Civicclub vs Mazda 323F klubas (52:44)Lietuvos autoklubų lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 sausio 11 d., Sekmadienis, 15:15 val. @ S.Stanevičiaus vidurinė mokykla, S.Stanevičiaus g. 25, Vilnius LT-07133

Civicclub ir toliau žengia be pralaimėjimų

Mazda 323F klubui neušteko sekmingo R.Trepočkos žaidimo
2009 sausio 11 d., Sekmadienis, 19:02 val., peržiūros: 4828

Šio sekmadienio popietę "Civicclub" (šeimininkai) priėmė "Mazda 323F klubą" (svečiai). Civicclub po atkaklios kovos nugalėjo svečius 52-44 (20-8:9-14:11-14:12-8), taip iškovodami penktąją pergalę iš eilės, ir toliau žengia turnyrinės lentelės viršunėj nesuklupę nei karto.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai pademonstravo puikią ginybą, taip skandindami savo varžovus jų pačių klaidose. Ginčo kamuolį atkovoję svečiai netruko laukti ir pelnė pirmuosius taškus nuo trijų taškų zonos, tai buvo viena iš akimirkų, kai svečiai išsiveržė į priekį, bet drausmingas „Civicclub“ žaidimas ir susikaupimas neišvengiamai pradėjo terorizuoti visą „Mazdą 323F klubą“, tiek besiginant civiciečiai perimdinėjo kamuolius vieną po kito, tiek lengvai pelnydami juos po sėkmingai surengtų atakų. Taip klysdami svečiai nieko negalėjo padaryt ir pralaimėjo pirmajį kelinį (20-8).

Antrasis kėlinys buvo sėkmingesnis svečiams, jiems kur kas sėkmingiau sekėsi organizuoti atakas, pelnyti taškus. Tuo tarpu civiciečiai įkrito į duobę, jiems pradėjo nesisekti, pasipylė daug klaidų, tuo pasinaudoję „Mazda 323F klubas“ laimėjo antrajį kėlinį (9-14), taip sumažindami atotrukį nuo savo varžovų (29-22).

Po ilgosios pertraukos scenarijus tęsėsi svečių naudai, jie dar labiau priartėjo prie savo varžovų ir vis labiau perimdami vadeles į savo rankas lygino rezultatą, po trijų kėlinių šeimininkai teturėjo vos 4 taškų persvarą.

Paskutiniojo kėlinio pradžioje iniciatyva priklausė „Mazda 323F klubui“ ir jie jau po kelių minučių išsiveržė į priekį, atrodė, kad tai bus lužys šeimininkams ir jie neišvengiamai pralaimės, kai varžovai jau buvo susikrovę 4 taškų persvarą (40-44), tačiau svečiai laimėjo atkarpą 8-0 ir daugiau nieko nesugebėjo nuveikti šiame kėlinyje. Po “Civicclub“ komandos minutės pertraukėlės, civiciečiams žūtbūt reikėjo pabandyti nutraukt svečių spurtą ir išplėšt pergalę, jiems tai pavyko. Susikaupę šeimininkai spurtavo 12-0 ir nepaliko šansų savo varžovams laimėti, „Mazda 323F klubo“ žaidejai tik skėsčiojo rankomis nesuprasdami, kas dėjosi aikštelėje ir kaip jie sugebėjo paleist iniciatyvą iš savo rankų. Tai buvo 4-oji nesėkmė “Mazda 323F klubui” per pastarasias 5-ias varžybas, tuo tarpu “Civicclub“ iškovojo jau penktąją pergalę iš eilės, – neturėdami nei vieno pralaimėjimo žengia turnyrinės lentelės viršunėje.

Civicclub nesulaikomas buvo A.Iljin, įmetęs 24 taškus, jam padėjo kovoti komandos kapitonas E.Benko, perėmęs 8 kamuolius ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus, P.Paškauskas, įmetęs 11 taškų ir sugriebęs 12 atšokusių kamuolių.

Mazda 323F klube labiausiai sekėsi R.Trepočkai, jis įmetė 9 taškus ir atkovojo 15 kamuolius, komandos draugai : A.Račkauskas, J.Virbickas, D.Krickas įmetė po 9 taškus.

"Civicclub" ir toliau žengia be pralaimėjimų (2008 gruodžio 23 d., antradienis, 00:12 val.)Antroji Civicclub pergalė LAKL pirmenybėse (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 16:41 val.)Civicclub nugalėjo svečius Mitsubishi klubą iš Kauno (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 18:41 val.)Nesunki „Lietuvos BMW Klubas Kaunas“ pergalė (2009 balandžio 05 d., sekmadienis, 23:51 val.)Lengva "Peugeot" ekipos pergalė (2009 balandžio 06 d., pirmadienis, 22:35 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" palaužė "Mazda 323F klubas" komandą (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 22:19 val.)Lengva "Peugeot klubo" pergalė (2009 vasario 02 d., pirmadienis, 22:23 val.)Civicclub po pratęsimo palaužė Autobanginius ir iškovojo sunkią trečiąją pergalę (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 18:40 val.)"Mitsubishi klubas" nesunkiai nugalėjo "Mazda 323 F" ekipą (2009 gegužės 16 d., šeštadienis, 21:36 val.)BMW Vilniaus komanda paskutinę minutę palaužė Mazda 323F komandą (2008 lapkričio 26 d., trečiadienis, 19:14 val.)