PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS vs GB UNITED (88:49)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 spalio 26 d., Antradienis, 19:15 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai

"Projektų GTV & Mobiringas" namų aikštelėje buvo nesustabdomi "GB United" krepšininkų

Su kamuoliu "Žemas" :)
2010 spalio 26 d., Antradienis, 21:57 val., peržiūros: 6792

Šiandien, Spalio 26d. susitiko dvi Įmonių lygos komandos. Babtų gimnazijos sporto salėje, šioms komandoms buvo pirmos sezono rungtynės. Šeimininkai "Projektų gama GTV & Mobiringas" ir svečiai "GB United". Sužaidus kelias minutes jau matėsi komandų pajėgumo skirtumas, o po pirmojo kėlinio ekipas skyrė 18 taškų. Po tokio kėlinuko šeimininkai atsipalaidavo, tačiau persvara vistiek augo. Po antrojo kėlinuko komandos krepšininkai ėjo ilsėtis rezultatui esant 53:21. Po ilgosios pertraukos vyko labai nerezultatyvi kova, atakos buvo greitos, metimai neapgalvoti , tai ir lėmė šio kėlinuko rezultatą 7:13. Truputi sumažinę skirtumą svečiai negalėjo ir toliau jo mažinti. Sėkmingai užbaigę paskutinį kėlinį šeimininkai įgijo 39 taškų persvarą, rezultatu 88:49.

Pirmąjį kėlinį pradėjo šeimininkai atkovotu ginčo kamuoliu, tačiau jų ataka buvo nesėkminga. O sekančios atakos prasidėjo pražangomis. Komandos turėjo šansą pelnyti po 2 taškus tačiau realizavo tik po viena baudos metimą. R.Mickevičius iš "GB United" komandos surengė dvi sėkmingas atakas ir jo komanda pirmavo 1:5. Bet tada šeimininkai surengė 13 taškų spurtą. K.Pėkis išprovakavo pražangą metant tritaškio metimą ir realizavo dvi baudas iš trijų (14:5). Daugiau svečiai pasižymėjo tik 4 taškais, tuo tarpu šeimininkai pridėjo dar 13 iš kurių 7 taškai pelnyti baudos metimais. Mat stabdant priešininkus svečiams pražangomis strategija nepasiteisino. Po pirmojo kėlinuko rezultatu 27:9, aiškia persvara pirmavo aikštelės šeimininkai "Projektų gama GTV & Mobiringas".

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje iš esmės nepasikeitė, aikštelės šeimininkai šovė du taiklius tritaškius, dar 6 taškus pridėjo K.Pėkis ir M.Giedraitis (39:11). Svečiai tuo tarpu sugebėjo pataikyti tik du metimus, šio kėlinio nesėkmę lėmė daug nepataikytu metimų ir net 7 klaidos. Komandos po krepšiu šitame ketvirtyje kovojo panašiai atitinkamai 12 atkovotų prieš 11. Gale kėlinuko šeimininkai pataikė dar du tolimus metimus ir komandas jau skyrė 32 taškai, dar du pridėjo Marius Giedraitis, bet visgi svečiai dar užbaigė kėlinuką sėkminga ataka ir ėjo ilsėtis rezultatui esant 53:21, "Projektų gama GTV & Mobiringas" komandos naudai.

Trečiajame ketvirtyje po ilgosios pertraukos, žaidimas kiek stabtelėjo, komandos žaidė neskubėdamos. Žaidimas labiau sutelktas buvo į gynybą, lyg ekipos žinodamos baigtį šių rungtynių imtųsi eksperimentuoti savo žaidimą. Pirmus taškus pelnė šeimininkai tolimu metimu, niekuo nelaukę po kelių netikslių atakų svečiai atsakė tuo pačiu (56:24). Sunkiai besivystant kovai komandos sužaidė atkarpą 2:8, o komandas tebeskyrė 26 taškai. Šeimininkai daugiau bandė atakuoti iš toli, bet metimai skriejo pro šalį. Komandos apsikeitė dar po 2 taškus, kėlinys baigėsi rezultatu 60:34, vis dar pirmavo "Projektų gama GTV & Mobiringas".

Paskutiniame lemiamame kėlinuke nors ir taip atrodė viskas aišku, bet krepšininkai parodė tikra kovą ir ryžtą nepasiduoti. O šeimininkai dar pradėjo pataikyti dažniau iš toli po komandos kapitono V.Griniaus taiklaus tritaškio metimo komandas skyrė 30 taškų, rezultatui esant 68:38, nors svečių komandos lyderis K.Sakalauskas puikiai kovojo ir atakavo po krepšiu bei pelnė 6 taškus, bet visgi V.Grinis ir M.Giedraitis pelnė 10 taškų, kapitonas dviem tolimais metimais, o komandos draugas greitai prasiveržęs po krepšiu. Atrodė, jog rezultatas nesvarbus šiame mače, nes komandos kovojo iki galo kaip nuo pat rungtynių pradžios. Iki rungtynių pabaigos likus 3 minutėm komandos sužaidė 10:5 atkarpą ir svečiai "GB United" turėjo pripažinti "Projektų gama GTV & Mobiringas" komandos pranašumą rezultatu 88:49.

Interviu žiūrėkite video reportaže.

"Projektų gama GTV & Mobiringas": Marius Giedraitis (20), Mantas Giedraitis (18), Vygintas Grinis (12), Gintaras Rinkevičius (10), Karolis Pėkis (10).

"GB United": Raimundas Mickevičius (15), Kęstutis Sakalauskas (12), Arūnas Armanavičius (6).

"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai nugalėjo "Omega" ekipą (2010 gruodžio 14 d., antradienis, 21:40 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai nukeliavo į ketvirtfinalį (2011 balandžio 05 d., antradienis, 22:00 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" sunkiai nugalėjo "Elektromontuotoją" (2011 kovo 15 d., antradienis, 22:17 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" ketvirtame kėlinyje įveikė "Vaidotėną" (2011 sausio 20 d., ketvirtadienis, 21:15 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" komanda išlieka nepralaimėjusi (2010 lapkričio 23 d., antradienis, 00:05 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" pasismagino su "Bero & Termoizola" ekipa (2010 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 21:03 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" sutrypė savo varžovus (2011 vasario 21 d., pirmadienis, 22:51 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" ir toliau skina pergales (2011 kovo 03 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai įveikė "Kamesta-KK/PDDF" ekipą (2010 lapkričio 02 d., antradienis, 21:40 val.)"Projektų Gama GTV & Mobringas" išsaugojo pergalę (2011 kovo 08 d., antradienis, 22:12 val.)