KAUNO TILTAI vs TOPO CENTRAS (74:69)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 spalio 31 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

Kauno Tiltai po pratęsimo palaužė Topo Centrą

2012 lapkričio 01 d., Ketvirtadienis, 03:54 val., peržiūros: 3852

Paskutinę spalio mėnesio dieną, sveikatos mokslų universitete, įmonių lygoje susitiko Kauno Tiltai (šeimininkai) ir Topo Centras (svečiai). Rungtynes po labai atkaklios ir permainingos kovos laimėjo Kauno Tiltai ir iškovojo pirmąją pergalę šį sezoną įmonių lygoje.

Rungtynės prasidėjo rezultatyviomis abiejų komandų atakomis ir rezultatas tapo 4:4. Atkarpa 8:2 į priekį truktelėjo svečiai ir susikrovė šešių taškų pranašumą. Dar po keturis taškus apsikeitė komandos ir skirtumas nepakito. Kėlinį devyniais taškais be atsako užbaigė Tiltai ir po pirmo ketvirčio – 19:16.

Antrasis kėlinys prasidėjo lygiai, tačiau netrukus rezultatą išlygino Topo Centras – 22:22. Po dar poros minučių niekas nutolti nesugebėjo ir skirtumas tebuvo vienas taškas. Kitas tris minutes baudos metimais taškus rinko Topo Centras ir išsiveržė į priekį – 34:30. Kėlinį tritaškiu užbaigė Andrius Čekanauskas ir po dviejų kėlinių – 33:34.

Trečiasis kėlinys prasidėjo labai nerezultatyviai ir sužaidus keturias minutes – 40:36 priekyje Tiltai. Dviem tritaškiais atsakė Topo Centras ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai. Kėlinį 10:3 užbaigė Tiltai ir po trijų kėlinių – 50:45.

Ketvirtąjame kėlinyje staigiai į priekį šovė Tiltai ir įgijo devynių taškų persvarą. Šešis taškus be atsako pelnė Topo Centras ir sumažino skirtumą iki trijų. Baudos metimais po truputį Topo Centra sugebėjo išlyginti rezultatą – 59:59. Dvi baudas įmetė Arnoldas Karla, tačiau paskutinėm sekundėm dvitaškiu rezultatą išlygino ir pratęsimą išplėšė Gediminas Kemzūra.

Pratęsime labai greitai Tiltai nutolo ir nebeleido Topo Centrui pasivyti – galutinis rezultatas 74:69.

Po rungtynių nugalėtojų treneris teigė – Pirmos varžybos šį sezoną, labai negražios. Tikiuosi gerinsim toliau žaidimą, kai prisijungs komandos lyderiai ir iškovosim daugiau pergalių.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Mindaugas Mažeika (20, 8 rez. perd., 5 per. kam.), Andrius Čekanauskas (19, 10 atk. kam.), Modestas Urbonavičius (16) taškų.

Pralaimėjusiems – Gediminas Kemzūra (22, 12 atk. kam., 8 išpr. pr.), Aurimas Dervinskas (18, 5 rez. perd., 5 per. kam., 7 išpr. pr.), Mindaugas Reutas (14, 13 atk. kam., 5 išpr. pr.) taškų.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

kasio fanas2012 lapkričio 01 d., 14:04 val.

Kazkas po varzybu rubinej paliko sportines kelnes ir maike. pasigedusiam kreiptis 867135382

Kauno Tiltai po atkaklios kovos palaužė Kauno Stumbrą (2012 lapkričio 28 d., trečiadienis, 23:50 val.)Kauno Tiltai nubloškė Elektromontuotoją (2012 lapkričio 06 d., antradienis, 21:17 val.)"Krasta Auto Kaunas" palaužė "Topo Centro" pasipriešinimą (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:42 val.)"Baubilas" po atkaklios kovos palaužė "Kauno tiltus" (2012 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 00:08 val.)Agava & Automatinių sistemų servisas" po pratesimo palaužė "Kauno Tiltus" (2013 vasario 21 d., ketvirtadienis, 00:07 val.)"LSMU VA - Statybų vizija" metus pradėjo pergale prieš "Topo centrą" (2013 sausio 06 d., sekmadienis, 21:26 val.)"Kauno Tiltams" nepavyko palaužti "LSMU VA-Statybų Vizijos" (2012 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)Kauno Tiltai nesunkiai nugalėjo Kauno Energiją (2012 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 00:39 val.)"Sabonio KC ADMIN" ekipa be didesnio vargo įveikė "Topo centrą" (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 23:31 val.)"Kauno tiltai" toliau žengia be pralaimėjimų (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 23:40 val.)