BC KURŠIAI vs AMENTIA AD ASTRA (74:77)Kauno bendruomenių taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 sausio 24 d., Šeštadienis, 10:30 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas LT-44209

„AMENTIA AD ASTRA“ pergalingai užbaigė 1-ąjį turą ir tapo A pogrupio lyderė

2009 sausio 24 d., Šeštadienis, 15:47 val., peržiūros: 3751

Šiandien (01.24.) „Saulės" gimnazijos sporto salėje vyko rungtynės tarp „BC Kuršiai" (šeimininkai) ir aikštelės svečių – „Amentia Ad Astra“ krepšininkų. Gan atkakliose varžybose, po pirmo pratęsimo, rungtynes laimėjo „Amentia ad astra“ krepšininkai rezultatu 74:77

Pirmomis minutėmis aikštelėje vyko sunki kova, kurios metu komandos žaidė taškas į tašką. Pirmieji taškus pelnė „BC Kuršiai". Priešininkai nenusileido ir E.Grigaravičius atsakė taikliu tolimu metimu. Toliau vyko apylygė kova. „Amentia Ad Astra“ sugebėjo per šį kėlinį pataikyti net 4 tritaškius metimus. Vis dėl to šį kėlinuko laimėtoją lėmė komandos lyderio, kuris surinko milžinišką naudingumo koficientą dvitaškis metimas (19:18).

Antrojo kėlinuko pradžioje spurtavo šeimininkų komanda, kuri susikrovė net 7 taškų pranašumą. Tačiau svečiai nenusileido ir užbombardavo taikliais tolimais metimais. Šie metimai jiems leido įsiveržti į priekį ir aplenkti priešininkus keturiais taškais (37:41).

Trečiajame kėlinuke pailsėję „BC Kuršiai" perėmė iniciatyvą į savo rankas. Jau pirmąsias minutes paspaudę varžovus jie nesunkiai rinko taškus. Išsiveržę į priekį svečiai kiek atsipalaidavo, tačiau jiems pavyko išlaikyti minimalų skirtumą (53:54).

Paskutiniame ketvirtyje prasidėjo tikroji kova. „BC Kuršiai" įpusėjus kėliniui sugebėjo išlyginti rezultatą. Tačiau jų lyderiui subaudavus, svečiai persvėrė rezultatą. Po daugybės netaiklių metimų „BC Kuršiai" vis gi sugebėjo išlyginti rezultatą. Vykstant aršiai kovai, pasipylė klaidos ir nuskambėjus finalinei sirenai rezultatas buvo lygus 68:68.

Pratesimas nebuvo labai rezultatyvus. Abi komandos pergalę bandė iškovoti pražangomis. A.Pakrosnio ir T.Paliulio („Amentia ad astra“) tolimi metimai išmušė varžovus iš vėžių. Nesugebėję atkovoti kamuolių pradėjo prasiženginėti. Varžybų rezultatą lėmė šeiminkų baudos metimai. Pergalę iškovojo „Amentia ad astra“ 74:77.

Labiausiai prie pergalės prisidėjo Arnas Pakrosnis (29 taškai, atkovoti 8 kamuoliai).

„BC Kuršiai" gretose išsiskyrė Rokas Juozapaitis, surinkęs net 61 naudingumo balą (45 taškai, 22 atkovoti kamuoliai, 8 išprovokuotos pražangos) .

Po atkaklios kovos "AMENTIA AD ASTRA" pateko į finalą (2009 kovo 08 d., sekmadienis, 18:02 val.)BC "Kuršiai" pergalę šventė tik po atkaklios kovos (2009 kovo 01 d., sekmadienis, 15:38 val.)"Amentia Ad Astra" lengvai įveikė "Husaras" komandą (2008 gruodžio 20 d., šeštadienis, 16:28 val.)"Amentia Ad Astra" be vargo nugalėjo "KMU" (2009 sausio 10 d., šeštadienis, 18:50 val.)BC "Kuršių" pergalė 10 taškų skirtumu, atvėrė jiems duris į pusfinalį (2009 vasario 22 d., sekmadienis, 18:21 val.)Sunki "Aleksoto" pegalė prieš "Kuršius", beveik nesuteikė pranašumo prieš antrąsias rungtynes (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 01:13 val.)"Triobet" iškovojo pergalę prieš "Amentia Ad Astra" ekipą (2008 gruodžio 13 d., šeštadienis, 15:51 val.)Triuškinanti "Triobet" pergalė (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 12:22 val.)"BC Kuršiai" nugalėjo "Husarą" (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 02:09 val.)"Kauno bendruomenių" taurė atiteko "Amentia Ad Astra" komandai (2009 kovo 29 d., sekmadienis, 15:14 val.)