienis, 19:43 val.)"Topo Centras" antroje rungtynių pusėje palaužė "Elektromontuotoją" (2010 sausio 19 d., antradienis, 20:36 val.)"Topo Centras" per vieną kėlinį išsprendė ketvirtfinalio serijos reikalus (2010 kovo 21 d., sekmadienis, 22:54 val.)Įtikinama "Topo centro" pergalė (2009 lapkričio 03 d., antradienis, 21:11 val.)"Topo Centras" atsirevanšavo "LŽŪU - Pilėnams" ir pateko į finalą (2010 kovo 24 d., trečiadienis, 23:10 val.)"Hidraulinės sistemos" įveikė savo varžovus "Topo centrą" (2009 gruodžio 15 d., antradienis, 22:15 val.)Pirmosiose "Topo centro" ir "Kauno SRC" rungtynėse visiška lygybė (2010 kovo 16 d., antradienis, 21:11 val.)Po įtemptos kovos pergalę išplėšė "Valorus" komanda (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:13 val.)Po atkaklios kovos pergalę iškovojo "Radijas Tau" komanda (video) (2010 sausio 26 d., antradienis, 20:02 val.)