Bitdefender ‒ Altacom vs KUN & KAMS (69:85)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 05 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„KUN & KAMS“ pasiekė užtikrintą pergalę

2016 gruodžio 05 d., Pirmadienis, 23:02 val., peržiūros: 1472

Gruodžio 5 dieną, 20:45 val., Kauno TPMC Didžiojoje sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Bitdefender ‒ Altacom“ (šeimininkai) ir „KUN & KAMS“ (svečiai). Puikiai startavę svečiai jau pirmame kėlinuke nutolo, o žaidimas netrukus tarp komandų išsilygino. „KUN & KAMS“ žaidė užtikrintai ir išlaikė saugią distanciją, bei artėjo pergalės link. Rungtynių eigą kiek sutrigdė staiga kilusios muštynės tarp komandos žaidėjų A. Pelegrimo ir V. Rudelevičiaus, tačiau teisėjai spėjo laiku įsikišti, o žaidėjai gavę diskvalifikacines pražangas buvo priversti palikti aikštelę. Per likusį laiką „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipa taip ir nesugebėjo perlaužti rungtynių eigos, o užtikrinta pergalė atiteko „KUN & KAMS“ ekipai. Rungtynės baigėsi rezultatu 69:85.

Rungtynių starte daug geriau atrodė svečiai, kurie nieko nelaukdami spurtavo ir nutolo rezultatu 8:0. Tuomet savo puolimą išjudino ir šeimininkai, o žaidimas dabar vyko lygiai. Tiesa, „KUN & KAMS“ ir toliau išlaikė turimą, maždaug 8 taškų pranašumą, bet komanda tikrai neatrodė dominuojanti ir persvara buvo gana trapi. Ramią rungtynių eigą kiek išblaškė lygioje vietoje kilusios nedidelės žaidėjų muštynės, bet indicentas buvo greitas nugesintas, o kaltininkai su diskvalifikacinėmis pražangomis iškeliavo į rūbinę. „KUN & KAMS“ iki pat ilgosios pertraukos sugebėjo išlaikyti tą patį pranašumą savo rankose ir po dviejų kėlinukų pirmavo rezultatu 32:40.

Vos prasidėjus trečiąjam kėlinukui tikrą šou surengė „KUN & KAMS“ komandos žaidėjas L.Lukošenkinas, kuris pelnė net 14 taškų iš eilės ir taip savo komandos persvarą padidino iki 20 taškų ribos. Nuo to momento tarsi tapo aišku, kad šeimininkams šansų nebelieka, nes deficitas tapo tiesiog per didelis. Abi komandos dabar rungtyniavo kiek chaotiškai, padaugėjo klaidų, o skirtumas šiek tiek sumenko. Vis tik „KUN & KAMS“ išlaikė varžovus per saugų atstumą ir pasiekė užtikrintą pergalę rezultatu 69:85.

Bitdefender ‒ Altacom: Saulius Mikalauskas – 15 tšk., Dominykas Vilkius – 10 tšk., Mindaugas Mikalauskas – 10 tšk.

KUN & KAMS: Liutauras Lukošenkinas – 39 tšk. (6 rezult. perd.), Gintautas Mažeika – 11 tšk., Povilas Grikštas – 9 tšk.

„KUN & KAMS“ užtikrintai pradėjo ketvirtfinalį (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 17:47 val.)„KUN & KAMS“ iššvaistė solidų pranašumą, bet pergalę savo rankose išlaikė (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 20:40 val.)„KUN & KAMS“ pakankamai nesunkiai susitvarkė su „Artstone“ (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 22:13 val.)„Kauno tiltai“ iškovojo lengvą pergalę (2017 kovo 07 d., antradienis, 01:11 val.)Solidžią persvarą iššvaistę „KUN & KAMS“ išnešė sveiką kailį (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:38 val.)„KUN & KAMS“ pernelyg nepervargo kovoje su „Callcredit“ (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 22:46 val.)„Lemora“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Bitdefender – Altacom“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 22:58 val.)Likę keturiese „KUN & KAMS“ ekipa įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 21:35 val.)„KUN & KAMS“ tiesiausiu keliu žengė į Įmonių lygos Didžiosios taurės pusfinalį (2017 kovo 28 d., antradienis, 22:19 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Coca Cola“ pasiekė pergalę (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 20:59 val.)