ECCUA vs KK SNAIPERIAI & KREPSININKAS.NET (58:55)C lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 lapkričio 29 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas LT-48248

"ECCUA" paskutinėmis sekundėmis sugebėjo išlaikyti rezultatą savo naudai ir nugalėjo

2010 lapkričio 29 d., Pirmadienis, 21:53 val., peržiūros: 5117

Šiandien (11:29) Kauno "Milikonių" vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Baltik Sport" pirmenybėse aikštelės šeimininkai "ECCUA" ir svečiai "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net". Šeimininkai yra vieni iš A pogrupio lyderių, tuo tarpu svečiai yra netoli pogrupio galo. Visgi kova buvo sunki ir įnirtinga, nugalėti vertos buvo abi komandos. Pirmąjį ketvirtį geriau sužaidė svečiai, bet antrajame kėlinyje aikštelės šeimininkai atsigavo ir persvėrė rezultatą savo naudai. Trečiajame kėlinyje komandas skyrė net ir 13 taškų, tačiau tas skirtumas po truputi tirpo iki kol ketvirtajame kėlinyje "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" ekipa persvėrė rezultatą, bet visgi pritrūko jėgų ir turėjo pripažinti "ECCUA" komandos pergalę rezultatu 58:55 (13:17, 13:5, 16:12, 16:21).

Pirmąjį kėlinį pradėjo geriau aikštelės šeimininkai dviem tolimais metimais, tačiau tokia pradžia tebuvo pirmas prastas įspūdis, nes svečiai netrukus spurtavo 12t taškų ir pirmavo 5 taškais. Visgi A.Zinkus sumažino atsilikimą iki 2 taškų, bet likus žaisti paskutinę minutę svečiai dar spėjo padidinti persvarą iki 4 taškų. Taigi po pirmojo kėlinio rezutlatas buvo 13:17.

Antrasis kėlinys skirtas buvo šeimininkams, nes jie neleido įmesti svečiams taškų iki tol kol persvėrė rezultatą savo naudai, o A.Stanevičiaus tritaškio metimas tik sumažino skirtumą iki 1 taško. Bet aikštelės šeimininkai paėmę iniciatyvą išlaikė 4 taškų persvarą iki kėlinio pabaigos. Šiame kėlinyje svečiai padarė 9 klaidas, o aikštelių šeimininkų sąskaitoje tik 5 klaidos. Po šio kėlinuko reuzltatas buvo 26:22 "ECCUA" ekipos naudai.

Trečiajame kėlinyje vėl spurtavo aikštelės šeimininkai,jie tik pelnę 9 taškus ir po minutės pertraukėlės nusileido, kai svečiai pelnė pirmus kėlinio taškus, 13 taškų persvarą truputi ištirpo bėgant laikui iki lemiamo ketvirčio. Tačiau po šio kėlinio "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" komanda tebuvo atsilikus tik 8 taškais, tad pergalė dar nebuvo toli, ją buvo galima pasiekti paskutiniame kėlinyje. O po trečiojo kėlinio rezultatas buvo 42:34 šeimininkų naudai.

Lemiame kėlinyje įvyko didžioji intriga, po Andriaus Urmulevičaius antrojo tolimo metimo komandas tebeskyrė tik 1 taškas, netrukus ir minimaliai rezultatą savo naudai persvėrė "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" ekipa (50:51), bet tai ir buvo paskutinis kartais kai jie pirmavo. Sėkmingiau pabaigą sužaidė aikštelės šeimininkai, nors abi komandos buvo vertos nugalėti, bet pergalę šventė "ECCUA" ekipa rezultatu 58:55.

"ECCUA": Darius Baltrušaitis (22), Ardas Zinkus (13), Lukas Dimavičius (9).

"KK Snaiperiai & Krepsininkas.net": Tomas Daškauskas (17), Andrius Urmulevičius (15), Aurimas Švelnys (8).

Paskutinėmis minutėmis "Kolpingo Kolegija" nugalėjo "ECCUA" ketvirtuką (2011 sausio 10 d., pirmadienis, 21:57 val.)"Eccua" pasiekė nesunkią pergalę (2010 lapkričio 04 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)"BC Šernai" nepagailėjo varžovų ir svečiuose nugalėjo "ECCUA" (2011 sausio 24 d., pirmadienis, 22:03 val.)"Sparta" patyrė antrą nesėkmę iš eilės, o "KK Snaiperiai & Krepsininkas.Net" šventė pergalę (2010 gruodžio 22 d., trečiadienis, 23:02 val.)Nerezultatyviose varžybose minimalia persvara nugalėjo "Šakių Splitas" (2010 lapkričio 22 d., pirmadienis, 21:48 val.)Sėkmingas ketvirtasis kėlinys leido "Dice" ekipai įtikinamai nugalėti (2010 gruodžio 11 d., šeštadienis, 19:55 val.)Rungtynių pradžioje išsiveržę į priekį nugalėjo KK "Snaiperiai" (2011 sausio 29 d., šeštadienis, 18:45 val.)"ECCUA" be vargo įveikė BC "Fobą" (2011 sausio 31 d., pirmadienis, 22:35 val.)KK "Snaiperiai & Krepšininkas.net" išvykoje palaužė penkiese žaidusią "Vaišvydavos" komandą (2010 gruodžio 14 d., antradienis, 23:39 val.)Kovoje kaip kare nugalėjo "Kolpingo Kolegija" (2011 kovo 14 d., pirmadienis, 22:19 val.)