Civicclub vs Mitsubishi klubas (66:73)Lietuvos autoklubų lyga » Atkrintamosios rungtynės
2008 balandžio 20 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ S.Stanevičiaus vidurinė mokykla, S.Stanevičiaus g. 25, Vilnius LT-07133

Atkrintamųjų varžybų maratonas tęsiasi,Vilniaus komandos priėmė Kauno komandas

2008 balandžio 20 d., Sekmadienis, 20:37 val., peržiūros: 7299

Balandžio 20d. sužaistos dar dvejos atkrentamųjų varžybų rungtynės,- šemininkai vilniečiai priėmė dvi svečių komandas iš Kauno. Autobanginiai nugalėjo Mazda 323F komandą rezultatu 69-57, o Civiciečiai susigrūmė su Mitsubishi klubu ir jiems po atkaklios kovos pralaimėjo 66-73.

Pirmoji dvikova vyko pagal Autobanginių suplanuotą scenarijų – didinti taškų skirtumą ir tolti nuo savo varžovų. Tik ketvirtajame kėlinyje Mazda 323F komanda priartėjo prie savo varžovų ir laimėjo ketvirtąjį ketvirtį 17-25, tačiau to nepakako varžyboms laimėti.

Autobanginių komandoje išsikyrė D.Grinkas, pelnęs 17 tšk., prie jo sėkmingo žaidimo prisidėjo komandos draugai A.Baronas ir V.Kasperavičius, pelnę po 11 tšk. ir atkovoję atitinkamai po 8 ir 7 kamuolius.

Mazda 323F klube sėkmingu žaidimu pasižymėjo A.Sidaras, pelnęs 23 tšk. ir pataikęs iš 9/5 tritaškius.

Antroje dvikovoje, anaiptol, nebuvo lengvos varžybos tiek laimėjusiai, tiek pralaimėjusiai komandai. Mitsubishi klubas pirmąjį kėlinį pradėjo spurtu 0-6, po to keliais metimais atsakė Civiciečiai ir žaidimas išsiligyno. Sėkmingiau sužaidę paskutiniąją atkarpą, Mitsubishi komanda pirmąjį kėlinį laimėjo 12-17.

Antrajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką. Keletą spurtų surengusi Civic komanda, tai priartėdavo, tai vėl atitoldavo nuo savo varžovų, vienu metu vos nepavyko išlyginti rezultato, kai komandos kapitonas E.Benko pataikė du tritaškius iš eilės. Kėlinio pabaigoje Civicclub komanda vėl prarado iniciatyvą ir kėlinį pralaimėjo 22-24, o rezultatas tapo 34-41 Mitsubishi komandos naudai.

Po ilgosios pertraukos Civiciečiai kiek sutrikę žaidė toliau, tačiau klaidų nemažėjo. Mitsubishi komandos persvara vienu metu buvo išaugusi iki 16 tšk. Tačiau po minutės pertraukėlės Civiciečiai surengė spurtą ir laimėjo kėlinį 19-18, taip sušveldindami rezultatą. Rezultatas po trijų kėlinių buvo 53-59.

Paskutinis ketvirtis žadėjo kovą iki paskutinės sekundės. Civiciečai ir toliau artėjo prie Mitsubishi klubo. Kėlinio pradžioje spurtavusi Civicclub komanda 6-0, rezultatą išlygino 59-59. Ir kova prasidėjo iš naujo, kiekvienas pataikytas metimas sulaukdavo atsako, likus 40 sekundžių rezultatas buvo 66-69 Mitsubishi komandos naudai. Civiciečiai nesugebėjo suorganizuoti paskutiniųjų atakų per likusi laiką, leisdama varžovams atsakyti keliais dvitaškiais ir laimėti šias įtemptas varžybas 66-73.

Civicclub komandoje pasižimėjo komandos kapitonas E.Benko, įmetęs 32 tšk., perėmęs 6 kamuolius ir atkovojęs 8 kamuolius, prie jo sekmingu žaidimu prisidėjo T.Raila, įmetęs 10 tšk.

Mitsubishi komandoje pasižymėjo M.Matukaitis, įmetęs 29 tšk., perėmęs 6 kamuolius, jam talkino L.Putrimas, įmetęs 14 tšk. ir atkovojęs net 19 kamuolių, bei D.Paškauskas, įmetęs 14 tšk. ir atkovojęs 12 kamuolių.

Civicclub skėlė "skaudų antausį" BMWklubui neragavusiam pralaimėjimo kartėlio (31-44) (2008 vasario 23 d., šeštadienis, 17:13 val.)Permainingose rungtynėse pergalę iškovojo "BMW Kaunas" (2008 kovo 29 d., šeštadienis, 18:17 val.)Civicclub tiesiog nepasigailėjo BMWklubo ir laimėjo rungtynes rezultatu (95-28) (2008 balandžio 06 d., sekmadienis, 18:52 val.)Vilniaus progrupyje auto.Banginiai nugalėjo Civic klubą (2008 sausio 20 d., sekmadienis, 20:17 val.)Šaltas ketvirtojo kėlinio dušas (2008 vasario 10 d., sekmadienis, 15:11 val.)"Mitsubishi klubas" įveikė "Mazda 323F klubą" (2008 kovo 22 d., šeštadienis, 18:13 val.)"Mitsubishi klubas" antrą kartą įveikė "Civicclub" ir pateko į pusfinalį (2008 balandžio 27 d., sekmadienis, 15:13 val.)Svarbi "Lietuvos Ford Scorpio Klubas" pergalė (2008 balandžio 13 d., sekmadienis, 15:10 val.)Nelengva "Lietuvos Ford Scorpio Klubo" pergalė (2008 gegužės 18 d., sekmadienis, 16:20 val.)"Lietuvos Ford Scorpio Klubas" įveikė "Mitsubishi klubą" (2008 vasario 19 d., antradienis, 22:39 val.)