BALTVESA vs ŽALGIRIO FANAI (91:65)Respublikos taurė » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2009 gegužės 29 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Pravieniškių SRPDK sporto salė, Pravieniškės

"Baltvesa" užtikrintai peržengė ketvirfinalio barjerą

2009 gegužės 30 d., Šeštadienis, 00:20 val., peržiūros: 6907

Šiandien (05-29) Pravieniškių SRPDK sporto salėje įvyko ketvirtinalio varžybos tarp "Baltvesa" (šeimininkai) ir "Žalgirio fanai" (svečiai). Pirmoje varžybų pusėje aikštėje vyko gan atkakli kova. Po ilgosios pertraukos šeimininkų ekipa pradėjo jausti savo žaidimą ir geriau realizuodami savo metimus iškovojo pergalę rezultatu 91:65

Pirmasis kėlinukas prasidėjo laimėtu svečių ginčo kamuoliu. Tačiau pirmasis jų metimas skriejo pro šalį. Kėlinuko viduryje šeimininkams pavyko šiek tiek atitrūkti ir įgyti 5 taškų persvarą (13:6). Tačiau sėkmingiau užbaigę paskutiniąsias kėlinio minutės "Žalgirio fanai" sugebėjo išlyginti rezultatą (13:13). Paskutinės atakos metu "Baltvesa" sugebėjo pataikyti iš vidutinio nuotolio ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo dviejų taškų persvarą 15:13.

Antrame kėlinyje komandos pradėjo žaisti labiau agresyvesnį žaidimą. Šeimininkai išradingai naudodami savo vikrius mažuosius žaidėjus atakas dažniausiai pabaigdavo jų sėkmingai reidais po krepšiu. Svečiai jiems atsakė tolimų metimų "kruša". Puikiai po krepšiu grūmėsi ir "Žalgirio fanų" aukštaūgiai , kurie po netaiklių metimų pakartodavo savo ekipos draugų metimus. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 42:37 (20:12).

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai sugebėjo atstatyti lygybę šiose varžybose. Pirmąją kėlinuko pusę rezultatas dažnai svyruodavo arba būdavo lygus. Tačiau antroje pusėje puikiai pasinaudoję varžovų klaidomis gynyboje šeimininkai pradėjo taškus rinkti nuo baudų metimo linijos. Po šio ketvirčio rezultatas buvo 62:49 (20:12).

Paskutiniame ketvirtyje svečių ekipos žaidėjų emocijos pradėjo lietis. Už nekultūringą elgesį "Žalgirio fanų" krepšinininkas R.Ramanauskas buvo nubaustas technine pražanga. Po šios nuobaudos žaidėjas nenurimo , o vis labiau pradėjo šėlti ir elgtis nesportiškai. Todėl netrukus buvo nubaustas dar viena technine pražanga bei diskvalifikacine pražanga ir turėjo palikti areną. Likęs varžybų laikas pasibaigė be incidentų ir "Baltvesa" iškovojo pergalę rezultatu 91:65 (29:16), taip patekdami į "Respublikos" turnyro "Didžiosios" taurės pusfinalį.

Po varžybų paklaustas nugalėtojų ekipos treneris, kas nulėmė šiandienos pergalę, buvo nelabai kalbus ir tepasakė , kad galbūt varžovai nebuvo nusiteikę žaidimui.

"Bangos Energetika & Diremta" užtikrintai žengė į "Respublikos" Didžiosios taurės finalą (2009 birželio 05 d., penktadienis, 21:18 val.)"Baltvesa" sutrypė "Kauno RAMI" (2009 gegužės 03 d., sekmadienis, 23:42 val.)„Baltvesa“ nugalėjo „KK Policija“ ekipą (2009 gegužės 07 d., ketvirtadienis, 23:08 val.) „Baltvesa“ vos išnešė sveiką kailį (2009 gegužės 11 d., pirmadienis, 23:16 val.)"Kauno energija" - "Respublikos" Didžiosios taurės turnyro Mažojo finalo nugalėtojai! (2009 birželio 11 d., ketvirtadienis, 20:36 val.)"Žalgirio fanai" vos nepadovanojo pergalės "Ekodorai" (2009 gegužės 22 d., penktadienis, 21:43 val.)"Žalgirio fanai" nesunkiai nugalėjo "GB United" (2009 gegužės 12 d., antradienis, 23:00 val.)Nesunki "Žalgirio fanų" pergalė (2009 gegužės 19 d., antradienis, 21:08 val.)Kauno "SRC" namuose sutrypė "Baltvesa" (2009 balandžio 28 d., antradienis, 20:53 val.)"Statybų vizija & LVA" nesugebėjo pasipriešinti "Baltvesos" ekipai (2009 gegužės 24 d., sekmadienis, 22:44 val.)