AKS PROJEKTAI & ARGENSTA vs FORNESTAS (99:90)ĮMONIŲ LYGA » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2010 kovo 21 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

“AKS Projektas & Argensta“ tik po sunkios kovos palaužė „Fornestas“ komandą

2010 kovo 21 d., Sekmadienis, 20:15 val., peržiūros: 5191
Sekmadienio popietę „J.Dobkevičiaus“ vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko dar vienas „Įmonių“ lygos „Iššūkio“ taurės aštuntfinalis tarp „AKS Projektas & Argensta“ (šeimininkai) ir „Fornestas“ (svečiai). Pirmasis ketvirtis įrodė , kad rungtynėse virs tikra kova. Antrame kėlinyje šeimininkai perėmė iniciatyvą ir susikrovė solidžią persvarą. Trečiame kėlinyje komandų žaidimas vėl išsilygino , o svečiai sugebėjo šiek tiek sumažinti deficitą. Paskutiniame kėlinyje svečiams buvo pavykę priartėti iki 5 taškų , tačiau nuo suoliuko pakilęs T.Vaitkevičius pataikė du tolimus metimus iš eilės ir persvara šoktelėjo iki 9 taškų. Galutinis pirmųjų varžybų rezultatas buvo 99:90.

Rungtynės prasidėjo sėkmingiau svečių komandai. Pataikius du tolimus metimus jiems pavyko išsiveržti į priekį (6:9). Kėlinio viduryje vaizdas aikštelėje pasikeitė į kitą pusę. Šeimininkų krepšininkai sugebėjo persverti rezultatą ir įgyti 4 taškų pranašumą (17:13). Kėlinio laikui einant į pabaigą komandų žaidimas išsilygino, o pirmosios dešimt minučių pasibaigė rezultatu 21:19.

Antrojo kėlinio pradžioje sėkmė labiau šypsojosi „Fornestas“ ekipai. Praėjus keliom minutėm jie išlygino rezultatą. Sėkmingai apsigynę ir rezultatyviai atakas užbaigę svečių krepšininkai išvedė savo komandą į priekį (24:27). Tačiau ilgai šia persvara jiems džiaugtis nepavyko. Vos po minutės šeimininkai jau buvo priekyje (33:31).Įpusėjus kėlinukui komandas jau skyrė penkiolika taškų (40:35). Iki ilgosios pertraukos svečiai sugebėjo sumažinti deficitą 47:38 (26:19).

Trečiojo kėlinio pradžioje “AKS Projektas & Argensta“ sugebėjo atstatyti dviženklį taškų pranašumą (52:38). Ilgą kėlinio dalį komandas skyrė dviženklis taškų skirtumas. Tik pačioje kėlinio pabaigoje „Fornestas“ sumažino deficitą iki 5 taškų (69:64). Per likusį laiką komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis , o rezultatas prieš lemiamą ketvirtį buvo 72:66 (25:28).

Ketvirtajame kėlinyje komandos pradėjo kovoti negailėdamos savo jėgų. Tritaškių lietų padaręs E.Vaitkevičius savo komandai sukrovė 14 taškų pranašumą. Likus iki kėlinio pabaigos apie 5 minutes komandas dar skyrė 8 taškai. Svečiai dėjo visas pastangas sumažinti deficitą. Po T.Jurkevičiaus tolimo metimo komandas skyrė 7 taškai. Sėkmingai gynyboje sužaidę „Forestas“ komandos žaidėjai išprovokavo dvi pražangas iš eilės. Tačiau pavyko realizuoti vos du baudos metimus , o komandas skyrė 5 taškai. Nuo atsarginių suolelio pakilęs T.Vaitkevičius pataikė du tolimus metimus ir padidino savo komandos persvarą iki 11 taškų. Per likusias sekundes svečiai sugebėjo suregzti sėkmingą ataką. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 99:90 (27:24).

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų komandos treneris teigė : " – Šiandien rungtynės buvo gan sunkios. Abi komandos žaidė iki paskutinių minučių , tačiau mūsų komandai pasisekė labiau."

„AKS Projektas & Argensta“ : E.Vaitkevičius 40 , T.Vaitkevičius 24 , K.Gudauskas 16 (10 atk.kam), R.Jatužis 15 (21 atk.kam).
„Fornestas“ : M.Joknys 27 (10 atk.kam) , M.Andrijauskas 26 (10 atk.kam) , T.Jurkevičius 18.

"AKS Projektai & Argensta" nesunkiai įveikė "Tondas" komandą (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 18:14 val.)"Kauno Energija" svečiuose palaužė "Fornestas" ekipą (2010 vasario 13 d., šeštadienis, 19:36 val.)„GB United“ vos nepadovanojo pergalės „Fornestas“ ekipai (2009 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 00:18 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė "Fornestas" (2010 sausio 22 d., penktadienis, 22:35 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" namuose nepaliko vilčių "Fornestas" ekipai (2009 lapkričio 03 d., antradienis, 22:54 val.)Gana sunki "AKS projektai & Argensta" pergalė (video) (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 17:31 val.)"Celsis & LTC" varžybų pabaigoje įveikė "Fornestas" komandą (2009 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:17 val.)"JMI & Florvita" namuose palaužė "AKS Projektai & Argensta" komandą (2009 lapkričio 29 d., sekmadienis, 20:22 val.)Sudėtinga "AKS Projektų & Argenstos" pergalė (2010 kovo 07 d., sekmadienis, 18:06 val.)Po nesunkios kovos "AKS Projektai & Argensta" iškovojo pergalę (2009 spalio 25 d., sekmadienis, 18:41 val.)