STUDENTIJA vs KĖDAINIAI (96:81)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 27 d., Antradienis, 19:30 val. @ J.Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas LT-44173

"Studentija" iškovojo pergalę prieš "Kėdainius"

2009 sausio 27 d., Antradienis, 23:17 val., peržiūros: 4509

Šį vakarą aukso lygos rungtynėse, J.Jablonskio gimnazijoje "Studentija" priėmė "Kėdainių" ekipą. Dar pirmajame kėlinyje į priekį išsiveržę aikštės šeimininkai drausmingai laikė iniciatyvą savo rankose iki pat rungtynių pabaigos ir iškovojo pergalę rezultatu 96:81.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, po V.Zalagos tritaškio išsiveržę į priekį 5:2, tačiau netrukus R.Neimontas tolimu metimu išlygino rezultatą (7:7). Kėlinuko viduryje "Studentija" sužaidė seriją 11:1 ir jau pirmavo 10-čia taškų (18:8). Iki kėlinio pabaigos svečiai kiek apmažino atsilikima ir po pirmojo ketvičio komandas skyrė 7 taškai – 19:12.

Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo penkiais iš eilės taškais (24:12). Po to sekė L.Valucko ("Kėdainiai") šou – komandos kapitonas pataikė keturis tritaškius (iš tiek pat bandymų), keturis taškus pridėjo M.Dilys ir rezultatas tapo lygus – 31:31. Antroje kėlinio pusėje N.Petravičiaus ir T.Gaurilčiko duetas sugrąžino šeimininkams dviženklę persvarą (serija 10:0) ir kėlinį "Studentijos" krepšininkai baigė pirmaudami 43:34.

Po ilgosios pertraukos komandos ir toliau kovojo taškas į tašką, nors iniciatyva buvo šeimininkų pusėje. "Kėdainiai" atakavo labiau skubotai, šaudė viena po kito tolimus metimus, tačiau dauguma skriejo pro šalį. Tuo tarpu šeimininkai geriau žaidė po krepšiais, atkovodami daugiau kamuolių gynyboje ir taikliau atakuodami, išlaikė persvarą ir po trijų kėlinių pirmavo 67:56.

Ketvirtajame kėlinyje žaidimo tempas nesumažėjo, ekipos keitėsi sėkmingomis atakomis. Svečiai jau beveik desperatiškai bandė pakreipti rungtynių eigą savo pusėn, tačiau "Studentija" išlaikė ne mažesnę kaip 11-os taškų persvarą ir šventė pergalę rezultatu 96:81.

24 taškus nugalėtojams pelnė N.Petravičius (10 atkovotų kamuolių), 14 pelnė V.Zalaga, 13 J.Budriūnas, po 10 T.Gaurilčikas (10 atkovotų kamuolių) ir A.Zakarevičius, po 7 D.Kerinas ir V.Alosevičius, 5 M.Pilipavičius, 4 K.Pėkis (8 rezultatyvūs perdavimai), 2 M.Namavičius.

"Kėdainių" ekipai 32 taškus pelnė L.Valuckas (tritaškiai 8/13), 16 K.Ribačiauskas, 13 M.Dilys (13 atkovotų kamuolių), po 6 K.Zinkus ir P.Bružauskas, po 4 T.Mušenkovas ir R.Neimontas.

"Dumblas" iškovojo sunkią pergalę prieš "Studentiją" (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 14:47 val.)Lengva "Studentija" komandos pergalė prieš "Robotukų Armija" (2008 spalio 28 d., antradienis, 21:57 val.)"BC Spurtas" po atkaklios kovos palaužė "Kėdainius" (2008 gruodžio 12 d., penktadienis, 21:42 val.)"Robotukų Armija" įtikinamai nugalėjo "Kėdainius" (2009 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)Nesunki "Studentijos" komandos pergalė (2008 lapkričio 11 d., antradienis, 21:48 val.)"Dumblas" rungtynių pabaigoje palaužė "Kėdainius" (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 19:59 val.)"Autofanai" nesulaukė rimto pasipriešinimo iš "Kėdainių" (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 21:00 val.)Trečia iš eilės "Studentija" pergalė (2009 vasario 01 d., sekmadienis, 19:36 val.)Tik pro pratęsimo "Studentijai" pavyko išplėšti pergalę (2008 lapkričio 19 d., trečiadienis, 00:20 val.)"Kentus" komanda nesunkiai palaužė "Studentija" ekipos pasipriešinimą (2008 gruodžio 03 d., trečiadienis, 00:09 val.)