Kauno Šv. Pranciškaus mokykla vs Kauno Aleksandro Puškino gimnazija (82:77)"Basketnews.lt 2013" taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 16 d., Antradienis, 13:00 val. @ Šv. Pranciškaus mokykla, Bitininkų g. 31, Kaunas, LT-46376

Kauno Šv. Pranciškaus mokykla palaužė A. Puškino mokyklą

2013 balandžio 16 d., Antradienis, 15:45 val., peržiūros: 1578

2013-04-16 dieną, 13 val, Šv. Pranciškaus mokykloje, Basketnews taurėje susitiko Kauno Šv. Pranciškaus mokykla (šeimininkai) ir A. Puškino mokykla (svečiai). Pirmąjame rungtynių kėlinyje geriau atrodė šeimininkai ir susikrovė septynių taškų pranašumą – 21:14. Antrajame skirtumas dar labiau išaugo ir tapo jau šešiolika taškų – 46:30. Trečiasis kėlinys jau geriau sekėsi Puškino mokyklai, kuri deficitą nukirpo pusiau – 61:53. Ketvirtame kėlinyje svečiai vis bandė "užsikabinti", tačiau jiems nepavyko ir galutinis rungtynių rezultatas – 82:77 (21:14, 25:16, 15:23, 21:24).

Rungtynės prasidėjo dviem N.Orap baudos metimais, kai septyniais taškais atsakė šeimininkai ir rezultatas – 7:2. Penkis taškus pelnė svečiai ir rezultatas vėl lygus – 7:7. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet Šv. Pranciškaus mokykla laimėjo atkarpą 8:0 ir išsiveržė į priekį – 17:9. Du taškus pelnė N.Orap, o dviem atsakė ir D.Valatkevičius. Dar tritaškį pridėjo N.Orap, o dar dviem atsakė D.Valatkevičius ir po pirmųjų dešimties minučių – 21:14.

Du taškus pelnė A.Šukys, keturiais atsakė svečiai ir rezultatas – 23:18. Du tritaškius pataikė A.Šukys ir skirtumas pirmą kartą dviženklis – 29:18. Du taškus pelnė A.Tichovskij, o tuomet dar septynis surinko šeimininkai ir skirtumas šoktelėjo iki šešiolikos – 36:20. Dar du taškus pelnė A.Tichovskij, o dar penkiais atsakė Šv. Pranciškaus mokykla ir rezultatas – 41:22. A. Puškino mokykla pataikė tris baudos metimus iš šešių ir sumažino deficitą iki šešiolikos. Po keturis taškus surinko komandos, o kėlinį pabaigė D.Valatkevičius ir k. Dazangaev pataikę po vieną baudos metimą iš dviejų ir po dviejų ketvirčių – 46:30.

Trečiasis kėlinys prasidėjo A.Tichovskij dvitaškiu ir baudos metimu, o tuomet šeimininkai laimėjo atkarpą 7:4 ir skirtumas vėl šešiolika taškų – 53:37. Tris taškus surinko svečių komanda, o dviem atsakė S.Sankauskas. Dar po keturis taškus surinko komandos ir skirtumas išliko nepakitęs – 59:44. Šešis taškus be atsako surinko A. Puškino vidurinė ir po ilgokos pertraukos sumažino deficitą iki vienženklio – 59:50. Du taškus pelnė M.Maslenikovas, o tritaškiu atsakė N.Orap ir po trijų kėlinių skirtumas vos aštuoni taškai – 61:53.

Ketvirtą kėlinį baudos metimais pradėjo D.Valatkevičius, o vienu atsakė O.Chromov – 63:54. Penkis taškus be atsako pelnė Šv. Pranciškaus mokykla, o dviem baudos metimais atsakė N.Orap ir rezultatas – 68:56. Po tritaškį pataikė abi komandos, o tuomet ir dar apsikeitė po du ir rezultatas – 73:61. Tritaškį pataikė A.Šukys, o tuomet atkarpą 2:8 laimėjo svečiai ir skirtumas aptirpo iki devynių – 78:69. Du taškus pelnė D.Valatkevičius, o penkiais atsakė A. Puškino vidurinė ir skirtumas šeši taškai – 80:74. Du baudos metimus pridėjo A.Šukys, o rungtynes paskutinę sekundę pataikytu tritaškiu užbaigė N.Orap ir galutinis rungtynių rezultatas – 82:77.

Nugalėtojų treneris E. Rutkauskas paklaustas kas šiandien nulėmė pergalę sakė – manau, kad nusiteikimas. Dalį varžybų sužaidėm nekaip, sunkokai apsigynėme, bet manau šiandien padėjo namų sienos. Paklaustas kokie tikslai toliau atsakė – tikslas pirmasis yra patekti į kitą etapą, o tada jau žiūrėsim.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Andrius Šukys (36, 41 naud. bal., 11 išpr. pr.), Deividas Valatkevičius (26, 28 naud. bal., 5 rez. perd.), Mantas Maslennikovas (12, 10 naud. bal.) taškų.

Pralaimėjusiems – Nikita Orap (24, 22 naud. bal.), Anatolij Tichovskij (15, 29 naud. bal., 21 atk. kam., 6 išpr. pr.), Oleg Chromov (11), K.Dozhongal (11, 13 naud. bal., 5 rez. perd., 7 išpr. pr.), Yaroslav Solodskih (10) taškų.

Kauno "Šv. Pranciškaus mokykla" ketvirtame kėlinyje iškovojo pergalę (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 16:01 val.)Kauno "Šv. Pranciškaus mokykla" tritaškiais metimais subombardavo Kauno "A.Puškino gimnaziją" (2013 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 16:38 val.)Kauno ''Šv. Pranciškaus mokykla'' užtikrintai įveikė Kauno ''Dainavos vidurinę mokyklą'' (2013 balandžio 02 d., antradienis, 16:04 val.)Kauno "Dainavos" vidurinė mokykla pasiekė nesunkią pergalę (2013 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 16:38 val.)''Kauno Šv . Pranciškaus Mokykla'' po atkaklios kovos palaužė ''Kauno Santaros Gimnazija - VU Partnerė'' (2013 balandžio 19 d., penktadienis, 17:06 val.)Vilkijos gimnazija įtemptoje finalo kovoje palaužė Šv. Pranciškaus mokyklą (2013 gegužės 27 d., pirmadienis, 23:22 val.)"Birštono gimnazija" nesunkiai žengė į pusfinalį (2013 gegužės 10 d., penktadienis, 17:07 val.)Lyg ant sparnų ketvirtame kėlinyje žaidusi "Dainavos vidurinė mokykla" iškovojo pergalę (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 16:01 val.)Kauno "Santaros gimnazija - VU partnerė" iškovojo nesunkią pergalę (2013 balandžio 02 d., antradienis, 15:13 val.)''Kauno Santaros Gimnazija - VU Partnerė'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Kauno Šv . Pranciškaus Mokykla'' (2013 balandžio 09 d., antradienis, 21:37 val.)