ICE vs VIJOKLĖ (75:60)„Laikinosios sostinės“ taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gegužės 18 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ V.Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas LT-50403

"Ice" nustūmė "Vijoklę" į paskutinę "A" pogrupio vietą

2008 gegužės 18 d., Sekmadienis, 21:36 val., peržiūros: 5206
Šiandien, gegužės 18 dieną, "V. Kuprevičiaus" vidurinėje mokykloje, aikštės šeimininkai "Ice" priėmė "Vijoklę". Šeimininkai sužaidė keletą geresnių atkarpų ir įgijo dviženklę persvarą, kurios, kad ir kaip stengėsi, "Vijoklei" nepavyko panaikinti ir pergalę rezultatu 75:60. "Ice" iškovojo pirmąją pergalę po dviejų nesėkmių "Laikinosios sostinės" pirmenybėse nustūmė "Vijoklę", patyrusius ketvirtąją nesėkmę, į paskutiniąją, penktąją "A" pogrupio vietą.

Pradžioje susitikimo komandos žaidė kaip lygi su lygia, tačiau paskui geresnę atkaprą sužaidė "Ice" ir šiek tiek atitrūko. Dėka sėkmingos kėlinio pabaigos šeimininkai sugebėjo atitrūkti jau 9 taškų skirtumu ir po pirmojo ketvirčio pirmavo rezultatu 28:19.

Antrajame kėlinyje komandos neišvengė nereikalingų klaidų, kurios įtakojo rezultato augimo greitį. Tiesa, nė viena, nei kita ekipa nesugebėjo išpešti iš šio kėlinio dar palankesnės situacijos ir skirtumas išliko nepakitęs kaip ir po pirmojo kėlinio – 42:33.

Po didžiosios pertraukos puikią atkarpą sužaidę "Ice" įgijo jau 17 taškų pranašumą ( 54:37 ), tačiau vėliau tempas šiek tiek sulėtėjo ir po trijų kėlinių šeimininkams teko tenkintis 14 taškų pranašumu – 60:46.

Paskutiniame kėlinyje komandos žaidė atkarpomis, tačiau "Vijoklei" rimčiau pagrąsinti "Ice" nepavyko – vos tik priartėjus prie pirmaujančių šeimininkų, šie vėl nutoldavo ir šventė pergalę rezultatu 75:60.

Nesustabdomas "Ice" gretose buvo A.Gubaras – jis pelnė 26 taškus ir buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių. Taip pat šeimininkų gretose pasižymėjo E.Zaurys ( 15 taškų ), K.Rinkevičius ( 10 taškų ) ir T.Lakickas ( 10 taškų ).

"Vijoklės" ekipoje išsiskyrė K.Sakalauskas ( 14 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 5 blokai ) ir R.Simanavičius ( 14 taškų ).

Rungtynių arbitrų darbą nugalėtojai įvertino 9 balais, tuo tarpu "Vijoklės" komandos nuomone teisėjų darbą galima vertinti 6-7 balais.

"KK Stabdžiai" "Laikinosios sostinės" pirmenybes pradėjo pergale (2008 balandžio 27 d., sekmadienis, 19:54 val.)"Teledema" nušlavė savo varžovus (2008 gegužės 22 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)Minimali "KK Stabdžiai" pergalė (2008 gegužės 11 d., sekmadienis, 21:37 val.)"Bangos energetika & Diremta" nepaliko jokių vilčių "Vijoklei" (2008 gegužės 15 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)Triuškinanti "Bangos energetika & Diremta" pergalė (2008 gegužės 08 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)"AKS Prosatas & Nekturtas" įveikė "ICE" ekipą (2008 gegužės 30 d., penktadienis, 21:36 val.)Užtikrinta "Teledemos" pergalė (2008 gegužės 11 d., sekmadienis, 19:21 val.)