BIPA vs KAUNO ŠVARA (77:70)Pavasario taurė 2011 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 balandžio 06 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ J.Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas LT-44173

Antrojoje rungtynių pusėje sėkmingiau žaidę nugalėjo "Bipa" krepšininkai

2011 balandžio 06 d., Trečiadienis, 22:49 val., peržiūros: 3963

Balandžio dieną, 20.15 val., "J. Jablonskio gimnazijos" sporto salėje, susitiko "Pavasario taurė 2011" komandos "Bipa" ir "Kauno švara". Pirmojo kėlinuko pradžioje atkovoję taškus ir išsiveržę į priekį bei visą likusį rungtynių laiką pirmavę laimėjo "Bipa" krepšininkai rezultatu [77:70].

Rungtynių pradžioje pirmąjį kamuolį atkovojo svečiai, "Kauno švara" krepšininkai, kurie užbaigė pirmąją savo ataką taikliu dvitaškiu metimu, tuomet apsigynę nuo šeimininkų, "Bipa" krepšininkų, atakos jie pataikė tolimą metimą ir priekyje jau buvo penkių taškų skirtumu. Tačiau šeimininkai laimėjo trumpą atkarpėlę 6:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Svečiai dar kartą pelnydami du taškus išsiveržė į priekį, deja, paskutinį kartą šiame kėlinuke, nes iškart po to sekė du iš eilės taiklūs šeimininkų metimai iš toli ir dabar jau jie buvo priekyje penkių taškų skirtumu. Iki pat kėlinuko pabaigos šeimininkai žaidė tiksliau bei atakavo priešininkų krepšį taikliau, todėl ir nugalėjo šešių taškų skirtumu. Antrajame kėlinuke pirmieji pasižymėjo šeimininkai, kurie padidino savo atitūkimą iki aštuonių taškų. Tačiau kaip tik tada labai sėkmingai sužaidė svečiai. Jie laimėjo atkarpą 12:0 ir ne tik atkovojo prarastus taškus, bet ir išsiveržė į priekį keturių taškų skirtumu, deje, paskutį kartą. Nes supykę šeimininkai atsakė tuo pačiu, dabar jau jie sužaidė labai tikslią atkarpą 10:0 ir grąžino sau šešių taškų atitrūkimą bei pirmaujančios komandos vardą. Iki kėlinuko pabaigos abi komandos dar pasikeitė keliais taikliais metimais, tačiau skirtumas išliko tas pats, šeši taškai. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo [41:35].

Po ilgosios pertraukos svečiai sušvelnino atsilikimą vienu tašku, tačiau čia ir vėl gražų žaidimą demonstravo priešininkai, jie dar kartą sužaidė sėkmingai 8:0 ir išsiveržė į priekį net trylikos taškų skirtumu. Iki kėlinuko pabaigops svečiai sugebėjo sušvelninti atsilikimą tik minimaliai, todėl likus paskutiniajam kėlinukui šeimininkai turėjo dvylikos taškų persvarą. Paskutiniame ketvirtyje geriau startavo svečiai, todėl jie nesunkiai prisivijo priešininkus iki penkių taškų skirtumo. Tuomet užvirė kova, likę vos kelios minutės, skirtumas labai nedidelis, svečiai nori atsikovoti taškus, o šeimininkai žūt būt jiems neleisti to padaryti, todėl abi komandos ėjo taškas į tašką. Ir visgi labiau pasisekė šeimininkams, jie nesuklupo ir apsigynė prieš svečių atakas taip, nuskambant paskutiniam rungtynių švilpukui, nugalėdami septynių taškų skirtumu. Rungtynės baigėsi rezultatu [77:70].

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris sakė, jog tikėjosi nugalėti didesniu skirtumu, tačiau to nepavyko padaryti, todėl bet kokiu atveju džiaugėsi sakydamas, kad pergalė yra pergalė.

"Bipa": Tomas Laucevičius 23 (5 rezult. perdavimai, 6 perimti kamuoliai, 7 išpr. pražangos), Šarūnas Urbaitis 17, Mantas Matukaitis 16 (15 atk. kamuolių), Giedrius Samajauskas 12.

"Kauno švara": Martynas Senkus 32, Egidijus Paškauskas 14 (12 atk. kamuolių, 6 rezult. perdavimai, 7 perimti kamuoliai), Kęstutis Bytautas 13.

Fantastiškas "Spartos" taiklumas antroje rungtynių pusėje lėmę užtikrintą pergalę (2011 gegužės 04 d., trečiadienis, 23:34 val.)Po atkaklių rungtynių pergalę išplėšė "Bipos" žaidėjai (2011 balandžio 13 d., trečiadienis, 22:04 val.)"Kauno Švara" nugalėjo "Vėjų Liniją & Garliavos Duoną" (2011 balandžio 13 d., trečiadienis, 00:01 val.)31 kartą suklydusi "Vėjų linija & Garliavos duona" sugebėjo nugalėti "Bipa" (2011 kovo 28 d., pirmadienis, 23:28 val.)Po triuškinančios pergalės į pusfinalį žengia "Kėdainiai" (2011 gegužės 04 d., trečiadienis, 22:08 val.)"Kauno Švara" pasiekė nesunkią pergalę (2011 balandžio 10 d., sekmadienis, 22:23 val.)"Bipa" nelengvai įveikė BC "Ryklių" pasipriešinimą (2011 balandžio 27 d., trečiadienis, 22:23 val.)