KAIŠIADORIŲ A.BRAZAUSKO VIDURINĖ MOKYKLA vs ŽIEŽMARIŲ VIDURINĖ MOKYKLA (73:71)"KREPŠINIS.NET" TAURĖ 10-12 KLASĖS » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 kovo 30 d., Antradienis, 15:30 val. @ Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla, Gedimino g. 65, Kaišiadorys LT-56124

Kaišiadorių „A.Brazausko“komanda sugebėjo nugalėti Žiežmarių vidurinės mokyklos komandą.

2010 kovo 30 d., Antradienis, 23:45 val., peržiūros: 4889
Šiandien (03-30) Kaišiadorių „A.Brazausko“ vidurinės mokyklos komanda savo aikštėje priėmė Žiežmarių vidurinę mokyklą. Pirmoje rungtynių pusėje šeimininkai įrodinėjo , kad už savo varžovus yra visą galvą pranašesni.Trečiame kėlinyje svečiai sugebėjo perimti iniciatyvą į savo rankas ir išlyginti rezultatą. Paskutiniame kėlinyje laimė labiau šypsojosi šeimininkams , kurie ir iškovojo gan sunkią pergalę rezultatu 73:71 (26:12, 18:26, 9:15, 20:18).

Pirmasis kėlinys prasidėjo įspūdingu šeimininkų spurtu 15:2. Svečiai pirmoje kėlinio pusėje atrodė labai pasimetę ir darė daug klaidų. Neparuošti ir skuboti metimai buvo viena iš priežasčių, dėl kurių kėlinio laikui artėjant į pabaigą komandas skyrė 16 taškų (24:8).Per keletą atakų Žiežmarių krepšininkai sugebėjo šiek tiek sumažinti pranašumą ir po pirmųjų dešimties minučių atsilikinėjo 14 taškų skirtumu 26:12.

Antrajame kėlinyje žaidimas kiek išsilygino. Žiežmarių vidurinės mokyklos žaiėjai suaktyvinę žaidimą ir atlikę keletą korekcijų savo gynybos bei puolimo taktikose artėjo prie varžovų. Ketvirčio viduryje kai komandas skyrė vos 4 taškai (32:28) svečių puolimas vėl pradėjo strigti. Tuo pasinaudoję jų varžovai nieko nelaukę vėl padidino pranašumą iki dviženklio (41:30). Per likusį laiką rezultatyviau sužaidę Žiežmarių krepšininkai prieš antrąją rungtynių pusę turėjo 6 taškų deficitą 44:38.

Trečiame kėlinyje svečiai įrodė , kad šiandien nėra pasiruošę taip lengvai pasiduoti. Laimėję pirmąsias minutes 1:7 jie išlygino rungtynių rezultatą. Likusį laiką komandos žaidė pasikeisdamos sėkmingomis atkarpomis. Po trijų kėlinių buvo lygu 53:53.

Ketvirtasis kėlinys žadėjo greitą bei kovingą žaidimą. Tačiau intrigą vos per kelias minutės panaikino „A.Brazausko“ krepšininkai padidinę savo pranašumą iki 8 taškų (63:55). Po pakilimo visada seka nuosmukis, taip atsitiko ir šeimininkų komandai. Išnaudoję daug jėgų spurtui ir pamiršdami gynybą jie leido varžovams vėl priartėti iki 3 taškų. Likus maždaug trim minutėm Žiežmariai savo padėtį bandė taisyti tolimais metimais. Tačiau skuboti sprendimai nieko gero neatnešė. Pasinaudoję varžovų netaikliais metimais „A.Brazausko“ vidurinės mokyklos krepšininkai vėl padidino pranašumą iki 7 taškų. Kėlinio laikui skaičiuojant paskutinę minutę pagaliau tikslą pasiekė metimas mestas nuo tritaškio linijos ir komandas jau skyrė vos 4 taškai. Išprovokavę pražangą šeimininkai realizavo du baudos metimus ir atstatė 6 taškų pranašumą. Likus 10 sekundžių Žiežmariai įgavo teisę mesti du baudos metimus. Abu juos pataikius komandas vėl skyrė 4 taškai. Aikštės viduryje suklydę kaišiadoriškiai prasižengė ir leido varžovams surengti ataką, kuri vos nesibaigė dviem taškais su pražanga, bet metimas tikslo nepasiekė. Iki kėlinio pabaigos likus 2,2 sekundžių vienas mestas baudos metimas pasiekė tikslą , tačiau antrasis skriejo pro šalį. Nesugebėję atsikovoti kamuolio Žiežmariai turėjo pripažinti „A.Brazausko“ vidurinės mokyklos pranašumą 73:71.

Po varžybų pakalbintas vienas iš nugalėtojų komandos žaidėjų teigė : „ – Šiandien kovojome ir norėjome labiau iškovoti pergalę.

Kaišiadorių „A.Brazausko“ vidurinė mokykla : E.Budrikas 17 , J.Grigaliūnas 16 (11 atk.kam) , J.Kursevičius 16.
Žiežmarių vidurinė mokykla : M.Jankūnas 36 ,D.Šumskas 15.

Stakliškių vidurinė mokykla nesulaukė pasipriešinimo iš Žiežmarių vidurinės mokyklos (2010 kovo 23 d., antradienis, 23:04 val.)Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinė mokykla atsirevanšavo Riešės gimnazijai (2010 balandžio 06 d., antradienis, 21:06 val.)Stakliškių vidurinė mokykla antrą kartą sutriuškino Žiežmarių vidurinę mokyklą (2010 balandžio 09 d., penktadienis, 20:38 val.)Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinė mokykla po atkaklios kovos palaužė Elektrėnų "Versmės" gimnaziją (2010 kovo 23 d., antradienis, 21:06 val.)Utenos "Saulės" gimnazija parklubdė Žiežmarių vidurinę mokyklą (2010 balandžio 22 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)Žiežmarių vidurinė mokykla pranoko Riešės gimnaziją (2010 kovo 16 d., antradienis, 23:20 val.)Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinė mokykla KKL "Krepšinis.net" turnyro"Iššūkio" taurės pusfinalyje (2010 balandžio 29 d., ketvirtadienis, 19:45 val.)"Krepšinis.net" turnyro "Iššūkio" taurės bronzinė komanda - Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinė mokykla (2010 gegužės 21 d., penktadienis, 23:45 val.)Žiežmarių vidurinė mokykla įtikinamai įveikė Elektrėnų "Versmės" gimnaziją (2010 balandžio 06 d., antradienis, 22:17 val.)Stakliškių vidurinė mokykla grupės varžybas baigė pergale (2010 balandžio 14 d., trečiadienis, 00:09 val.)