AKS PROSATAS & NEKTURTAS vs EKOTERMIJOS SERVISAS (89:66)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gruodžio 14 d., Penktadienis, 18:50 val. @ LŽŪU sporto salė, Studentų g. 11, Akademija LT-53361

"AKS Prosatas & Nekturtas" nepasigailėjo "Ekotermijos serviso"

2007 gruodžio 14 d., Penktadienis, 21:53 val., peržiūros: 7004
Šį vakarą "AKS Prosatas & Nekturtas" priėmęs savo aikštėje "Ekotermijos servisą" šventė pergalę rezultatu 89-66.

Jau nuo pat pirmųjų varžybų minučių iniciatyva priklausė šeimininkams. "Ekotermijos servisas " per pirmąjį kėlinį prasižengė net 9 kartus. Tuo pasinaudoję priešininkai atitolo nuo pastarųjų ir kėlinį baigė savo naudai rezultatu 24-10.

Antrajame ketvirtyje svečiai pasitempė gynyboje ir ėmė mažiau prasiženginėti, tačiau tai nesuteikė šansų priartėti prie "AKS" ekipos. Nors šį vakarą taikliajam E.Vaitkevičiui nelabai sekės šaudyt tolimus metimus, bet per antrą kėlinį šis įsūdė 3 tritaškius iš 5 galimų. Prieš rungtynių pertrauka rezultatas 55-30.

Po nedidelės pauzės "Ekotermijos servisas" tartum pabudo iš gilaus žiemos miego ir pradėjo ne tik geriau gintis, bet ir pulti. Nors šie sumažino atsilikimą 8 taškais, tačiau "AKS Prosatas & Nekturtas" žaidė atsipalaidavęs ir atrodė buvo ramus dėl pergalės.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo svečių spurtu. 7 taškai be atsako komandą vėl suburė kautis dėl pergalės, bet neilgam. Tuoj pat prasidėjo pražangų lavina ir vienas po kito "Ekotermijos serviso" žaidėjai sėdosi ant suolo su 5-iomis asmeninėmis pražangomis.
Galiausiai prasižengus T.Čepkauskui 5 kartą, svečiai paprašė minutės pertraukėlės, po kurios į aikštę išbėgo tik 4-iese. Per likusį laiką žaidimas vyko "į vienus vartus". "AKS Prosatas & Nekturtas" įsirašė sau į sąskaitą dar vieną pergalę rezultatu 89-66.

Pralaimėjusių komandoje naudingiausi buvo: A.Ražanauskas(11tašk., 10 atkovotų kam.) ir T.Čepkauskas (22tašk., 10 atkovotų kam.)

"AKS Prosatas & Nekturtas" rezultatyviausi: E.Vaitkevičius (24tašk., 13 atkovotų kam., 4 asistai), R.Jatužis (12tašk., 10 atkovotų kam.) ir Ž.Navickas (10tašk., 19 atkovotų kam. 2 rezultatyvūs perdavimai.
"Projektų gama-Mobiringas" nugalėjo "Ekotermijos servisą" (2007 lapkričio 18 d., sekmadienis, 20:26 val.)"Aks Prosatas & Nekturtas" nepasigailėjo varžovų (2007 gruodžio 07 d., penktadienis, 23:30 val.)"AKS Prosatas & Nekturtas" namuose įveikė "Ūkio banką" (2007 lapkričio 30 d., penktadienis, 21:00 val.)"AKS Prosatas & Nekturtas" įrodė savo pranašumą prieš "Celsį" (2007 lapkričio 27 d., antradienis, 20:26 val.) "AKS Prosatas & Nekturtas" pergalingai pradėjo antrąjį turą (2008 sausio 19 d., šeštadienis, 14:18 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę šventė "Ekotermijos servisas" (2007 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)Po gražios kovos "Inreal - Invalda" iškovojo pergalę prieš "Ekotermijos servisą" (2007 gruodžio 05 d., trečiadienis, 22:22 val.)"AKS Prostatas & Nekturtas" namuose nugalėjo "Makroflex" (2008 sausio 25 d., penktadienis, 22:45 val.)27 "Ekotermijos serviso" klaidos! (2007 gruodžio 09 d., sekmadienis, 20:41 val.)"Mikrovisata" nesunkiai nugalėjo "Ekotermijos Servisas" komandą (2008 vasario 04 d., pirmadienis, 21:00 val.)