STATYBŲ VIZIJA & LVA vs KOLPINGO KOLEGIJA (98:72)Respublikos taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gegužės 17 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

"Statybų vizija & LVA" nepaliko jokių šansų "Kolpingo kolegijai"

2009 gegužės 17 d., Sekmadienis, 21:21 val., peržiūros: 4875

Šiandien (05-17) "LVA " sporto salėje susitiko "Statybų vizija & LVA" (šeimininkai) ir "Kolpingo kolegija" (svečiai). Intriga varžybose vyko tik pirmąjame kėlinyje. Po pirmosios varžybos pusės šeimininkai jau turėjo įgyję dviženklį pranašumą. Per likusius kėlinukus svečiai nesugebėjo prilygti savo varžovams. Pergalę 26 taškų skirtumu iškovojo "Statybų vizija & LVA" 98:72.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečių ekipa. Kėlinuko viduryje jiems pavyko įgyti 7 taškų pranašumą. Tačiau paskutinėmis kėlinio minutėmis šeimininkai susikaupė ir sužaidė puikią atkarpą ir po pirmojo kėlinuko jau turėjo 2 taškų pranašumą 19:17.

Antrame ketvirtyje šeimininkų persvara peržengė dviženklę sumą. Puikiai gindamiesi ir dažnai varžovų atakas nutraukdami ties vidurio linija šeimininkai taip susikurdavo progas greitomis atakomis pelnyti taškus. Po pirmosios varžybų pusės komandas jau skyrė 11 taškų , o bendras rezultatas buvo 38:27 (19:10).

Po ilgosios pertraukos abiejų žaidimas pradėjo banguoti. Pasikeisdamos ekipos sužaisdavo sėkmingesnias atkarpas. Tačiau šis žaidimo stilius buvo priimtinesnis šeimininkų ekipai. Jiems ne tik pavyko išlaikyti turėtą persvarą , bet ją ir padidinti. Prieš lemiamą kėlinuką rezultatas buvo 61:45 (23:18).

Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai nepaliko jokių šansų savo varžovams. Puikiai žaisdami tiek puolime, tiek gynyboje "Statybų vizija & LVA" sparčiai tolo nuo varžovų. Nesugebėjusi prisitaikyti prie varžovų diktuojamo spartaus tempo svečių ekipa turėjo pripažinti priešininkų pranašumą 26 taškų skirtumu 98:72 (37:27).

Po varžybų pakalbinti nugalėtojų ekipos atstovai buvo labai šmaikščiai nusiteikę ir tepasakė , kad varžovai provokavo jų agresyvesnį žaidimą , kurį jie ir pademonstravo.

"Kėdainiai" nepasigailėjo "Kolpingo Kolegijos" (2009 balandžio 27 d., pirmadienis, 00:39 val.)"Statybų vizija & LVA" nesugebėjo pasipriešinti "Baltvesos" ekipai (2009 gegužės 24 d., sekmadienis, 22:44 val.)Tik ketvirtam kėlinį atsibudę "Statybų vizija & LVA" išplėšė sudėtingą pergalę (2009 gegužės 13 d., trečiadienis, 23:22 val.) „Statybų Vizija & LVA“ įveikė jaunuosius „Tornado 93“ krepšininkus (2009 gegužės 13 d., trečiadienis, 00:06 val.)"Kėdainiai" tik paskutinėmis akimirkomis palaužė "Statybų vizija & LVA" (2009 balandžio 29 d., trečiadienis, 22:50 val.)"Kolpingo Kolegija" nesunkiai nugalėjo "KM Tornado 93" (2009 balandžio 30 d., ketvirtadienis, 21:16 val.)"Amentia Ad Astra" paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę (2009 gegužės 08 d., penktadienis, 20:56 val.)"Kauno SRC" nesunkiai įveikė aštuntfinalio barjerą (2009 gegužės 28 d., ketvirtadienis, 21:02 val.)