AKIS vs BPG & BANGA (48:88)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 14 d., Šeštadienis, 18:00 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

Lengva "BPG & Banga" pergalė

2009 lapkričio 14 d., Šeštadienis, 19:24 val., peržiūros: 6555

J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos B pogrupio varžybos, kuriose susitiko "Akies" (šeimininkai) ir "BPG & Bangos" (svečiai) komandos. Apylygė kova vyko vos porą minučių, o vėliau tvirtai į savo rankas iniciatyvą perėmė svečiai ir, diktuodami savo sąlygas visų rungtynių metu, iškovojo triuškinamą pergalę rezultatu 88:48 (26:10; 19:9; 19:11; 24:18).

Rungtynės prasidėjo "BPG & Bangos" atkovotu ginčo kamuoliu ir jau pirmoje atakoje pelnytais 2-m taškais, tačiau į tai "Akis" atsakė 4-iais taškais ir pirmą bei paskutinį kartą šiose varžybose išsiveržė į priekį (4:2). Vėliau svečiai spurtavo 8:0 ir įgijo 6-ių taškų pranašumą (10:4), o antroje ketvirčio pusėje surengtas dar vienas jų spurtas 12:0 leido "BPG & Bangos" krepšininkams po pirmųjų 10-ties kovos minučių pirmauti jau 16-os taškų pranašumu (26:10).

Antrajame kėlinyje ir toliau aikštelėje dominavo "BPG & Bangos" žaidėjai, kurie nesunkiai rinko taškus, tuo tarpu "Akies" krepšininkai tik retkarčiais rezultatyviai užbaigdavo ataką, tad skirtumas tarp ekipų ir toliau augo. Laimėdami ketvirtį rezultatu 19:9, svečiai dar labiau padidino turėtą pranašumą, kuris prieš didžiąją pertrauką pasiekė 26-is taškus (45:19).

Trečiasis kėlinys buvo lygiausias iš visų trijų, tačiau ir jį "BPG & Banga" laimėjo rezultatu 19:11, o tuo pačiu ir galutinai nulėmė rungtynių baigtį – pirmaudami 34-ių taškų skirtumu (64:30), svečiai prieš paskutinį ketvirtį galėjau jaustis ramūs.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, tad abi komandos daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynybai, todėl buvo sužaistas labai rezultatyvus ketvirtis – viso pelnyta 42-u taškai (24:18 "BPG & Bangos" naudai), o paskutinis teisėjų švilpukas skelbė triuškinamą svečių pergalę rezultatu 88:48.

Nugalėtojų komandoje sunkiai sustabdomi buvo A.Gedminas (33 taškai) ir M.Daraškevičius (27 taškai). Puikiai jiems padėjo T.Buzas, kurio sąskaitoje 14-a pelnytų taškų ir 15-a atkovotų kamuolių.

"Akies" komandoje pastebimiausi buvo G.Kavoliūnas (10 taškų), L.Sutkus (9 taškai) ir V.Sutkus (7 taškai).

Pakalbintas "BPG & Bangos" komandos trenerio pareigas šiandien ėjęs M.Daraškevičius sakė, kad komanda padarė daug klaidų, tačiau, kai varžovas nestiprus, tai netrukdė laimėti.

"Akies" treneris P.Sutkus neprarado geros nuotaikos ir sakė, kad komanda stengiasi mažinti klaidų skaičių, treniruojasi ir tikisi, kad, atsiradus geresniam tarpusavio supratimui, bus pasiektas aukštesnis lygis nei dabar.

Netikėta "BPG & Bangos" pergalė (2009 gruodžio 16 d., trečiadienis, 19:27 val.)Sunki "BPG-Banga" pergalė (2009 lapkričio 22 d., sekmadienis, 18:32 val.)"Kaunas" nelengvai palaužė "BPG & Banga" komandą (2009 lapkričio 15 d., sekmadienis, 16:20 val.)"BPG & Banga" įveikė "Grizlius" (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 15:52 val.)Triuškinanti "Kauno" pergalė (2009 gruodžio 19 d., šeštadienis, 19:59 val.)Sunki "BC Sporto fėja-2" pergalė (2009 lapkričio 07 d., šeštadienis, 18:38 val.)Nesunki "Vaišvydavos" pergalė (2009 lapkričio 03 d., antradienis, 23:15 val.)"BPG & Banga" namuose neturėjo vargo su "Colts" (2009 gruodžio 06 d., sekmadienis, 16:03 val.)"BPG & Banga" po atkaklios kovos palaužė "Kėdainius" (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 16:11 val.)"Kauno SRC-2" eliminavo "BPG & Banga" ekipą, "C" lygos aštuntfinalyje (2010 kovo 14 d., sekmadienis, 23:02 val.)