VILNIAUS UNIVERSITETAS KHF vs TOPO GRUPĖ (51:66)Pavasario taurė 2011 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 balandžio 08 d., Penktadienis, 19:15 val. @ KTU statybos ir architektūros fakulteto sporto salė, Studentų g. 48, Kaunas LT-51367

"Topo grupė" įrodė savo pranašumą prieš "Vilniaus universiteto KHF" ekipą

2011 balandžio 08 d., Penktadienis, 21:53 val., peržiūros: 4662

Balandžio 8 dieną, 19.15 val., "KTU" statybos fakulteto sporto salėje, susitiko "Pavasario taurė 2011" turnyro komandos – "Vilniaus universitetas KHF"(šeimininkai) su "Topo grupe" (svečiai). Nors pirmoji rungtynių dalis buvo atkakli, tačiau po ilgosios pertraukos svečių ekipa spurtavo ir išlaikė saugų atstumą iki pat galo – rungtynės baigėsi svečių pergale, rezultatu 51:66.

Pirmasis rungtynių kėlinukas buvo itin nerezultatyvus. Visgi, komandos žaidė gan lygiai, taškas į tašką. "Topo grupės" ekipoje nuo pirmųjų minučių iniciatyvos ėmėsi Nerijus Nausėda, kuris šiandien buvo rezultatyviausias – jo sąskaitoje 20 taškų. Tuo tarpu "Vilniaus universiteto KHF" ekipoje viską darė broliai šaunuoliai : Tadas Žirgulis (šiandien pelnęs 15 taškų) bei Mantas Žirgulis (atkovojęs net 15 atšokusių kamuolių). Po pirmųjų 10 minučių komandas skyrė vos 2 taškai – 14:12.

Antrojo ketvirčio pradžioje svečių komanda spurtavo 0:10 ir perėmė iniciatyvą į savo rankas – 17:24. Tačiau aikštelės šeimininkai į spurtą atsakė spurtu 9:0 ir vėl išsiveržė į priekį – 26:24. Šiame kėlinuke abi komandos žaidė labai banguotai, sužaisdamos tai gerą, tai prastą atkarpas. Likus žaisti 2 minutėms iki ilgosios pertraukos "Topo grupė" ir vėl sužaidė geriau bei išėjo ilsėtis turėdama 4 taškų pranašumą – 28:32.

Antrojoje rungtynių dalyje svečių ekipa įjungė aukštesnę pavarą. Po trijų iš eilės taiklių Vytauto Žvirblio tolimų metimų svečiai įgijo jau 14 taškų persvarą – 32:46. Tuo tarpu "Vilniaus universiteto KHF" ekipa strigo varžovų gynyboje, o susidarius patogią progą metimui nepataikydavo – krepšys tiesiog užsirišo jiems. Gražiausias šio kėlinuko epizodas buvo kai svečių komandos kapitonas Tomas Jonkus Styvo Nešo stiliumi iškišo kamuolį komandos draugui ( padaręs 180 laipsnių apsisukimą ore per savo petį padarė precizišką rezultatyvų perdavimą). Likus žaisti 10 minučių "Topo grupė" turėjo saugų 16 taškų pranašumą – 36:52.

Ketvirtasis kėlinukas tapo finaliniu. Aikštelės šeimininkų ekipai pritrūko jėgų bei sportinės sėkmės, kad būtų galėję sudaryti bent šiokią tokią intrigą rungtynėse. Per paskutiniąsias 10 minučių abi komandos žaidė labai negražų krepšinį – darė daug baudų (tiesiog kapojo vieni kitiems per rankas). Visgi, didelės įtakos rezultatui toks žaidimas nepadarė – "Topo grupė" iškovojo pelnytą pergalę, rezultatu 51:66.

Po rungtynių "Topo grupės" treneris A.Dervinskas sakė : " Pradžioj "biškį" sunkiau buvo, paskiau sustatėm gynybą, apsigynėm, perėmėm kamuolių, pradėjom pagaliau pataikyti normaliai, todėl toks rezultatas ir gavosi. Gale "biškį" atsipalaidavom, tai "biškį" varžovai prisivijo, bet šiaip, iš esmės, tai varžybas kontroliavom."

Triuškinančią pergalę pasiekė "Vilniaus universitetas KHF" (2011 kovo 31 d., ketvirtadienis, 23:25 val.)"Topo Grupė" sutriuškino dar vieną varžovą (2011 balandžio 10 d., sekmadienis, 22:15 val.)"Topo grupė" po atkaklios kovos turėjo pripažinti "Bangos - 2" pranašumą (2011 gegužės 15 d., sekmadienis, 20:44 val.)"Vilniaus Universitetas KHF" po atkaklios kovos nugalėjo "Pieno Žvaigždės - MIAU" ekipą (2011 balandžio 15 d., penktadienis, 21:17 val.)"Topo Grupė" be didesnių sunkumų sutriuškino "Pieno Žvaigždes - Miau" (2011 balandžio 01 d., penktadienis, 22:32 val.)"Sporto manija" į ketvirtfinalį keliauja po puikiai sužaisto ketvirtojo kėlinio (2011 gegužės 08 d., sekmadienis, 19:44 val.)"Dice" baigė pasirodymą "Pavasario taurėje 2011" (2011 balandžio 26 d., antradienis, 22:20 val.)