ARAUŠA vs ELTECHA (50:80)„Laikinosios sostinės“ taurė » Atkrintamosios rungtynės
2008 birželio 02 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava LT-53216

"Eltecha" neturėjo vargo su "Arauša"

2008 birželio 02 d., Pirmadienis, 19:19 val., peržiūros: 4963

Šiandien (06-02) "Jonučių" vidurinėje mokykloje susitiko dvi "Laikinosios sostinės" taurės ekipos "Arauša" (šeimininkai) ir "Eltecha" (svečiai). Jau pirmoje varžybų pusėje pradėjusi kontroliuoti padėį svečių ekipa iškovojo pergalę rezultatu 50:80 (15:24, 12:16, 18:24, 5:16).

Pirmas ketvirtis prasidėjo geriau "Eltecha ekipai. Jie pasinaudodami varžovų klaidomis iš karto įsiveržė į priekį 7:13. Likusį kėlinio laiką klaidų skaičius nemažėjo , o persvara padidėjo iki devynių 15:24.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai pelnė keturis taškus ir taip šiek tiek priartėjo prie priešininkų. "Eltecha" neketino kelti baltų vėliavų ir laimėję kelias atkarpas savo persvarą padidino iki dviženklės (24:36). Šeimininkai sugebėjo atsakyti tik dviem tolimais metimais , o po dviejų pirmųjų kėlinių rezultatas buvo 27:40.

Po ilgosios pertraukos svečiai nemažindami tempo "apšaudė" varžovus tolimais metimais. Nepavydami savo priešininkų gynyboje , "Arauša" prieš lemiamą kėlinuką jau turėjo 19 taškų deficitą 45:64.

Ketvirtame kėlinyje "Arauša" sugebėjo pataikyti tik vieną tolimą bei vieną dvitaškį metimą. Priešininkai nesnaudė ir pradėjo triuškinti šeimininkų komandą. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 50:80.

Po varžybų "Araušos" treneris teigė , kad jie šiandien buvo žymiai silpnesni. Teisėjams skyrė po 7 balus.

"Eltecha" treneris džiaugėsi pergale ir teigė , kad vienas iš pergalės aspektų buvo maža komandos sudėtis ir puikus komandinis nusiteikimas. Teisėjams skyrė 10 balų.

"Eltecha" neturėjo vargo su "Agava" (2008 gegužės 28 d., trečiadienis, 19:40 val.)"Eltecha" nepaliko vilčių "Ekskomisarų biurui" (2008 balandžio 30 d., trečiadienis, 22:58 val.)Po labai nervingos kovos pergalę iškovojo "Žalgirio fanai" (2008 birželio 10 d., antradienis, 22:04 val.)"Studentija" priešinosi tik du kėlinius (2008 balandžio 25 d., penktadienis, 21:09 val.)Po atkaklios kovos "Arauša" įveikė "Vilniaus žvėrynas - Sporto idėjos" ekipą (2008 gegužės 06 d., antradienis, 22:30 val.)"Arauša" sutriuškino "RaMi" ekipą (2008 balandžio 29 d., antradienis, 22:43 val.)"Arauša" įveikė "Kauno SRC" ekipą (2008 gegužės 13 d., antradienis, 22:11 val.)"Dumblas" užtikrintai įveikė "Eltechą" (2008 gegužės 16 d., penktadienis, 22:24 val.)Emocijų kupinose rungtynėse sėkmė šypsojosi "Eltechai" (2008 birželio 05 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)"Arauša" nesunkiai įveikė "Vilniaus Žvėryną - Sporto idėjas" (2008 gegužės 29 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)