BC RYKLIAI vs KAUNAS (40:69)"Laikinoji sostinė 2011" Mažoji taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gegužės 09 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M.Merkio g. 3, Lapės LT-54435

"Kaunas" įsirašė triuškinančią pergalę į savo sąskaitą

2011 gegužės 10 d., Antradienis, 13:16 val., peržiūros: 3129

Pirmadienį (05.09) Lapių pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Laikinosios Sostinės" taurės varžybos, kuriose susitiko "BC Rykliai" (šeimininkai) ir "Kaunas" (svečiai). Pirmasis kėlinys prasidėjo svečių spurtu, tačiau varžovai sugebėjo pavyti varžovus ir po 10 minučių atsilikinėjo minimaliu skirtumu. Antrajame kėlinyje "Kauno" ekipa sutriuškino savo varžovus ir po šio ketvirčio turėjo jau 21 taško pranašumą. Trečiajame kėlinyje komandos sužaidė atkakliai ir tai lėmė, jog skirtumas pakito vos vienu tašku. Paskutiniajame kėlinuke "Kauno" žaidėjai neužmigo ant laurų, o dar labiau didino savo pranašumą, kuris po finalinės sirenos siekė 29 taškus. (40:69).

Pirmasis kėlinys prasidėjo kiek sėkmingiau svečių komandai, kuri sugebėjo spurtuoti (6:0) ir išsiveržti į priekį. Kiek vėliau svečiai atsakė 5 taškais ir nė nekėtino nusileisti „Kauno“ komandai, o rungtynių pabaigą komandos sužaidė lygiai ir tai lėmė jog skirtumas nepakito (9:10).

Antrajame kėlinyje viskas apsivertė aukštyn kojomis, nuo pat pradžių svečiai puikiai žaidė ir nesunkiai atremdavo varžovų atakas, kai tuo tarpu patys rinko taškus ir vis tolo nuo savo persekiotojų. Kėlinio pabaigoje „Kaunas“ visiškai sutrypė savo varžovus po 4 iš eilės tritaškių, be atsako, taigi po šio kėlinio svečiai turėjo jau 21 taško pranašumą (13:34).

Trečiajame kėlinuke ekipos žaidė labai nevienodai, 10 minučių buvo tarsi paskirstyta per pusę abejoms ekipoms. Pirmoje dalyje „BC Rykliai“ pagerinę savo puolimą, po truputį vis vijosi savo varžovus ir tai jiems sekėsi pakankamai neblogai, kol antrojo kėlinio pusėje „Kauno“ ekipos žaidėjai susigrąžino 20 taškų skirtumą (31:51).

Paskutiniajame kėlinuke liko tik išsiaiškinti kokiu skirtumu svečių komanda švęs pergalę. Tačiau patys baltieji, ne tik, kad nemažino apsukų, tačiau jas kiek padidino ir po truputį dar labiau didino savo pranašumą tiesa, nesisekė taip puikiai kaip antrajame kėlinyje, bet dar 9 taškus pridėti pavyko. Taigi pergalę pasiekė „Kauno“ ekipa rezultatu (40:69).

"Kauno" gretose rezultatyviausi buvo Andrius Juškevičius 22 tšk. 8 atk.kam. Eimantas Voveraitis 13 tšk. 8 atk.kam. Mantas Lenkus ir Remigijus Vaičikauskas pelnę po 7 taškus ir atitinkamai atkovoję 12 ir 5 kamuolius.

"BC Rykliai" ekipoje išsiskyrė Narūnas Čekaitis 16 tšk. 7 atk. kam. Vaidas Kisieliauskas 9 tšk. 5 atk.kam. Tadas Ramanauskas 6 tšk. 7 atk.kam.

Po rungtynių laimėjusiųjų treneris kalbėjo: „Nauja sudėtimi išbandėme, naujus žmones, 4 nauji buvo, ko pasekoje klydome labai, daug nesąmonių, su sena komanda būtume geriau susitvarkę, naują komanda, kol kas vertinti sunku“.

Pralaimėjusiųjų treneris kalbėjo: „Rezultatas parodo, tragiškos rungtynės, niekaip nepataikėm, kamuolys sprūdo iš rankų, daug ką reikėtų pagerinti, stengsimės, kažką pakeisti, varžovas tikrai buvo stiprus ir geras, sveikinu varžovus su pergale.

"BC Besiktas" vos išsaugojo pergalę savo rankose (2011 gegužės 20 d., penktadienis, 22:27 val.)"Kaunas" iškovojo antrą pergalę "Laikinosios sostinės 2011" Mažojoje taurėje (2011 gegužės 22 d., sekmadienis, 22:03 val.)BC "Rykliai" iškovojo pirmąją dramatišką pergalę "Laikinosios Sostinės" taurėje (2011 gegužės 23 d., pirmadienis, 23:15 val.)KK "Persvara" įveikė BC "Ryklius" ir pateko į "Iššūkio" taurės ketvirtfinalį (2011 gegužės 30 d., pirmadienis, 23:33 val.)"Statybų vizija & LVA" pasipriešino "Kauno" ekipai (2011 gegužės 30 d., pirmadienis, 23:27 val.)BC "Rokai - Krovinių Pervežimas.lt" nepasigailėjo BC "Rykliai" ekipos (2011 gegužės 16 d., pirmadienis, 22:47 val.)