VIJOKLĖ vs ELTECHA (68:73)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Vydūno vid. m-kla, Šiaurės pr. 57, Kaunas

Tik po atkaklios kovos "Eltecha" palaužė "Vijoklę"

2007 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 19:44 val., peržiūros: 7524

Šį vakarą, lapkričio 18 dieną, Kauno Vydūno vidurinės mokyklos salėje susitiko šeimininkų statusą rungtynėse turėję "Vijoklės" krepšininkai su "Eltecha". Po sunkios ir varginančios kovos šeimininkai nesugebėjo atsilaikyti prieš gerai žaidusius svečius. Pergalę rezultatu 68:73 šventė "Eltecha".

Pradžia rungtynių ėjo taškas į tašką, tačiau pabaigą ketvirčio geriau žaidė svečiai. Jie ilsėtis išėjo laimėję atkarpą 9:0 ir pirmąjį kėlinį laimėjo 12:17.

Antrajame kėlinį šeimininkai jau nebeleido varžovams taip lengvai rinktis taškų, o patys tai darė kur kas lengviau nei jų oponentai. Jie sugebėjo panaikinti 5 taškų "Eltechos" persvarą ir susikraut prieš ilgąją pertrauką 8 taškų persvarą- 38:30.

Tačiau tuo džiaugtis ilgai "Eltecha" neleido ir puikiai žaisdami po truputį išlygino rezultatą ir jį palenkė savo naudai. Toks rezultato svyravimas tik parodo apie komandų pajėgumą ir kokios permainingos varžybos buvo. Prieš paskutinį ketvirtį jau svečiai pirmavo 4 taškais ( 54:58 ).

Ketvirtajame kėlinyje vyko apylygis žaidimas, tačiau svečiai sugebėjo išlaikyt persvarą ir laimėt rungtynes. Galutinis rungtynių rezultatas 68:73- pelnyta svečių pergalė.

Po rungtynių nugalėtojų treneris vieną kaip pergalės faktorių nurodė ilgesnį atsarginų suolelį, taip pat gyrė oponentus, kaip lygiaverčius žaidėjus.

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodė S. Kryžius ( 21 taškas 13 atkovotų kamuolių ), I.Grigaravičius ( 13 taškų, 10 atkovotų kamuolių ) ir J.Okunevičius ( 13 taškų, 8 atkovoti kamuoliai, 2 blokai ir 5 perimt ikamuoliai ).

"Vijoklės" gretose 19 taškų įmetė A.Nanartonis ( 8 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai ir 4 perimti kamuoliai), 17 pridėjo K.Sakalauskas, kuris taip pat atkovojo 8 kamuolius.

Komandos arbitrus įvertino 7.

"Eltecha" užtikrintai nugalėjo "Kauno energiją" (2007 gruodžio 04 d., antradienis, 20:50 val.)"Autokontaktas" nepaliko jokių vilčių "Vijoklei" (2007 gruodžio 18 d., antradienis, 23:24 val.)Po dramatiškos kovos "Eltecha" iškovojo ketvirtają pergalę iš eilės (2007 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:12 val.)"Eltecha" tik paskutinėmis sekundėmis palaužė "Autokontakto" komandą (2007 lapkričio 09 d., penktadienis, 22:08 val.)"Eltecha" namuose iškovojo lengvą pergalę prieš "Vėjų liniją" (2007 gruodžio 21 d., penktadienis, 21:20 val.)"Eltecha" nesunkiai įveikė "Kauno švara - KRG" ekipą (2007 gruodžio 11 d., antradienis, 21:49 val.)Trečiajame kėlinyje nokautavusi savo varžovą "Eltecha" šventė pergalę (2008 sausio 20 d., sekmadienis, 19:30 val.)Grupės lyderių dvikovoje stipresnė buvo "Vijoklės" komanda (2008 sausio 20 d., sekmadienis, 20:16 val.)Įtikinama "Sporto Fėjos" pergalė (2007 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:41 val.)"Eltecha" iškovojo trečiają pergalę iš eilės (2007 lapkričio 20 d., antradienis, 20:46 val.)