KAUNO ENERGIJA vs S.RAŠTIKIO PUSKARININKIŲ MOKYKLA (50:51)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 01 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

Nerezultatyviose rungtynėse minimalia persvara pergalę iškovojo "S.Raštikio puskarininkių mokykla"

2010 vasario 01 d., Pirmadienis, 22:57 val., peržiūros: 5327
Pirmadienio vakarą, Kauno energijos sporto salėje, įvyko "Įmonių" lygos susitikimas tarp "Kauno energija" (šeimininkai) ir "S.Raštikio puskarininkių mokykla" (svečiai) komandų. Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai abiems komandos ir iki pat rungtynių pabaigos nei viena komanda neįgijo apčiuopiamos persvaros. Rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis rungtynių sekundėmis, tačiau šeimininkams nepavyko užpulti ir svečiai, išsaugoję minimalią persvarą, iškovojo nelengvą pergalę rezultatu 50:51.

Rungtynės prasidėjo labai vangiai, o pirmųjų taškų teko laukti net kelias minutes. Pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė "Kauno energijos" krepšininkai, įsiverždami į priekį trimis taškais. Po to sekė taiklus baudos metimas ir dvitaškis, o svečiams krepšys vis dar buvo užrištas. Praėjus keturioms pirmojo kėlinio minutėms, pirmuosius taškus savo komandai įmetė M.Zapalis. Pirmasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus, tačiau šiek tiek taikliau mėtę "Kauno energijos" krepšininkai, sugebėjo laimėti kėlinį rezulatu 14:10.

Antrasis kėlinys vėl prasidėjo taikliu šeimininkų tritaškiu ir skirtumas šoktelėjo iki septynių taškų. Vėliau sekė dar du taiklūs "Kauno energijos" tritaškiai metimai, tačiau į tai "S.Raštikio puskarininkių mokykla" atsakė pelnydama keturiolika taškų ir persverdami rezultatą savo naudai. Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliomis atakomis ir kėlinys baigėsi minimalia svečių persvara 27:28.

Po ilgosios pertraukos rungtynių scenarijus nesikeitė ir kėlinį taikliu tritaškiu metimu vėl pradėjo šeimininkai. Šiame kėlinyje abi komandos ėmė geriau pataikyti, tačiau "Kauno energijos" komanda žaidė labiau komandinį žaidimą, ir kėlinio pabaigoje ne tik išlygino, bet paskutinėmis sekundėmis ir persvėrė rezultatą savo naudai. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 45:43 "Kauno energijos" naudai.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo dviem netaikliais "S.Raštikio puskarininkių mokyklos" baudų metimais, po kurių du taškus pelnė šeimininkai ir įgijo keturių taškų persvarą. Į tai svečiai atsakė šešiais taškais iš eilės ir persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau labai neilgam, nes po to sekė E. Balsio taiklus tritaškis ir šeimininkai susigrąžino minimalią persvarą. Deja po šio tritaškio "Kauno energijai" nebesisekė pelnyti taškų, nors pergalė buvo ranka pasiekiama. Svečiai kėlinio pabaigoje prametė šešis baudų metimus iš aštuonių, o šeimininkų klaida likus dviem sekundėms iki rungtynių pabaigos, palaidojo jų viltis išplėšti pergalę. Rungtynes minimalia persvara, rezultatu 50:51, laimėjo "S.Raštikio puskarininkių mokykla".

Šeimininkų gretose išsiskyrė: Eugenijus Kaziliūnas (14 taškų) ir Arvydas Pužauskas (11 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai).

Svečių gretose labiausiai pastebimi buvo: Marius Zapalis (21 taškas ir 13 atkovotų kamuolių) ir Darius Trepeika (15 taškų ir 12 atkovotų kamuolių).

"Kauno energijos" treneris po rungtynių teigė: Nepavyko užpulti, nes jie gerai gynėsi, o paskutinės atakos mus nuskandino. O gynyboje supratome, kaip su jais žaisti ir jei teks dar kartą susitikti, tai žinosime kaip laimėti.

"S.Raštikio puskarininkių mokykla" treneris sakė: Abi komandos rungtynes pradėjo baisiai. Puolime nesisekė tiek jiems, tiek mums, bet džiaugiamės, kad pavyko laimėti. Tikiuosi ateityje susirinks daugiau žaidėjų, nes jei ir toliau rinksimės penkiese, tai nieko gero nebus.

Nerezultatyviose rungtynėse pergalę šventė "S.Raštikio puskarininkių mokykla" (2009 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:23 val.)"JMI & Florvita" nesunkiai nugalėjo "S. Raštikio puskarininkių mokyklą" (2010 kovo 21 d., sekmadienis, 20:41 val.)Dėl pergalės "S.Raštikio puskarininkių mokykla" turėjo gerokai pavargti (2010 vasario 24 d., trečiadienis, 23:05 val.)Pirmame kėlinyje įgyto pranašumo užteko "S.Raštikio puskarininkių mokyklai" iškovoti pergalę (2010 vasario 20 d., šeštadienis, 20:13 val.)Kauno "Aerouostas" nesunkiai įveikė "S. Raštikio puskarininkių mokyklą" (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:54 val.)"Vaidotėnas" sutrypė "S.Raštikio Puskarininkių Mokyklą" (2009 lapkričio 23 d., pirmadienis, 21:21 val.)Lygioje kovoje stipresni buvo "S.Raštikio puskarininkių mokyklos" krepšininkai (video) (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 19:26 val.)Nesunki "S.Raštikio puskarininkių mokyklos" pergalė prie "Fornestas" ekipą (2010 sausio 27 d., trečiadienis, 23:40 val.)„GB united“ nesugebėjo pasipriešinti "S.Raštikio puskarininkių mokyklos“ krepšininkams (2009 gruodžio 05 d., šeštadienis, 19:57 val.)"S.Raštikio Puskarininkių mokykla" pasiekė nesunkią pergalę (2010 sausio 06 d., trečiadienis, 22:53 val.)