Kauno KTU gimnazija vs Kauno Milikonių vidurinė mokykla (86:53)Krepšinis.net taurė 12 kl. » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2009 balandžio 30 d., Ketvirtadienis, 17:15 val. @ KTU chemijos fakulteto sporto salė, Radvilėnų pl. 19, Kaunas LT-50254

KTU gimnazija sutriuškino Milikonių vidurinę mokyklą

2009 balandžio 30 d., Ketvirtadienis, 19:21 val., peržiūros: 5099

Šiandien (04.30) KTU chemijos fakulteto sporto salėje įvyko kova tarp KTU gimnazijos (šeimininkai) ir Milikonių vidurinės mokyklos (svečiai). Rungtynes puikiai pradėjo šeimininkai kurie be gailesčio pradėjo triuškinti varžovus. Antrajame ketvirtyje Milikonių vidurinė mokykla šiek tiek atsigavo, bet kėlinį vistiek pralaimėjo. Trečiasis kėlinys ir toliau klostėsi KTU gimnazijos naudai kurie dar 2 taškais padidino persvarą. Paskutiniajame kėlinyje žaidimas susivienodino visiškai, taigi šiame kėlinyje komandos sužaidė lygiosiom ir pergalę šventė KTU gimnazija rezultatu (86:53).

Pirmasis kėlinys geriau prasidėjo KTU gimnazijai kuri išiveržė į priekį ir po truputi didino savo persvarą, tačiau kėlinio viduryje niekaip nesugebėdami apsiginti nuo varžovų taiklių metimų pralaimėjo jau 18 taškų, tačiau svečiam ir toliau labai nesisekė, taigi pirmąjį kėlinį pastarieji pralaimėjau net 27 taškų skirtumu (32:5).

Antrasis kėlinys pasikeitė kardinaliai, Milikonių žaidimas skyrėsi kaip diena ir naktis, kadangi šiame kėlinyje neisleido būti sutriuškinti, bet nors ir visą kėlinį atkakliai žaidė, tačiau vistiek nepavayko priartėti prie savo oponentų, o po antrojo kėlinio rezultatas pakito 4 taškais KTU gimnazijos naudai (50:19).

Trečiajį ketvirtį neblogai pradėjo svečiai kurie laimėjo pirmąją atkarpą (6:2), bet kėlinio eigoje viskas ir vėl palankiau klostėsi aikštelės šeimininkams, kurie ir šį kėlinį laimėjo, tačiau šį karta tik 2 taškų skirtumu (66:33).

Paskutinysis ketvirtis kaip ir pirmieji abu prasidėjo KTU gimnazijos naudai, tačiau šis kėlinys buvo banguotas ir spurtuodavo tai viena tai kita komanda, bet nei viena nesugebėjo šiame kėlinyje labiau išsiskirti ir dėl to šis kėlinys baigėsi lygiosiom, o rungtynes be didesnių sunkumų laimėjo KTU gimnazija (86:53).

KTU gimnaziją į pergalę vedė Simonas Mockevičius įmetęs 30 taškų ir atkovojęs 10 kamuolių, bei atlikęs dvigubą dublį, daug prisidėjo ir Jonas Antanavičius pelnęs 17 taškų ir atkovojęs 5 kamuolius.

Milikonių vidurinėje rezultatyviausi buvo Kęstutis Dmitrijevas surinkęs 29 taškus ir atkovojęs 6 kamuolius, jam puikiai talkino Andrius Labanauskas pridėjęs 8 taškus ir atkovojęs 6 kamuolius.

Po rungtynių laimėjusiųjų trenerė sakė, kad rezultatas kalba pats už save, o 4 derinys šiandien veikė nepriekaištingai ir nepamiršo pridurti, kad teisėjai buvo patys geriausi. Pralaimėjusiųjų treneris tiesiog sakė, kad šiandien buvo juoda diena, o ypač pirmasis kėlinys.

Po sunkios kovos pergalę iškovojo "Milikonių vidurinė mokykla" (2009 kovo 25 d., trečiadienis, 18:48 val.)Tik rungtynių pabaigoje Milikonių vidurinė mokykla įrodė savo pranašumą (2009 balandžio 22 d., trečiadienis, 16:01 val.)Paskutinis metimas lėmė "Milikonių" vidurinės mokyklos pergalę (2009 kovo 31 d., antradienis, 15:16 val.)"Milikonių vidurinė mokykla" įrodė savo pranašumą (2009 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 15:57 val.)Po dramatiškos kovos "Kalniečių" vidurinė mokykla šventė sunkią pergalę (2009 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 15:55 val.)Kauno KTU gimnazija vos nepaleido pergalės (2009 kovo 31 d., antradienis, 16:39 val.) Kauno VDU "Rasos" gimnazija iškovojo antrąją pergalę turnyre (2009 kovo 25 d., trečiadienis, 15:58 val.)Kauno KTU gimnazija pergalę šventė tik po pratęsimo (2009 kovo 27 d., penktadienis, 17:46 val.)Eilinė "Dainavos" vidurinės mokyklos iškovota pergalė (2009 balandžio 14 d., antradienis, 15:07 val.)Po nerezultatyvių varžybų Kauno KTU gimnazijos trečioji pergalė (2009 balandžio 04 d., šeštadienis, 21:33 val.)