TOPO CENTRAS vs ELEKTROMONTUOTOJAS (102:66)B LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 03 d., Antradienis, 18:00 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas LT-51309

Įtikinama "Topo centro" pergalė

2009 lapkričio 03 d., Antradienis, 21:11 val., peržiūros: 6954

Antradienio vakarą Varpo gimnazijos sporto salėje susitiko šeimininkai "TOPO CENTRAS" prieš "Elektromontuotojas" ekipą. Nuo pat rungtynių pradžios šeimininkai kibo į darbą ir greitai įgiję dviženklį pranašumą, su kiekviena rungtynių minute jį didino, bei pasiekė pergalę rezultatu (102:66).

Vos tik prasidėjęs pirmasis kėlinys, po svečių žaidėjo L.Putrimo 2 taškų, buvo pažymėtas "TOPO CENTRO" krepšininkų spurtu ir laimėta atkarpa (19:1). Įpusėjus ketvirčiui abi komandos apsikeitė keliais taikliais metimais ir rezultatas po pirmojo kėlinio buvo (28:13) šeimininkų naudai.

Antrajame kėlinyje šeimininkams vėl pavyko surengti spurtą (14:0), tačiau jį nutraukė "Elektromontuotojo" komandos žaidėjo L.Undraičio taiklus baudos metimas. Komandos pradėjo žaisti lygų žaidimą, tačiau svečiams, norint laimėti rungtynes, reikėjo kažką stipriai pakeisti tiek puolime, tiek gynyboje, kadangi rezultatas prasidėjus ilgajai pertraukai buvo (56:25) "TOPO CENTRO" naudai.

Prasidėjus trečiajam kėliniui, vaizdas aikštelėje nesikeitė. Iš to didelio noro sumažinti atsilikimą, svečių žaidėjas P.Juchnevičius buvo nubaustas technine pražanga. Nors svečiams kartais vis pavykdavo sumažinti persvarą, tačiau gero "TOPO CENTRAS" trenerio vadovavimo ir komandos žaidimo dėka, kėlinuką šeimininkams vėl pavyko laimėti 2 taškais. Prieš paskutini ketvirtį komandos išėjo į pasitarimą rezultatui esant (83:50).

Paskutinysis kėlinys, neskaitant begalės pražangų, nieko neišsiskyrė. Abi komandos jau tikriausiai žinojo rungtynių baigtį, todėl labai nesivargino žūtbūt pelnyti taškus. "TOPO CENTRO" krepšininkai vieninteliame šiame kėlinyje neperžengė 20 taškų ribos, o "Elektromontuotojo" krepšininkai nors ir mėgino mažinti rezultatą, tačiau gavosi atvirkščiai ir rungtynės baigėsi "TOPO CENTRO" pergale, rezultatu (102:66).

Po rungtynių nugalėtojų treneris pergalės priežastį išskyrė tą, jog nebuvo priešininkų lyderių ir žaidėjai buvo labiau atsipalaidavę, bei esant dideliam pranašumui tai įtakojo geresnį žaidimą. O kas buvo gerai ar blogai, treneris negalėjo pasakyti, kadangi buvo per daug didelis skirtumas ir per silpni varžovai. Treneris taip pat prisiminė vakarykštes rungtynes pries "Lietuvos dujas", kurias "TOPO CENTRAS" pralošė. Ten, anot trenerio, jau tikrai galima įžvelgti ir pasakyti kas buvo blogai.

"TOPO CENTRAS": T.Pileckas 29 taškai; Š.Dimša 22 taškai; A.Reipas 12 taškų.

"Elektromontuotojas": R.Undraitis 22 taškai; P.Juchnevičius 16 taškų; L.Putrimas 13 taškų.

Pirmasis kėlinys nulėmė "Topo centro" pergalę (2010 vasario 25 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)Užtikrinta "Sabonio KM 92 - Vaigora" pergalė (2009 gruodžio 23 d., trečiadienis, 19:34 val.)"Topo centras" nesunkiai įveikė "Kauno SRC" (2010 vasario 09 d., antradienis, 19:43 val.)"Topo Centro" krepšininkai išvykoje nugalėjo savo varžovus (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 21:03 val.)"Topo centras" kopia į turnytinės lentelės viršų (2010 sausio 12 d., antradienis, 20:34 val.)Pirmosiose "Topo centro" ir "Kauno SRC" rungtynėse visiška lygybė (2010 kovo 16 d., antradienis, 21:11 val.)"Hidraulinės sistemos" įveikė savo varžovus "Topo centrą" (2009 gruodžio 15 d., antradienis, 22:15 val.)"Eltecha" be didesnio vargo iškovojo pergalę (2009 lapkričio 24 d., antradienis, 23:10 val.)"Kauno SRC" įtikinamai pranoko "Elektromontuotoją" (2010 vasario 24 d., trečiadienis, 21:49 val.)"Kauno SRC" po atkaklios kovos įveikė "Topo centrą" (2009 lapkričio 29 d., sekmadienis, 23:32 val.)