Birštono gimnazija vs Stakliškių vidurinė mokykla (94:71)Krepšinis.net taurė 12 kl. » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 kovo 31 d., Antradienis, 15:30 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas LT-59210

"Birštono gimnazija" iškovojo nesunkią pergalę

2009 kovo 31 d., Antradienis, 20:36 val., peržiūros: 4802

Šiandien "Birštono " gimazijoje susitiko "Birštono gimnazija" (šeimininkai) ir "Stakliškių" vidurinė (svečiai). Pirmoje varžybų pusėje šeimininkai neleisdavo savo varžovams priartėti išlaikydami saugų pranašumą. Antroje varžybų pusėje "Birštono" gimnazistai demonstravę įspūdingą žaidimą pranoko savo priešininkus visa galva ir iškovojo pergalę rezultatu 94:71 (22:16. 15:15, 25:16. 32:24)

Pirmasis kėlinukas prasidėjo puikiu šeimininkų spurtu 7:2. Tačiau žaisdami atsipalaidavę birštoniečiai netrukus prarado turėtą pranašumą ir komandas skyrė vos 2 taškai (13:11). Iki kėlinio pabaigos svečiai pralaimėjo keletą atkarpų ir po pirmųjų dešimties minučių jų deficitas jau siekė 6 taškai 22:16.

Antrame kėlinyje žaidimas išsilygino ir aikštėje užvirė tikra kova. Svečiams jau kėlinio pradžioje pavyko išlyginti rezultatą (25:25). Keliose atakose "Stakliškių" žaidėjams pavyko išlaikyti lygų rezultatą. Tačiau vis labiau stengdamiesi persverti rezultatą ir daugiau dėmesio sutelkę į puolimą svečiai vėl leido bėgti savo varžovams. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 37:31.

Trečiame kėlinyje "Birštono" gimnazijos krepšininkai pradėjo demonstruoti įspūdingą ir greitą krepšinį. "Stakliškių" vidurinės atstovai nesugebėjo prisitaikyti prie diktuojamo ritmo ir jų deficitas greitai peržengė dviženklį. Prieš lemiamą ketvirtį šeimininkai jau buvo priekyje rezultatu 62:47.

Ketvirtame ketvirtyje šeimininkai ir toliau nestabdė puolamojo "variklio" . Spausdami varžovus ir neleisdami atakuoti iš lengvų padėčių birštoniečiai savo persvarą padidino iki 20 taškų. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 94:71.

Po varžybų pakalbintas "Birštono" gimnazijos treneris teigė , kad jo ekipa žaidė atsipalaidavusi ir nerimtai nusiteikusi. Jo manymu šiandien jų pergalę nulėmė ilgesnis atsarginių žaidėjų suolelis.

Naudingiausiai nugalėtojų komandoje rungtyniavo M.Drazdauskas 19 taškų bei N.Verseckas 12 taškų ir 13 atkovotų kamuolių.

Svečių ekipoje išsiskyrė M.Židanavičius 25 taškai ir T.Rukevičius 19 taškų bei 12 atkovotų kamuolių.

"Birštono gimnazija" iškovojo nesunkią pergalę (2009 kovo 28 d., šeštadienis, 20:36 val.)"Birštono gimnazija" iškovojo antrąją pergalę iš eilės (2009 kovo 24 d., antradienis, 18:26 val.)Įtikinama Birštono gimnazijos pergalė (2009 balandžio 11 d., šeštadienis, 21:00 val.)"Birštono gimnazija" tik po pratęsimo palaužė "Prienų "Žiburio" gimnazija" (2009 kovo 19 d., ketvirtadienis, 21:48 val.)Birštono gimnazija sutriuškino Stakliškių vidurinę mokyklą (2009 balandžio 04 d., šeštadienis, 22:08 val.)Minimali Stakliškių vidurinės mokyklos pergalė (2009 balandžio 11 d., šeštadienis, 21:08 val.)Birštono gimnazija užtikrintai įveikė Kaišiadorių "A.Brazausko" vidurinę mokyklą (2009 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 17:42 val.)„Prienų Žiburio gimnazija“ nesunkiai įveikė varžovus iš Stakliškių (2009 balandžio 03 d., penktadienis, 01:22 val.)Kaišiadorių "A.Brazausko vidurinei mokyklai" savos sienos padėjo iškovoti pergalę (2009 kovo 26 d., ketvirtadienis, 18:34 val.)Karštas namų sienų palaikymas nepadėjo "Stakliškių vidurinei mokyklai" iškovoti antrosios pergalės iš eilės (2009 kovo 21 d., šeštadienis, 21:16 val.)