KK SNAIPERIAI & VDU-2 vs PRAVIENIŠKIŲ FORTŪNA (89:115)"AUKSO+" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 kovo 03 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230

"Pravieniškių Fortūna" nepasigailėjo "KK Snaiperiai & VDU-2" komandos

Teisutis Kuzminskas pelnė 18 taškų
2008 kovo 03 d., Pirmadienis, 21:22 val., peržiūros: 6719
Šį vakarą "Aukso+" lygoje savo jėgas išmėgino turnyrinės lentelės kaimynės "Pravieniškių Fortūna" ir "KK Snaiperiai & VDU-2". Atkakli kova rungtynėse vyko tris su puse kėlinio, vėliau svečiai pradėjo dominuoti aikštelėje ir įtikinamai nugalėjo varžovus rezultatu 115:89.

Pirmasis rungtynių ketvirtis sėkmingiau susiklostė aikštelės svečiams. Jie, daugiausiai Teisučio Kuzminsko ir Andriaus Matuzevičiaus dėka, kurie per šį ketvirtį kartu pelnė 17 iš 25 komandos taškų, atitolo nuo varžovų ir viso kėlinuko metu pirmavo. Kėliniui atėjant į pabaigą „Pravieniškių Fortūnos“ krepšininkų persvara buvo sumažėjusi iki trapaus 4 taškų skirtumo. Tačiau labiau patyrę svečiai sėkmingiau sužaidė likusį kėlinuko laiką ir po dešimties pirmųjų minučių susikrovė 9 taškų persvarą.

Antrąjį ketvirtį taikliu tolimu metimu pradėjo "KK Snaiperiai & VDU-2" komandos gynėjas Ramūnas Ringys. Į šeimininkų taiklų tolimą metimą svečių krepšininkai atsakė spurtu 8:0 ir padidino atotrūkį iki 14 taškų – 19:33. Tačiau šeimininkai nesutriko ir mėgindami pateisinti savo komandos pavadinimą ėmė siųsti vieną taiklų tritaškį po kito. Du kart iš toli pataikė Tomas Martinkus dar vieną tritaškį pridėjo R.Ringys ir skirtumas vėl sumažėjo iki vienženklio 28:37. Po „Pravieniškių Fortūnos“ vyriausiojo trenerio Ernesto Orlovo paprašytos minutės pertraukėlės, Mindaugas Sandoravičius pelnė 2 taškus su pražanga. Jau kitos atakos metu Valdas Lukošius smeigė dar vieną tritaškį į varžovų krepšį. Jo komandos draugas R.Ringys po techninės Andriaus Matuzevičiaus pražangos realizavo vieną baudos metimą iš dviejų ir skirtumas tarp komandų ištirpo iki 6 taškų 34:40. Į sėkmingą šeimininkų spurtą svečiai vėl atsakė spurtu 7:0 ir padidino skirtumą tarp komandų iki dviženklio 34:47, o kėlinys baigėsi rezultatu 38:49.

Po ilgosios pertraukos komandos vėl mėgino laimę iš toli. Kėlinio pradžioje į dvi iš eilės sėkmingas Aismanto Zaso atakas, „Pravieniškių Fortūnos“ veteranas Darius Sirtautas atsakė dviem tritaškiais metimais 42:55. Komandoms lenktyniaujant „Kas įmes daugiau“ "KK Snaiperiai & VDU-2" komandai dar kartą pavyko savo atsilikimą sumažinti iki vienženklio 54:62. Tačiau kėliniui įpusėjus šeimininkai „išmėtė“ savo taiklius tolimus metimus, o jų puolimas visiškai sustojo. „Pravieniškių Fortūna“ pavyzdingai gindamasi ir rengdama greitas atakas laimėjo atkarpą net 17:2 ir nutolo rekordiniu 23 taškų atstumu 56:79. Nors kėliniui baigiantis Paulius Dambrasukas ir pelnė 5 taškus iš eilės, tačiau vaizdo aikštelėje tai iš esmės nepakeitė. Prieš lemiamą ketvirtį „Pravieniškių Fortūna“ priekyje 20 taškų atstumu 61:81.

