KORYS-2 vs BC GAZUOTAS PIENAS (68:65)C lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 kovo 14 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

"KORYS-2" pratęsime nugalėjo "BC GAZUOTAS PIENAS"

2011 kovo 14 d., Pirmadienis, 21:10 val., peržiūros: 5375

Pirmadienį, Kovo 14 dieną, 18:45 val., Kaune, "VRM sporto centro” salėje, "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Baltik Sport" pirmenybėse, šeimininkai "KORYS-2" pasitiko svečius BC "GAZUOTAS PIENAS" ekipą. Visą rungtynių laiką, šeimininkam tolygiai didinant taškų persvarą, ketvirtąjį kėlinį, svečiai BC "Gazuotas Pienas", savo nuostabia gynyba ir netikėtu tritaškiu, paskutiniąją kėlinio sekundę, išlygino rezultatą ir išsikovojo pratęsimą. Deja, pratęsime, nedidele taškų persvara, šeimininkų komanda "KORYS-2" išplėšė pergalę rezultatu 68:65.

Rungtynės prasidėjo taikliu BC “Gazuotas Pienas” komandos atstovo M.Balčiūno dvitaškiu. Tačiau tada prasidėjo produktyvus varžovų žaidimas ir rungtynių pradžią, rezultatyvesniu žaidimu, tęsė šeimininkai „Korys-2“ komanda. 3-iąją ketvirčio minutę, šeimininkų komandos kapitonas L.Zvegas įmetęs 2 iš eilės ėjusius taiklius dvitaškius ir papildomą baudą, savo komandos taškų persvarą padidino iki 7 taškų (9:2). Įpusėjus kėliniui, penktąją jo minutę, šeimininkų komanda “Korys-2” tepraleido vos 2 taiklius priešininkų metimus, o jų atstovas L.Karalius, pataikė net 3 baudos metimus iš eilės ir taip savo komandai padėjo kėlinį įpusėti dvigubą taškų persvara rezultatu 12:6. Kėlinį BC “Gazuotas Pienas” pabaigė trim, iš eilės pataikytais, E.Moročkos, T.Bumbulevičiaus bei M.Balčiūno tritaškiais. Tai sumažino varžovų taškų persvarą ir pirmojo kėlinio rezultatą lėmė neženklia šeimininkų taškų persvara 19:15.

Antrasis kėlinys prasidėjo geru šeimininkų “Korys-2” ekipos žaidimu. Ketvirtį simboliškai pradėjo du taiklūs šeimininkų komandos kapitono L.Zveko baudos metimai. Iki pat penktos minutės, šeimininkai nepraleidę nei vieno taiklaus metimo į savo krepšį, pelnė dar 7 taškus D.Pugžlio ir L.Karaliaus taiklių dvitaškių ir tritaškio pagalba (28:15). Varžovų taškų persvarai padidėjus iki dviženklės, penktąją kėlinio minutę, BC “Gazuotas Pienas” žaidėjai M.Balčiūnas ir T.Bumbulevičius su savo taikliais tritaškiu ir dvitaškiu metimu, sugebėjo dviženklę persvarą panaikinti ir taškų skirtumą sumažinti iki 8 (28:20). Deja, tai neišgąsdino metų patirtį turinčių varžovų. “Korys-2” ekipa poros taiklių dvitaškių ir baudų metimų dėka, kėlinio pabaigoje vėl išplėšė dviženklę taškų persvarą ir kėlinį pabaigė rezultatu 34:22.

Po ilgosios pertraukos, trečiasis ketvirtis, ne kaip pirmieji du, baigėsi apyligiu rezultatu. Kėlinys prasidėjo dviem taikliais D.Pugžlio dvitaškiais metimais (38:22). Iki pat kėlinio vidurio, “Korys-2” ekipa neleido atsikvėpti svečiams ir pelnę dar 7 taškus, skirtumą padidino iki 21 taško (45:24). 7-ąją minutę, BC “Gazuotas Pienas” žaidėjai iš visų jėgų nenusileido varžovam ir sumetę 3 taiklius dvitaškius bei vieną M.Balčiūno tritaškį, taškų skirtumą sumažino iki 12 taškų (45:33). Toliau, iki kėlinio pabaigos, žaidimas vyko apyligiai. Komandos dalijosi taškus po lygiai, o pabaigoje vėl pasižymėjo BC “Gazuotas Pienas” komandos atstovas M.Balčiūnas. Savo, jau 4-uoju, taikliu, šių rungtynių tritaškiu, taškų skirtumą sumažino iki 13 taškų ir lėmė galutinį trečiojo ketvirčio rezultatą 51:38.

