Birštono gimnazija vs Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija (81:67)"Basketnews.lt 2013" taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 10 d., Trečiadienis, 14:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

''Birštono gimnazija'' tritaškiais metimais užmetė svečius iš Lazdijų

2013 balandžio 10 d., Trečiadienis, 17:02 val., peržiūros: 1734

Šiandien, balandžio 10d., Birštono gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos "Basketnews.lt 2013" 10-12 klasių taurės rungtynės tarp vietos "Birštono gimnazijos" ir svečių "Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos". Pirmoje susitikimo pusėje abi ekipos demonstravo brandų žaidimą. Ekipų jėgos buvo apylygės, tą parodė ir rezultatas po dviejų kėlinių 35-35. Antroje susitikimo pusėje šeimininkai smeigė vieną po kito tritaškį metimą, tuo tarpų vos šešiese susirinkusiems svečiams nepavyko atsilaikyti. Susitikimą laimėjo ''Birštono gimnazija'' 81-67.

Susitikimą tritaškiu metimu pradėjo šeimininkų ekipa, bet svečiai uraganiniu greičiu atsakė vienuolika taškų iš eilės (3-11). Antroje ketvirčio pusėje šeimininkų snaiperiai įsišaudė ir pataikė keturis tolimus metimus, bei pridėjo dar tris dvitaškius ir persvėrė rezultatą savo naudai ( 21-11). Svečiams ketvirčio pabaigoje pavyko sušvelninti savo deficitą iki penkių taškų 21-16. Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštėje nepasikeitė. Šeimininkų puolimas ir toliau buvo paremtas tritaškiais metimais, kurie vis rečiau pasiekdavo tikslą, tuo tarpų svečių ekipos priekinė linija darbavosi iš peties. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus 35-35.

Po ilgosios pertraukos šeimininkų snaiperiai ir vėl pradėjo taikliai atakuoti. Šeimininkai ketvirtį pradėjo 13-0 (48-35). Svečiams vis sunkiau sekėsi pralaužti varžovų gynybą. Ketvirčio pabaigoje skirtumas jau siekė septyniolika taškų (64-47). Ketvirčio pabaigoje šeimininkai kiek atsipalaidavo ir svečiai tuo pasinaudojo sumažindami savo deficitą iki vienuolikos taškų 64-53. Ketvirtojo ketvirčio pradžioje svečiai dar kabinosi į šias rungtynes ir ketvirčio pradžioje sumažino deficitą iki septynių taškų (64-57), bet tuomet O.Bradžionis ir Ž.Garmus smeigė po tritaškį ( 70-57). Ketvirčio viduryje skirtumas buvo vis dar vienžėnklis (72-63), bet Ž.Garmus smeigė dar du tritaškius į skęctančią Lazdijų komandą (78-63). Susitikimą laimėjo ''Birštono gimnazija'' rezultatu 81-67.

Po pralaimėjimo ''Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos'' treneris M.Malinauskas sakė: „ Šiandien, labai sunkios rungtynės buvo, atvažiavom vos šešiese, keli žaidėjai yra traumuoti, kiti turėjo labai svarbių reikalų ir negalėjo šiandien atvykti. Pirmas antras kėlinys permainingas, tai pabėga, tai pasivijam. Labai gerai pataikė tritaškius, tai vėl mūsų komandos problema, jog neapsigynėm. Rezultatas blogas palyginus, namuose mėginsim atsižaisti.“

''Birštono gimnazija'' O.Braždžionis ( 31 tšk. 10 atk.k. 8 rez.p.) Ž.Garmus ( 32 tšk.) D.Drazdauskas ( 12 tšk.)

''Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija'': L.Tamašauskas ( 25 tšk. 11 atk.k.) V.Vaivada ( 14 tšk.) V.Čėsna (11 tšk.)

Kauno ''Saulės'' gimnazija įrodė savo pranašumą prieš svečius iš Lazdijų (2013 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 15:58 val.)"Birštono gimnazija" nesunkiai žengė į pusfinalį (2013 gegužės 10 d., penktadienis, 17:07 val.)''Kauno Saulės gimnazija'' nušlavė ''Birštono gimnaziją'' (2013 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 18:16 val.)"Kauno Saulės gimnazija" pasiekė užtikrintą pergalę (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 10:41 val.)Birštono gimnazija – "Basketnews.lt Lietuva" Mažosios taurės bronzininkai (2013 gegužės 23 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija įveikė Birštono gimnaziją ir pateko į mažosios taurės finalą (2013 gegužės 20 d., pirmadienis, 22:40 val.)Puikus ketvirtasis kėlinys "Druskininkų "Ryto" gimnazijai" leido pasiekti lengvą pergalę (2013 balandžio 03 d., trečiadienis, 17:19 val.)Po įnirtingos kovos Lazdijų Motiejaus Gustaičio krepšininkai palaužė varžovus iš Druskininkų „Ryto“ gimnazijos (2013 balandžio 09 d., antradienis, 17:23 val.)