Paskutiniajame kėlinyje buvo likę tik formalumai. Svečiams pirmaujant solidžia persvara jų jau nebeslėgė rungtynių įtampa. Tuo pačiu, nebeturėdami ko prarasti "KK Snaiperiai & VDU-2" krepšininkai taip pat pradėjo rungtyniauti labiau atsipalaidavę. Komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir skirtumas ženkliai nesikeitė. Nors svečiai ir atsipalaidavo gynyboje, tačiau tai kompensavo sėkmingu puolimu. Jie per paskutinįjį rungtynių ketvirtį pataikė net 8 tritaškius iš 13 (Ramūnas Kulešauskas 3) ir galutinai palaidojo savo varžovus. Galutinis rungtynių rezultatas 89:115.

Po rungtynių kalbintas vyriausiasis „Pravieniškių Fortūnos“ treneris Ernestas Orlovas kalbėjo:“Teigiamas rungtynių rezultatas gavosi dėl to, jog komanda susirinko praktiškai stipriausios sudėties, ko tūko pirmąjame rate, kuriame prarasta daug svarbių taškų. Esminis rungtynių lūžis įvyko trečiojo ketvirčio viduryje. Galbūt taip nutiko dėl to, kad dažnai kaitėme krepšininkus ir taip išsaugojome daugiau jėgų rungtynių pabaigai“. Treneris teisėjų darbą įvertino 9 balais iš 10.

„KK Snaiperiai & VDU-2“ komandos žaidėjas Laisvydas Gudaitis, pavadavęs trenerį Arūną Juknevičių, kuris su Vytauto Didžiojo universiteto komanda išvyko į Klaipėdą, po rungtynių kalbėjo: „Šiandiena neapsigynėme prieš varžovų puolimą. Prastai keitėmės ginamais žaidėjais po to, kai varžovai pastatydavo sieneles. Nors varžovai ir vyresni, tačiau jie šiandiena mus pranoko greičiu. Trečiajame ketvirtyje mūsų pagrindiniai varžovai pavargo, dėl to ir pralaimėjome tokiu didžiuliu skirtumu“. Laisvydas Gudaitis teisėjų darbą įvertino taip pat 9 balais.

"Pravieniškių Fortūnos" gretose sunku išskirti vieną lyderį. Iš aikštėje pasirodžiusių 9 krepšininkų tik 1 nepelnė dviženklio taškų skaičiaus. Teisutis Kuzminstas 18 tšk, 6 kamuoliai, Andrius Matuzevičius
16 tšk, 6 kamuoliai, Ramūnas Kulešauskas (4 iš 5 tritaškiai), Darius Sirtautas ir Audrius Vasiliauskas po 14 taškų. Pastarasis atkovojo 7 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

"KK Snaiperiai & VDU-2" gretose sunkiai sustabdomas buvo Aismantas Zasas pelnęs 24 taškus ir atkovojęs 11 kamuolių. Tomas Martinkus pridėjo 15 taškų.
Praveniškių "Fortūna" nesunkiai nugalėjo "Kauno KM-89" (2008 vasario 21 d., ketvirtadienis, 19:57 val.)Pravieniškių "Fortūna" netikėtai lengvai nugalėjo "BMS" (2008 vasario 17 d., sekmadienis, 21:22 val.)Po ilgos kovos "BMS Megapolis" nugalėjo KK "Snaiperiai - VDU-2" komandą (2008 kovo 16 d., sekmadienis, 21:31 val.)"Lietuvos Dujos" nesunkiai susitvarkė su "KK Snaiperiai & VDU-2" (2008 vasario 17 d., sekmadienis, 19:01 val.)"Praveniškių fortūna" neturėjo vargo su "ESS" (2008 kovo 10 d., pirmadienis, 14:26 val.)Pravieniškių "Fortūna" iškovojo antąją pergalę (2008 sausio 27 d., sekmadienis, 21:47 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė "Pravieniškių Fortūna" komanda, nugalėjusi KK "Snaiperiai & VDU-2" (2007 gruodžio 11 d., antradienis, 21:45 val.)"Pravieškių Fortūna" reguliaraus sezono pabaigą vainikavo pergale (2008 balandžio 07 d., pirmadienis, 21:03 val.)Pirmoji "KK Snaiperiai & VDU-2" pergalė (2007 lapkričio 27 d., antradienis, 21:15 val.)"KK Snaiperiai & VDU2" nepaliko jokių šansų (2008 vasario 05 d., antradienis, 23:25 val.)