YIT KAUSTA vs KAUNO ENERGIJA (62:47)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 10 d., Antradienis, 20:30 val. @ Žalgirio treniruočių centras, Naglio g. 4a, Kaunas LT-52367

"YIT Kausta" nesunkiai palaužė "Kauno energiją"

2009 lapkričio 10 d., Antradienis, 23:05 val., peržiūros: 5805

Lapkričio 10 dieną, 20val. 30 min., Kaustos sporto salėje, susitiko "YIT Kausta"(šeimininkai) bei "Kauno energija"(svečiai). Šeimininkai, puikiai pradėję rungtynes, gan nesunkiai palaužė svečių pasipriešinimą ir laimėjo rungtynes rezultatu 62 : 47.
Jau nuo pirmojo ketvirčio šeimininkai paėmė iniaciatyvą į savo rankas. Nuo pirmųjų minučių spurtavę rezultatu 8 : 0, šeimininkai tokį tempą išlaikė tokį tempą iki kėlinuko pabaigos ir susikrovė solidžią persvarą – 26 : 12. Antrąjį kėlinuką "YIT Kausta" ir toliau puikiai gynėsi – neleido svečiams atrasti savo žaidimo. Puikiai žaisdami ir puolime, ir gynyboje, jie sugebėjo susikrauti jau triuškinantį pranašumą – 40 : 19.

Po ilgosios pertraukos šeimininkų komanda atsipalaidavo ir leido varžovams žaisti taškas į tašką. Nors "YIT Kausta" nepadidino savo pranašumo, tačiau neleido ir mažinti skirtumo. Po trečiojo ketvirčio svečių padėtis nepasikeitė iš esmės – 54 : 32. Per finalinį ketvirtį "Kauno energijos" komanda nesukūrė kažko stebuklingo. Nors šeimininkai ir atsipalaidavo, tačiau visą laiką išlaikė saugų atstumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 62 : 47.

Tarp nugalėtojų geriausias buvo Venantas Varanavičius, pelnęs 18 taškų. Tarp varžovų išsiskyrė 14 atšokusių kamuolių sugriebęs Andrius Iškauskas.

Po rungtynių "YIT Kaustos" komandos treneris Artūras Šlopšnys sakė, jog puikiai sužaidė rungtynių pradžią, tačiau vėliau ėmė skubėti, kas įtakojo didelį klaidų skaičių. Taip pat jis džiaugėsi geru galutiniu komandos rezultatu.

"Club 9 & Bioprojektas" nesunkiai įveikė "Kauno energiją" (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 16:17 val.)"YIT Kausta" palaužė "Achemos & EKB" ekipą (2009 spalio 28 d., trečiadienis, 20:18 val.)"YIT Kausta" parbloškė "Eccua & Furnika" ekipą (2009 gruodžio 09 d., trečiadienis, 20:11 val.)"Kamesta" nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš "Kauno Energijos" (2009 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:26 val.)"YIT Kausta" po įnirtingos kovos palaužė "Club 9 & Bioprojektas" ekipą (2009 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:15 val.)"Club 9 & Bioprojektas" namie įveikė "Kauno energiją" (2010 sausio 10 d., sekmadienis, 20:46 val.)"Eccua & Furnika" triuškinančiu rezultatu nugalėjo "Kauno Energiją" (2009 spalio 26 d., pirmadienis, 21:03 val.)"YIT Kausta"nervingose rungtynėse atsirevanšavo "Kauno Aerouostui" (2010 vasario 22 d., pirmadienis, 22:58 val.)"Kauno Energija" svečiuose palaužė "Fornestas" ekipą (2010 vasario 13 d., šeštadienis, 19:36 val.)"Bero & Termoizola" tik per plauką išsaugojo persvarą prieš "Kauno energiją" (2010 vasario 05 d., penktadienis, 22:03 val.)