CELSIS vs E-LINIJOS (61:59)"Diremta" taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 balandžio 17 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Vaižganto vidurinė mokykla, Skuodo g. 27, Kaunas LT-45131

Kovoje iki paskutinių akimirkų pergalę šventė "Celsis"

2008 balandžio 17 d., Ketvirtadienis, 22:36 val., peržiūros: 6801
Šiandien (04-17) "Vaižganto" vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko dvi "Diremtos" taurės ekipos, tai "Celsis" (šeimininkai) ir "E-linijos" (svečiai). Pataikę paskutinį metimą prieš pat pasibaigiant laikui pergalę iškovojo "Celsis" ekipa.

Pirmąjį kėlinuką sėkmingiau pradėjo svečių ekipa. Pradžioje šeimininkų ekipa buvo šiek tiek išsiblaškiusi ir darė ganėtinai kvailas klaidas , kurios dažnai pasibaigdavo greitais varžovų taškais. Pirmasis ketvirtis pasibaigė rezultatu 8:19.

Antrame kėlinuke vaizdas aikštėje ryškiai pasikeitė. "Celsis" ryžtingiau atakavo varžovų krepšį bei laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių ir panaikino tas klaidas, kurių nestigo pradžioje. Prieš ilgąją pertrauką šeimininkai sugebėjo priartėti prie varžovų ir kėlinuką pabaigė turėdami tik 3 taškų deficitą 22:25 (14:6).

Po pertraukos
"E-linijos" pradėjo pataikyti iš tolimų distancijų. Tai ir padėjo vėl atgauti turėtą bei saugesnį pranašumą prieš ketvirtąjį kėlinį 38:46 (16:21).

Ketvirtas ketvirtis buvo labai nervingas. Nuo pat kėlinuko pradžios iniciatyvą perėmė šeimininkų ekipa. Su kiekviena ataka jie vis tirpdė priešininkų pranašumą, kol kėlinuko viduryje jį išlygino. Po to ilgą laiką rezultatas vis svyravo tai į vieną, tai į kitą pusę. Po geros gynybos ir taiklaus metimo į priekį įsiveržė aikštelės šeimininkų ekipa. Jų varžovams pavyko pataikyti tolimą mėtimą ir įgyti minimalią persvarą .Tačiau netrukus baudos metimu ją panaikino vienas iš "Celsis" ekipos žaidėjų. Likus mažiau nei pusę minutės rezultatas buvo lygus. Svečiai atakos surengti nesugebėjo, nes buvo sustabdyti staigia pražanga. Prie baudų metimo linijos stojo T.Lukoševičius , tačiau abu metimai skriejo pro šalį , o komandos draugams kamuolio atkovoti nepavyko. Šeimininkų rankose kamuolys išsilaikė beveik visą likusį kėlinuko laiką, o savo ataką užbaigė K.Rimkevičiaus dvitaškis. Likus keletui sekundžių
"E-linijos" ekipa dar turėjo šansą , bet beveik nuo pusę aikštės mestas kamuolys neįkrito į krepšį. Galutinis šių dramatiškų rungtynių rezultatas 61:59 (23:13). Tai sunki, bet pelnyta "Celsis" ekipos pergalė.

Nugalėtojų treneris džiaugėsi , kad jo numatyta taktika pasiteisino- naudoti zoninę gynybą prieš varžovus, taip išmušant juos iš vėžių.

Pralaimėjusiųjų treneris buvo nelabai kalbus ir ekipos žaidimo komentuoti nepanoro.

Abiejų komandų strategai K.Bozos ir R.Musteikio darbą įvertino gerai ir skyrė po 10 balų.
Po įtemptų rungtynių pergalę iškovojo "E-Linijų" komanda (2008 balandžio 16 d., trečiadienis, 20:39 val.)"Celsis" išplėšė pergalę iš "Santeros" rankų (2008 balandžio 15 d., antradienis, 20:28 val.)Pirmose "Diremta" taurės varžybose "E-Linijos" pergalė (2008 kovo 26 d., trečiadienis, 20:40 val.)"Elinta" ir toliau skina pergales (2008 balandžio 23 d., trečiadienis, 20:17 val.)Po atkaklios kovos "ESS" pergalė ir trigubas E.Sliežausko dublis. (2008 balandžio 01 d., antradienis, 21:14 val.)"E-Linijos" nugalėjo "Santeros" komandą (2008 balandžio 22 d., antradienis, 20:56 val.)Kovoje dėl patekimo į pusfinalį stipresni buvo "E - Linijos" (2008 balandžio 30 d., trečiadienis, 20:34 val.)"E-Linijos" - pirmoji finalo dalyvė (2008 gegužės 06 d., antradienis, 22:44 val.)"Business Partner Group" toliau žygiuoja pergalingai (2008 balandžio 02 d., trečiadienis, 20:56 val.)Emocijų kupinoje kovoje "Celsis" nugalėjo "Santechninę Įrangą" (2008 balandžio 08 d., antradienis, 20:25 val.)