BREMENA vs KK AD G.I.N (106:115)A LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gruodžio 08 d., Antradienis, 21:00 val. @ A.Sabonio KM sporto salė, Pašilės g. 39a, Kaunas LT-51358

Rezultatyviose rungtynėse stipresni buvo "KK AD G.I.N" krepšininkai

2009 gruodžio 08 d., Antradienis, 23:07 val., peržiūros: 6860

A.Sabonio KM sporto salėje susitiko "Bremenos" (šeimininkai) ir "KK AD G.I.N" (svečiai) komandos, kurios rungtyniauja A lygoje. Rungtynės pasižymėjo atkaklia kova ir rezultatyvumu, o priekyje beveik visą laiką nedideliu taškų skirtumu buvo svečiai, kurie ir iškovojo gražią pergalę rezultatu 115:106 (26:27; 36:24; 20:30; 33:25).

Rungtynės prasidėjo taikliu tolimu "Bremenos" metimu, į kurį "KK AD G.I.N" atsakė dvitaškiu. Vėliau žaidimas išsilygino (10:10; 17:17) ir nei vienai iš komandų nesisekė perimti iniciatyvos į savo rankas, o į kiekvieną varžovų rezultatyvią ataką kita komanda atsakydavo taip pat taikliu metimu. Visgi po pirmųjų 10-ties kovos minučių minimalų pranašumą turėjo šeimininkai, kurie pirmavo rezultatu 27:26.

Antrojo kėlinio pradžioje ėmė strigti "Bremenos" puolimas, tuo tarpu "KK AD G.I.N" siuntė vieną taiklų metimą po kito į priešininkų krepšį – laimėdami atkarpą 20:5 svečiai įgijo 14-os taškų pranašumą (46:32). Visgi vėliau šeimininkai stabilizavo žaidimą, o iki didžiosios pertraukos netgi šiek tiek ir sumažino savo atsilikimą (51:62).

Trečiojo kėlinio pradžioje "Bremena" surengė spurtą 12:0 ir ištirpdė savo deficitą iki 4-ių taškų (65:69), tačiau antroje ketvirčio pusėje spurtavo "KK AD G.I.N" ir vėl šiek tiek nutolo (80:71). Visgi kėlinį geriau užbaigė šeimininkai, t.y. jie sumažino skirtumą iki minimumo (81:82) ir rungtynių baigtį spręsti paliko ketvirtajam ketvirčiui.

Lemiamas kėlinys prasidėjo taikliu tolimu "KK AD G.I.N" komandos metimu (85:81), tačiau "Beremena" netrukus skirtumą sumažino dviem taškais (83:85). Vėliau didžiąją ketvirčio dalį žaidimas taip ir vyko, t.y. komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, tačiau visą laiką keliais taškais priekyje buvo svečiai, kurie paskutinėmis rungtynių minutėmis išlaikė šaltus nervus ir ir dar labiau padidino savo pranašumą, o varžovus įveikė rezultatu 115:106.

Nesulaikomas nugalėtojų komandoje buvo D.Jankauskas, kuris pelnė net 44 taškus ir surinko 47 naudingumo balus. Puikiai jam talkino O.Višinskis (20 taškų), A.Zasas (12), K.Abromavičius (11) ir R.Gedutis (10). Gerai po krepšiais grūmėsi D.Paulauskas, kuris laimėjo 11-a oro dvikovų.

"Bremenos" komandoje išsiskyrė A.Šaulys – 38 taškai ir 10 išpovokuotų pražangų (40 naud. balai). Taip pat rezultatyviai žaidė K.Normantas (19 taškų), T.Lukauskas (18 taškų) ir M.Gailiūnas (17 taškų, 18 atk. kam.).

Pakalbintas "KK AD G.I.N" komandos treneris R.Kudarauskas sakė, kad rezultatas jį tenkina, tačiau žaidimu gynyboje strategas liko nepatenkintas – praleisti tiek taškų negalima. Bet pergalė yra pergalė.

Rezultatyviose rungtynėse stipresni buvo "Bremenos" krepšininkai (2009 lapkričio 17 d., antradienis, 22:48 val.)Lygioje kovoje stipresni buvo "KK AD G.I.N" krepšininkai (2009 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:30 val.)Rezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė "Kauno autobusai" (2009 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:59 val.)Antroje rungtynių pusėje "KK AD G.I.N" palaužė "Jukna ir KO" krepšininkus (2009 gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:15 val.)Rezultatyviose rungtynėse pergalę šventė "Bremena" (2009 spalio 27 d., antradienis, 22:03 val.)"Banga" palaužė "KK AD G.I.N" pasipriešinimą (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 21:24 val.)Prienų "Gyvenimas" rimčiau nepasirpiešino "KK AD G.I.N" ekipai (2009 gruodžio 16 d., trečiadienis, 22:56 val.)Prasta rungtynių pabaiga nesutrukdė "KK AD G.I.N" pasiekti pergalės (2010 kovo 03 d., trečiadienis, 23:21 val.)"Sabonio KM 92-IPVG" privertė suklupti "KK AD G.I.N" (2009 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 21:11 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė "KK AD G.I.N" komanda (2010 vasario 22 d., pirmadienis, 22:36 val.)