AKS & NEKTURTAS vs LYTAGRA (87:65)KĮKL » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2007 vasario 28 d., Trečiadienis, 19:40 val. @ J.Grušo vidurinė mokykla, Šarkuvos g. 30, Kaunas LT-48169

"AKS & Nekturtas" antrajame ture iškovojo antrąją pergalę

Skaudi netektis "AKS & Nekturtui" Donatas Rimkevičius slystelėjęs patyrė sunkią kojos traumą
2007 vasario 28 d., Trečiadienis, 22:08 val., peržiūros: 3736
"AKS & Nekturtas" J.Grušo vidurinės mokyklos sporto salėje vargo neturėjo. Šeimininkai "Lytagros" ekipą įveikė rezultatu 87:65. Dvikova didesnę intrigą prarado jau po pirmojo kėlinio (23:13), vėliau namų komanda skirtumą tik didino.

Mačą septyniais taškais be atsako pradėjo "AKS & Nekturto" ekipa. "Lytagrai" pirmuosiuos du taškus antrąją kėlinio minutę pelnė V.Baltrumavičius. Bet netrukus, po šeimininkų krepšininko H.Nevidausko taiklaus tolimo metimo skirtumas pasiekė dviženklį skaičių – 12:2.

Apsukų namų ekipa nemažino ir antrajame ketvirtyje. Negana to 3 kėlinio minutę, 7-asis "Lytagros" komandos numeris A.Karčiauskas, už spyrį varžovui į kojas buvo nubaustas technine pražanga. Likus kelioms minutėms iki ilgosios pertraukos pradžios svečių taškų deficitas siekė jau 21 tašką (46:25), bet S.Akramo dvitaškis ir V.Baltrumavičiaus tritaškis skirtumą šiek tiek sušvelnino – 46:30.

Trečiojo kėlinio viduryje "AKS & Nekturto" pranašumas pasiekė rekordinę padalą – 28 taškus (63:35). Bet svečiai neišvengė ir nuostolių, 26 min. greitos atakos metu slystelėjo ir skaudžiai koja traumavo naudingai rungtyniavęs D.Rimkevičius. Vėliau jis į aikštę nebegrįžo.

Bet ši netektis smarkiai nesutrikdė visos ekipos žaidimo ir šeimininkai iškovojo gražią bei pelnytą pergalę rezultatu 87:65.

Pasibaigus rungtynėms paprašėme trenerių įvertinti teisėjų darbą šiose rungtynėse: nugalėtojų treneris E.Vaitkevičius arbitrams skyrė po 9, o "Lytagros" strategas R.Petraitis – 10 balų iš dešimties.

"AKS & Nekturto" komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo 19 taškų pelnęs R.Ermalis, pataikęs 4 tolimus metimus iš 6 bandymų, R.Sargiūno sąskaitoje 15 tšk. (
4/4 – baudų metimai, 4/6 – dvitaškiai), R.Jatužis – 14 tšk. (8 atk. kam., 5 išpr. pražangos, 5 klaidos).

"Lytagros" ekipoje išsiskyrė V.Baltrumavičius – 23 tšk. (6/6 – badų metimai, 3/8 – tritaškiai, 5 atk. kam. 5 asm pražangos), A.Karčiauskas – 13 tšk. (3/8 – tritaškiai), A.Buteikis – 10 tšk.
"AKS & Nekturtas" iškovojo trečią pergalę iš eilės (2006 gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 21:04 val.)"AKS & Nekturas" be vargo sutriuškino "Antarą" (2006 lapkričio 08 d., trečiadienis, 21:34 val.)Galingai sužaidęs trečiąjį kėlinį "AKS & Nekturtas" iškovojo pergalę (2007 vasario 14 d., trečiadienis, 21:08 val.)"AKS & Nekturas" neprilygo "Kauno energijai" (2006 gruodžio 06 d., trečiadienis, 21:51 val.)"Kauno energetikos remontas" išplėšė ketvirtąją pergalę (2006 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:49 val.)„Kauno energija“ iškovojo 10-tąją pergalę (2007 sausio 24 d., trečiadienis, 20:14 val.)"AKS & Nekturtas" pasiekė revanšą prieš "Agavą" ir išlygino santykį (2007 kovo 18 d., sekmadienis, 22:01 val.)"Lytagra" vos nepaleido iš rankų pirmosios pergalės (2007 vasario 11 d., sekmadienis, 15:24 val.)"Lytagra" lygiai kovojo tik vieną kėlinį (2006 lapkričio 05 d., sekmadienis, 21:03 val.)"Projektų Gama" ir "AKS & Nekturtas" susitikime stipresni buvo aikštės šeimininkai (2006 gruodžio 05 d., antradienis, 21:56 val.)