Savi vs BC „Ambi“ (39:87)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 09 d., Antradienis, 20:00 val. @ Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras, Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas, LT-44287

Per riebių užgavėnių blynų prisivalgę „Savi“ žaidėjai buvo sutriuškinti beveik pusšimčiu tašku

2016 vasario 09 d., Antradienis, 22:08 val., peržiūros: 781

Vasario 9 dieną, antradienį, įvyko C lygos „ALT reklamos“, mažosios taurės, N pogrupio, antrojo turo rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Savi“ bei svečių statusą turėjusių – BC „Ambi“ komandų. Pirmąją tarpusavio dvikovą dviem taškais (65:63) pralaimėję BC „Ambi“ žaidėjai, atsakomosiose rungtynėse be jokio gailesčio sutriuškino „Savi“ komandos žaidėjus rezultatu 39:87 (9:19; 4:21; 10:30; 16:17).

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai. Po pirmųjų penkių minučių, po taiklaus V. Čypo dvitaškio su pražanga, BC „Ambi“ truktelėjo į priekį (4:9). Šeimininkai niekaip nerado kelių link svečių krepšio, o tuo pasinaudoję BC „Ambi“ žaidėjai „bėgo į priekį“ (6:15). V.Čypas paskutinę kėlinio sekundę rezultatyvia ataka iš po krepšio užbaigė pirmąjį kėlinį. Rezultatas po pirmojo ketvirčio 9:19.

Antrajame kėlinyje BC „Ambi“ spurtavo 14-0, o pirmuosius taškus šeimininkai pelnė tik septintąją kėlinio minutę – du baudos metimus sumetė A.Viesulas (11:33). Svečiai nesunkiai rinko taškus. Antrojo kėlinio pabaigoje pirmuosius taškus pelnė E.Šilingis ir V.Jakelis, o tuo tarpu D.Štabokas sužaidus devynias minutes dvidešimt septynias sekundes pelnė pirmuosius „Savi“ taškus „iš žaidimo“ šiame kėlinyje – po dviejų kėlinių rungtynėse intriga nė nekvepėjo – 13:40.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė – „Savi“ žaidėjų atakos baigdavosi perdavimais tiesiai varžovams į rankas arba netaikliais ir visiškai neparuoštais metimais. Dvidešimt penktąją rungtynių minutę, po K. Dulinsko dvitaškio, svečiai triuškino šeimininkus 32 -iejų taškų persvara (17:49). Sužaidus tris kėlinius – BC „Ambi“ persvara siekė 47 taškus – 23:70.

Ketvirtasis kėlinys rungtynėse liko tik formalumas. Jo metu, svečių pranašumas buvo išaugęs iki rekordinės 55 taškų atžymos, tačiau šeimininkai pasinaudojo svečių atsipalaidavimu ir dėka itin kovingai nusiteikusio D. Povilausko kiek sumažino atsilikimą. Galutinis rungtynių rezultatas rodė gėdingą „Savi“ pralaimėjimą – 39:87.

BC „Ambi“ komandos vyr. treneris Vytautas Čypas po triuškinančios pergalės nedaugžodžiavo:

Labai norėjom revanšo, tai manau pavyko (šypteli).

Tuo tarpu „Savi“ komandos vyr. treneris Rolandas Aidukevičius visus sveikino su užgavėnėm:

Šiandien išvis niekas „nėjo“, absoliučiai niekas. Atrodo žaidėjų yra, bet nesisekė kapitaliai, nepaitaikėm. Tiesiog, visus su užgavėnėm! (šypteli)

„Savi“: Dainius Povilauskas – 13 tšk., Donatas Štabokas – 8 tšk., Karolis Bankauskas – 7 tšk.

BC „Ambi“: Vytautas Čypas – 20 tšk., Saulius Grėbliauskas – 15 tšk. (5 perimt. kam.), Julius Povilaitis – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Karolis Dulinskas – 10 tšk. (12 atk. kam.), Remigijus Snieškus – 10 tšk. (12 atk. kam.)

„Savi“ nepadėjo sava aikštelė ir nusileido KK „13“ (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 03:46 val.)Ketvirtame kėlinyje atsigavę „NTI ‒ PN“ privertė pasiduoti „Savi“ ekipą. (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 20:15 val.)„Šilainiai“ be didelių sunkumų įveikė BC „Ambi“ krepšininkus (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 22:03 val.)A. S. K. „Persvara“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Savais“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 00:25 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ dažnai klydo, bet vis tiek pasiekė pergalę (2016 sausio 19 d., antradienis, 01:04 val.)Visas rungtynes pirmavusi „LejuoTransa“ pabaigoje vos išnešė sveiką kailį (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:43 val.)„LejuoTransa“ be didesnio vargo susitvarkė su „Savi“ ekipa. (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)Antroje rungtynių pusėje BC„Ambi“ įrodė pranašumą prieš „Kauno NTI-PN“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 20:35 val.)„Šilainiai“ ketvirtajame kėlinuke įveikė BC „Ambi“ pasipriešinimą (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:06 val.)Tik po atkaklios kovos BC „Ambi“ nugalėjo „LejuoTransa“ penketuką (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:37 val.)