ATLETAS - 2 vs SATURNAS (81:74)Laikinoji sostinė M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gegužės 09 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ V.Kudirkos vidurinės mokyklos sporto salė, Centras, Trakų g.39,

Permainingose rungtynėse ,,Atletas-2" palaužė ,,Saturno" ekipą

Svečių ataką bando nutraukti L.Kalėda
2007 gegužės 09 d., Trečiadienis, 23:05 val., peržiūros: 3980

Šį vakarą (05.09) vykusiame mače, pajėgesni buvo ,,Atleto-2" krepšininkai. Jie po permainingos kovos nugalėjo ,,Saturno" komandą rezultatu 81 : 74 (24:20, 13:18, 28:13, 16:23)

Pirmasis rungtynių ketvirtis prasidėjo gana rezultatyviai. Nuo pat rungtynių pradžios rezultatas ,,šokinėjo'' tai vienos, tai kitos komandos naudai. Šio kėlinio metu nei vienai komandai nepavyko tolėliau atitrūkti. Pirmąjame kėlinyje savo puikiu žaidimu ,,Saturno" ekipoje išsiskyrė M.Ungurys. Visas ,,Saturno" žaidimas ir sukosi aplink šį krepšininką. ,,Atleto-2" krepšinikai atvirkščiai – savo komandiniu žaidimu grindė savo puolimą. Paskutinę kėlinio sekundę 2 taškus pelnęs S.Rambynas padidino savo komandos atotrūkį iki 4 taškų ir komandos į mažąją pertraukėlę išėjo rezultatui esant 24:20.

Antrojoje rungtynių atkarpoje žaidimo iniciatyvą į savo rankas perėmė ,,Saturno" ekipa. ,,Saturniečiai" savo kibios gynybos dėka leido sumažinti skirtumą iki minimumo. ,,Atleto-2" gretose vienas iš ryškiausių kovotojų buvo L.Kalėda, kurio pelnyti 10 taškų buvo beveik visi komandos pelnyti taškai per šį kėlinį. Šis kėlinys baigėsi 37:38 ,,Saturno" naudai.

Po pertraukos, ,,Atleto-2" komandos krepšininkai pradėjo su kur kas didesniu užsidegimu,negu svečių komanda. Komandoms sužaidus šiame kėlinyje apie 6 minutes, ,,Atleto-2" komanda nuo ,,Saturno" jau pradėjo tolti. Skirtumas buvo išaugęs iki 10 taškų. ,,Saturno" paimtos minutinės pertraukėlės didesnių vaisių šiai komandai neatnešė. Puikiai kėlinį sužaidusi šeimininkų komanda, į pertraukėlę išėjo susikrovusi 14 taškų rezervą.

Paskutinėje varžybų atkarpoje staigmenų nebuvo užfiksuota. ,,Saturno'' ekipa nors ir laimėjo paskutinį kėlinuką, tačiau varžybas pralaimėjo rezultatu 81:74

Rezultatyviausi žaidėjai ,,Atleto-2" ekipoje buvo: S.Rambynas (23 tašk.), L.Kalėda (18 tašk.), G.Dragūnevičius (17 tašk.). Priešininkų gretose rezultatyviu žaidimu išsiskyrė: M.Ungurys (21 tašk.), J.Rajackas (15 tašk. ) ir dvigubą dublį atlikęs T.Cicėnas (14 tašk. ir 10 atk.kam.)

Po rungtynių pakalbintas ,,Atleto-2" treneris A.Zigmantavičius apie savo komandos žaidimą kalbėjo: ,,Sužaidėme geras rungtynes, o ypač trečiąjį kėlinuką. Stengemės ir laimėjome..."

Atkaklioje kovoje ,,Šilduva" visgi palaužė ,,Saturno" ekipą (2007 gegužės 17 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)Triuškinanti ,,Atleto-2" pergalė prieš ,,Kauno undinę" (2007 gegužės 14 d., pirmadienis, 23:04 val.)Krepšinio trileryje pergalę paskutinę sekundę išplėšė "Kauno Energija" (2007 gegužės 25 d., penktadienis, 22:55 val.)"Saturnas" iškovojo pirmąją pergalę, atkaklioje kovoje įveikęs "Kauno Undinę" (2007 gegužės 10 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)"Šilduva" "Laikinosios Sostinės Mažąją Taurę" pradėjo pergale (2007 gegužės 11 d., penktadienis, 22:16 val.)