ELEKTROMONTUOTOJAS vs LSMU VA - STATYBŲ VIZIJA (53:79)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 04 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Elektromontuotojas neturėjo jokių šansų prieš LSMU VA - Statybų viziją

2012 gruodžio 05 d., Trečiadienis, 00:51 val., peržiūros: 1661

2012 gruodžio 4 dieną, įmonių lygos grupės varžybose, Kauno technikos kolegijoje susitiko Elektomontuotojas (šeimininkai) ir LSMU VA Statybų Vizija (svečiai). Jau pirmąjame kėlinyje triuškinančią persvarą įgiję svečiai, ją išlaikė iki rungtynių pabaigos ir be vargo sutriuškino Elektromontuotojo komandą rezultatu – 53:79.
Rungtynes dvitaškiu pradėjo Karolis Kolupaila, o svečiai į tai atsakė atkarpa – 17:0 ir rezultatas tapo – 2:17. Dar du taškus sukrapštė Elektromontuotojo vyrai, o Statybų Vizija pataikė vieną baudą iš dviejų – 4:18. Iki ketvirčio pabaigos keturis taškus surinko šeimininkai, o šešis svečiai ir po pirmo kėlinio – 8:24.
Antrąjame kėlinyje keturis taškus pelnė šeimininkai, devyniais atsakė svečiai ir rezultatas – 12:33. Du taškus pelnė Elektromontuotojas, trim atsakė Statybų Vizija. O tuomet dar šešis paeiliui surinko šeimininkai ir skirtumą sumažino iki šešiolikos – 20:36. Du taškus pelnė svečiai, vienu baudos metimu atsakė Montuotojas ir rezultatas – 21:38. Iki kėlinio pabaigos komandos dar apsikeitė po du taškus ir po dviejų kėlinių – 23:40.
Trečią kėlinį baudos metimai pradėjo Karolis Kolupaila. Keturis taškus pelnė svečiai, o vienuolika atsakė šeimininkai ir priartėjo iki aštuonių taškų – 36:44. Atkarpą 8:2 laimėjo Statybų Vizija ir vėl padidino skirtumą iki keturiolikos – 38:52. Iki ketvirčio pabaigos tas skirtumas dar padidėjo trimis taškais ir po trijų kėlinių – 40:57.
Ketvirtasis kėlinys neatnešė nieko naujo, o įpusėjus kėliniui skirtumas pasiekė net 25 taškus – 44:69. Iki ketvir2io pabaigos tą skirtumą dar tašku padidino svečiai ir galutinis rungtynių rezultatas – 53:79.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas sakė kad rungtynės buvo lengvos ir pabrėžė kad šią savaitę USB plokštėms 15% nuolaida www.statybuvizija.lt

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Marius Petrauskas (15, 6 rez. perd.), Tautvydas Švedas (14), Tomas Žvaliauskas (13), Gražvydas Davidavičius (12, 14 atk. kam.) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Marius Nenartavičius (16, 16 atk. kam.), Marius Ivaškevičius (11), Arnas Gilius (10) taškų.

Celsis neturėjo vargo su LSMU VA Statybų Vizija (2013 kovo 12 d., antradienis, 23:38 val.)Topo Centras neprilygo LSMU VA Statybų vizija ekipai (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 23:13 val.)"Elektromontuotojas" pasiekė labai svarbią pergalę (2013 kovo 05 d., antradienis, 22:23 val.)"Elektromontuotojas" paleido iš rankų beveik pasiektą pergalę (2012 lapkričio 13 d., antradienis, 22:54 val.)"Kauno Tiltams" nepavyko palaužti "LSMU VA-Statybų Vizijos" (2012 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)"Elektromontuotojas" iškovojo pergalę solidžia persvara (2013 sausio 10 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)"Elektromontuotojas" nesunkiai susitvarkė su "Ekskomisarų biuru" (2013 vasario 05 d., antradienis, 23:25 val.)"Elektromontuotojas" po nesunkios kovos išplėšė pirmąją sezono pergalę (2012 lapkričio 20 d., antradienis, 23:14 val.)"Elektromontuotojo" ekipa solidžiu skirtumu nugalėjo "Dentist Team" (2013 sausio 15 d., antradienis, 23:59 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" žengė į pusfinalį (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 23:34 val.)