Paskutinįjį kėlinį BC “Gazuotas Pienas” ekipa nustebino visus. Savo nepriekaištinga gynyba ir aktyviu trenerio J.Eibuko taktikavimu, komanda ketvirtą kėlinį sužaidė itin gerai. Kėlinys prasidėjo taiklia BC “Gazuotas Pienas” ekipos dvitaškių serija. Jau įpusėjus ketvirčiui, svečių komanda taškų skirtumą sumažino iki 7 taškų (55:48). Po taiklių M.Gasperavičiaus ir T.Bumbulevičiaus dvitaškių, bei tritaškių metimų, BC “Gazuotas Pienas”, 8-ąją ketvirčio minutę taškų skirtumą sumažino iki minimalaus (57:56). Kėlinyje, iki pat galo, ypač pasižymėjo svečių komandos žaidėjai T.Bumbulevičius ir komandos kapitonas M.Gasperavičius. Jiedu, viso kėlinio metu pelnė net 18 taškų ir taip rezultatą sumažino iki minimumo. Paskutiniąsias kėlinio sekundes, kai BC “Gazuotas Pienas” atsiliko 3 taškais, įvyko netikėtas dalykas. Po paimtos minutės pertraukėlės, svečiam buvo telikusios 4 sekundės. Tačiau svečiai vilties neprarado ir į aikštę išėjęs E.Moročka, nepriekaištingo susižaidimo padedamas, pataikė iš trijų taškų zonos, taip išplėšdamas pratęsimą ir dar vieną viltį nugalėti (59:59).

Pratęsimas prasidėjo apyligiu komandų žaidimu. Įpusėjus kėliniui, pasipylė BC “Gazuotas Pienas” pražangos, bei taiklūs jų varžovų “Korys-2” baudų metimai. Deja, tie taiklūs M.Kemzūros ir D.Pugžlio baudos metimai palaidojo BC “Gazuotas Pienas” viltis ir buvo priežąstis, kodėl pratęsimas baigėsi rezultatu 9:6. Tai lėmė galutinį rezultatą – 68:65, šeimininkų komandos “Korys-2” naudai

Rezultatyviausi žaidėjai:

Korys-2: Donatas Pugžlys (23), Laimonas Zvegas (16), Linas Karalius (14)

BC Gazuotas Pienas: Tomas Bumbulevičius (19), Mantvydas Balčiūnas (18), Mantas Gasperavičius (13)

"Korys-2" pasiekė nelengvą pergalę (2010 lapkričio 02 d., antradienis, 23:29 val.)"Korys-2" nukovė "Akį" (2010 gruodžio 06 d., pirmadienis, 21:22 val.)"Kaunas" pačioje nerezultatyvių rungtynių pabaigoje palaužė "BC Gazuotas pienas" (2010 spalio 23 d., šeštadienis, 18:12 val.)"Korys-2" namuose nugalėjo "Onyx & Gamteka", tačiau į ketvirtfinalį nepateko (2011 balandžio 04 d., pirmadienis, 21:11 val.)"C" lygos varžybose "Korys - 2" nugalėjo "BPG & Banga" komandą (2010 spalio 25 d., pirmadienis, 23:10 val.)"KM Tornado-92" pasiekė nelengvą pergalę (2011 sausio 26 d., trečiadienis, 20:46 val.)"Eccua" atkakliame mūšyje palaužė "Korį - 2" (2010 gruodžio 13 d., pirmadienis, 21:11 val.)Varžybų pabaigoje "Sparta" komanda persvėrė rezultatą ir nugalėjo (2010 gruodžio 01 d., trečiadienis, 23:06 val.)Puikus pirmasis kėlinukas leido "BC Gazuotas Pienas" komandai pasiekti pergalę (2010 lapkričio 26 d., penktadienis, 21:47 val.)"Korys - 2" nesunkiai įveikė "Dice" (2010 gruodžio 20 d., pirmadienis, 22:27 val.)