TRIOBET-KAUNAS vs PRIENŲ VĖJAS (99:87)Eurobasket.lt taurė » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2009 gegužės 17 d., Sekmadienis, 10:45 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas LT-48248

"Triobet - Kaunas" nesunkiai palaužė "Prienų vėjas" komandą

2009 gegužės 17 d., Sekmadienis, 14:16 val., peržiūros: 5157

Šiandien (05-17) "Milikonių" vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko pirmosios "Eurobasket.lt" turnyro taurės pusfinalio varžybos tarp "Triobet – Kaunas" (šeimininkai) ir "Prienų vėjas" (svečiai). Pirmoje varžybų pusėje aikštėje dominavo šeimininkų ekipa. Antrosios rungtynių pusės pradžioje šeimininkams pavyko persvarą padidinti iki 22 taškų. Tačiau paskutiniame ketvirtyje parodę charakterį svečiai pataikė net 6 tolimus metimus ir iki varžybų galo sugebėjo sumažinti deficitą iki 12 taškų , taip įgydami šansą pusfinalio seriją perkelti į savo namų salę 99:87.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai , bet atkakliai. Ne vienai ekipai nepavyko įgyti solidesnio pranašumo ir rungtynės vyko taškas į tašką. Paskutinėmis kėlinuko akimirkomis šeimininkai turėdami 5 taškų persvarą nesugebėjo apsiginti ir paskutinio metimo metu prasižengė , taip duodami šansą savo varžovams persvarą sumažinti perpus. Pataikę visus tris baudos metimus svečiai po pirmųjų dešimties minučių atsilikinėjo tik 2 taškais 25:23.

Antrojo kėlinuko viduryje "Triobet – Kaunas" ekipai pavyko susikrauti dviženklį pranašumą (47:37). Didelis kiekis klaidų neleido svečiams mažinti įgyti deficito. Prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 8 taškai 50:42 (25:19).

Trečiame kėlinyje pradėję žaisti agresyvų ir kovingą žaidimą šeimininkai sparčiai pradėjo tolti nuo priešininkų. Nesusitvarkydami su klaidomis svečiai jau kėlinio viduryje atsilikinėjo rezultatu 71:54. Likusį kėlinio laiką šeimininkai ir toliau diktavo savo ritmą ir prieš lemiamą ketvirtį įgijo 22 taškų persvarą 80:58 (30:16).

Paskutiniame ketvirtyje aikštėje užvirė įtemta kova. Suaktyvinę gynybą ir sustygavę puolimą svečiai lengvai rinko taškus ir artėjo prie savo varžovų. Per šį kėlinį svečiai tolimus metimus mėtė penkiasdešimties procentų taiklumu (12/6). Tačiau net ir taip pataikydami tolimus metimus svečiai iš Prienų nesugebėjo panaikinti taškų skirtumo ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 99:87 (19:29).

Po varžybų pakalbinta "Triobet – Kaunas" ekipos trenerė teigė, kad jų ekipa norėjo laimėti didesne nei 20 taškų persvarą, tačiau netaiklūs baudos metimai ir skuboti tolimi metimai šį tikslą paliko neįgyvendintą.

Tik paskutiniajame kėlinyje "Triobet-Kaunas" palaužė "Prienų Vėją" (2009 gegužės 20 d., trečiadienis, 21:32 val.)"Triobet - Kaunas" iškovojo nesunkią pergalę (2009 balandžio 18 d., šeštadienis, 14:08 val.)"Vienas Pasaulis" nušlavė "Prienų Vėją" (2009 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)"Triobet - Kaunas" antrą kartą užtikrintai įveikė "Triobet" (2009 balandžio 28 d., antradienis, 22:05 val.)"Triobet- Kaunas" tik paskutinėmis minutėmis išplėšė pergalę iš "Vienas Pasaulis" ekipos rankų (2009 balandžio 27 d., pirmadienis, 00:29 val.)Tik po atkaklios kovos "Triobet - Kaunas" nugalėjo "Kauno SRC" ekipą (2009 gegužės 03 d., sekmadienis, 14:30 val.)Graži „Triobet-Kaunas“ ekipos pergalė (2009 balandžio 03 d., penktadienis, 01:45 val.)Pergalė po rezultatyvaus žaidimo pasiekė "Triobet - Kaunas" komanda (2009 gegužės 04 d., pirmadienis, 21:05 val.)Kauno "SRC" lieka nepralaimėjusi (2009 balandžio 21 d., antradienis, 22:11 val.)"Prienų Vėjas" antrą kartą turėjo pripažinti "Triobet - Kauno" pranašumą (2009 balandžio 19 d., sekmadienis, 12:53 val.)