ROBOTUKŲ ARMIJA vs KK SNAIPERIAI & KREPSININKAS.NET (38:68)C lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 lapkričio 17 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Tado Ivanausko vidurinė mokykla Vėtrungės g. 1, Kaunas LT- 48135

"KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" nušlavė "Robotukų armiją"

2010 lapkričio 17 d., Trečiadienis, 23:33 val., peržiūros: 6576

Šiandien, lapkričio 17 dieną, 21 val. 15 min., Tado Ivanausko vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko "Robotukų armija" (šeimininkai) su "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" (svečiai). Svečių ekipa dominavo nuo pat rungtynių pradžios ir sutriuškino savo varžovus rezultatu 38:68.

Jau nuo pirmųjų rungtynių minučių "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" ekipos krepšininkai pradėjo dominuoti aikštelėje. Jie žaidė protingą komandinį žaidimą, puikiai išnaudojo greitas atakas bei pavyzdingai rengė pozicines atakas. Tuo tarpu aikštelės šeimininkams visiškai nesisekė. Nepavykdavo nei greitai užpulti, nei suregzti pavyzdinę pozicinę ataką. Jie daug klydo, net ir lygiose vietose, prametė visus 5 tolimus metimus. Jau po pirmojo ketvirčio svečiai susikrovė 14 taškų pranašumą – 9:23.

Antrojo kėlinuko metu vaizdas aikštelėje nesikeitė. "Robotukų armijos" krepšininkams buvo labai sunku apsiginti. Svečių ekipos lyderis Tomas Daškauskas ėmė vieną kamuolį po kito bei pelnė taškus. Prieš šį galingą svečių ekipos centrą jie nieko negalėjo padaryti. Aikštelės šeimininkai pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių beveik dvigubai (28 prieš 53). Taip žaidžiant neįmanoma neatsilikti. Prieš ilgąją pertrauką svečiai jau turėjo 22 taškų pranašumą – 21:43.

Trečiojo kėlinuko metu "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" ekipa ir toliau tolo nuo savo varžovų. Nors aikštelės šeimininkai ir pagerino savo gynybą (prasileista vos 14 taškų i savo krepšį), tačiau užpulti jiems ir toliau nesisekė – pelnyta tik 8 taškai per kėlinuką. Vienintelis Arūnas Eitutis sugebėjo kažką naudingo nuveikti aikštelėje – pelnyti 22 taškus bei išprovokuoti 8 varžovų pražangas. Tuo tarpu kiti aikštelės šeimininkų žaidėjai tiesiog lakstė iš vieno salės galo į kitą. Rezultatas prieš finalinį ketvirtį – 29:57.

Paskutiniame rungtynių kėlinuke stebuklas neįvyko. "Robotų armija" ir toliau atrodė beviltiškai. Pelnius vos 38 taškus per visas rungtynes laimėti neįmanoma. Rungtynės baigėsi triuškinančia svečių pergale, rezultatu 38:68.

Po rungtynių "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" komandos treneris L.Gudaitis sakė: " Iš tikrųjų varžovai nėra silpni, nebuvo jų lyderio ir dar kelių jų žaidėjų. Jie aišku buvo nepilnos sudėties, todėl mums faktiškai lengviau buvo kovot. Aišku mes irgi nesam silpni – jauni žmonės, veržlūs, greiti."

KK "Snaiperiai & Krepšininkas.net" nukovė BC "Ryklius" (2010 gruodžio 19 d., sekmadienis, 19:20 val.)"BPG & Banga" nugalėjo "Robotukų armiją" (2010 lapkričio 06 d., šeštadienis, 16:59 val.)"Kauno SRC" sutriuškino "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" ekipą (2011 kovo 03 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)"KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" įrodė savo pranašumą prieš Šakių "Splito" šešetuką (2010 lapkričio 20 d., šeštadienis, 18:29 val.)KK "Snaiperiai & krepšininkas.net" po atkaklios kovos įveikė KK "Snaiperius" (2011 vasario 26 d., šeštadienis, 18:50 val.)"Bipa" po atkaklios kovos palaužė "Robotukų Armiją" (2011 kovo 03 d., ketvirtadienis, 00:08 val.)KK "Snaiperiai & Krepšininkas.net" išvykoje palaužė penkiese žaidusią "Vaišvydavos" komandą (2010 gruodžio 14 d., antradienis, 23:39 val.)"Sparta" patyrė antrą nesėkmę iš eilės, o "KK Snaiperiai & Krepsininkas.Net" šventė pergalę (2010 gruodžio 22 d., trečiadienis, 23:02 val.)SK "Neveronys" namuose užtikrintai laimėjo prieš "Robotukų Armiją" (2011 sausio 09 d., sekmadienis, 16:51 val.)"BC Rykliai" be didesnio vargo įveikė "Robotukų Armija" ekipą (2010 lapkričio 15 d., pirmadienis, 23:03 val.)