GRIZLIAI vs VĖJŲ LINIJA & GARLIAVOS DUONA (71:58)Pavasario taurė 2011 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2011 gegužės 09 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Kauno Julijanavos katalikiškos mokyklos sporto salė, Bitininkų g. 31

"Grizliai" patiesė "Vėjų Linija & Garliavos Duona" ir keliauja į pusfinalį

2011 gegužės 09 d., Pirmadienis, 23:02 val., peržiūros: 4602

Šiandien (05.09), Kauno Julijanavos katalikiškosios vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko "Pavasario taurės 2011", "Mažosios" taurės, ketvirtfinalio susitikimas, kuriame jėgas išbandė šeimininkai "Grizliai" ir svečiai "Vėjų Linija & Garliavos Duona". Po sėkmingo trečiojo kėlinio, kuomet šeimininkai įgijo dviženklę persvarą, "Grizliai" išsaugojo pranašumą savo rankose iki pat finalinio švilpuko ir šventė pergalę – 71:58.

Rungtynes agresyviau pradėjo šeimininkai kurie pataikę du metimus išsiveržė į priekį (5:2). Svečiai nebuvo linkę nusileisti ir greitai pakreipė žaidimą kita linkme bei išsiveržė į priekį (7:8). Nors po T.Barausko tritaškio „Grizliai“ vėl atgavo persvarą (10:8), tačiau keturi iš eilės „Vėjų Linijos – Garliavos Duonos“ taškai, vėl grąžino turėtą minimalią persvarą (10:12). Toks banguotas žaidimas pirmojo kėlinio pradžioje išsilygino ir po pirmojo kėlinio išliko tas pats dviejų taškų, svečių ekipos pranašumas – 14:16.

Antrajame ketvirtyje A.Raila padidino skirtumą iki keturių taškų (14:18), bet „Grizliai“ ilgai netrukę išlygino rezultatą (18:18). L.Varnas realizavo abu baudos metimus ir darkartą išvedė „Vėjų Linija – Garliavos Duona“ ekipą į priekį (18:20), tačiau tai buvo paskutinis kartas, kuomet svečiai pirmavo. Jau kitos atakos metu dar vieną tritaškį švystelėjo T.Barauskas, du taškus pridėjo A.Nanartonis (23:20). Svečiai nekartą švelnino skirtumą iki minimumo, tačiau kėlinio pabaigoje „Grizliai“ turėjo trijų taškų persvarą – 28:25.

Trečiajame ketvirtyje „Grizliai“ pelnė penkis taškus iš eilės ir įgijo aštuonių taškų persvarą (33:25).Varžovai sumažino skirtumą iki 6 taškų, tačiau labai greitai skirtumas vėl pasikeitė šeimininkų naudai (42:31). „Vėjų Linija – Garliavos Duona“ dar sumažino skirtumą iki 7 taškų, tačiau po kelių akirkų skirtumas pasiekė 12 taškų ribą (49:37). Per paskutiniąją minutę svečiai sušvelnino skirtumą iki 10 taškų – 51:41.

Paskutinysis ketvirtis prasidėjo svečių ekipos reidu ir skirtumas kaip mat ištirpo iki šešių taškų (51:45). „Grizliai“ nieko nelaukę vėl padidino pranašumą iki 11 taškų (56:45), tačiau dar vieno galingo spurto dėka skirtumas sumažėjo iki penkių taškų (56:51). Visgi šeimininkai nusprendė nejuokauti ir po spurto (9:0), įgijo 14 taškų pranašumą. Varžovams po tokio nokdauno atsitiesti nepavyko ir teko pripažinti varžovų pranašumą – 71:58.

Pusfinalyje „Grizlių“ lauks „Kėdainių“ barjeras.

Po pergalės "Grizlių" treneris teigė, jog šiluma lauke pradžioje trukdė susikaupti, todėl žaidimas buvo banguotas, vėliau viskas susitvarkė ir pavyko iškovoti pergalę. Pusfinalyje komanda tiksi tiesiog sužaisti, mat viskas ką ekipa planuoja, išeina ne taip kaip norėtusi.

"Grizliai": A.Nanartonis 26, T.Barauskas 14, T.Navickas 13 taškų.

"Vėjų Linija & Garliavos Duona": L.Varnas 22, V.Vaškevičius 15 (15 atk.kam.), A.Raila 12 taškų.

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

Sidas2011 gegužės 11 d., 00:29 val.

Bijom, bijom

iverson2011 gegužės 10 d., 23:51 val.

Ju visi bijo! Jie gi cempionai, tiesa internetiniai, bet vistiek..

All In2011 gegužės 10 d., 23:40 val.

Bet matau kad kedainiu prisibijo jie biski :D

"Vėjų Linija & Garliavos Duona" prasibrovė į ketvirtfinalį (2011 gegužės 02 d., pirmadienis, 23:39 val.)"Kauno Švara" nugalėjo "Vėjų Liniją & Garliavos Duoną" (2011 balandžio 13 d., trečiadienis, 00:01 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" be vargo įveikė BC "Studentus" (2011 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:43 val.)31 kartą suklydusi "Vėjų linija & Garliavos duona" sugebėjo nugalėti "Bipa" (2011 kovo 28 d., pirmadienis, 23:28 val.)"Grizliai" pasiekė nesunkią pergalę (2011 balandžio 13 d., trečiadienis, 22:45 val.)"Grizliai" iškovojo pirmąją pergalę "Pavasario Taurėje 2011" (2011 balandžio 11 d., pirmadienis, 23:06 val.)"Banga-2" nugalėjo "Grizliai" ekipą (2011 kovo 31 d., ketvirtadienis, 23:37 val.)Pavasario taurės aštuntfinalyje lengva "Grizlių" pergalė (2011 balandžio 27 d., trečiadienis, 22:26 val.)"Pavasario taurę 2011" iškovojo "Akis" (2011 gegužės 18 d., trečiadienis, 22:54 val.)Ketvirtajame kėlinyje išplėšę pergalę nugalėjo "Grziliai" (2011 gegužės 11 d., trečiadienis, 23:39 val.)