LITUANICA vs FORTO AMICUS-DIKTUM (67:70)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 16 d., Sekmadienis, 12:15 val. @ J. Grušo meno vidurinė mokykla, Šarkuvos g. 30, Kaunas, LT-48169

''Forto Amicus - Diktum'' iškovojo sunkią pergalę prieš ''Lituanica'' ekipą

2012 gruodžio 17 d., Pirmadienis, 02:58 val., peržiūros: 2772

Sekmadienį, gruodžio 16 dieną, Juozo Grušo meno mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės tarp vietos ''Lituanica'' ir svečių "Forto Amicus – Diktum" ekipų. Rungtynių pradžioje į priekį pabėgo šeimininkai, tačiau kėlinuko pabaigoje svečių krepšininkai sumažino atsilikimą iki 7 taškų. Antrame ketvirtyje geriau atrodė svečiai, ko pasekoje po dviejų kėlinukų jie sumažino savo komandos atsilikimą iki 4 taškų. Antroje rungtynių pusėje ''Formo Amicus – Diktum'' ėmė vytis varžovus ir po trijų kėlinukų svečiai jau buvo priekyje 3 taškais. Paskutinėje rungtynių dalyje šeimininkai pasivijo varžovus ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų, tačiau "Forto Amicus – Diktum" ekipos žaidėjams pavyko jį išsaugoti ir iškovoti pergalę rezultatu 67:70.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, po kurių minimalią persvarą turėjo svečiai, tačiau netrukus šeimininkų krepšininkai surengė spurtą 11:0 ir persvėrę rezultatą įgijo dešimties taškų pranašumą. Į tai ''Forto Amicus – Diktum'' atsakė penkiais taškais iš eilės ir sumažino atsilikimą iki penkių taškų. Toliau sekė dar du šeimininkų taškai, po kurių svečiai pelnė dar penkis taškus be varžovų atsako ir sumažino deficitą iki trijų taškų , bet kėlinio galą geriau sužaidę šeimininkai , baigiantis kėliniui turėjo septynių taškų pranašumą 20:13. Antrojo kėlinuko pradžioje abi komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais, po kurių svečių krepšininkas dar pelnė keturis taškus iš eilės ir sumažino savo komandos persvarą iki trijų taškų. Kiek vėliau šeimininkų ekipos žaidėjas H.Butkus pelnė penkis taškus iš eilės ir padidino savo komandos deficitą iki aštuonių taškų, tačiau svečiai į tai atsakė keturiais taškais ir skirtumas tarp komandų sumažėjo iki keturių taškų. Iki ilgosios pertraukos žaidimas klostėsi apylygiai ir po dviejų kėlinių komandas skyrė keturi taškai. 39:35 ''Lituanica'' ekipos naudai.

Po ilgosios pertraukos žaidimas dar klostėsi apylygiai ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau praėjus porai minučių svečiai pelnė kelis taškus iš eilės ir išlygino rungtynių rezultatą. Kiek vėliau šeimininkai dar pelnė keturis taškus iš eilės, į kuriuos "Forto Amicus – Diktum" atsakė tik vienu taikliu baudos metimu. Dar šiek tiek vėliau svečiai pataikė dar du dvitaškius iš eilės ir persvėrė minimaliai persvėrė rezultatą jau savo naudai. Kėlinio gale svečių ekipos žaidėjas Saulius Morkunas pelnė du taškus ir pasibaigus ketvirčiui padidino rungtynių rezultatą jau trimis taškais 51:54 ''Forto Amicus – Diktum'' naudai. Paskutinė rungtynių dalis buvo pati įtempčiausia. Jau pačioje kėlinuko pradžioje šeimininkų krepšininkai sumažino atsilikimą iki vieno taško, tačiau netrukus svečiai vėl įgijo šešių taškų pranašumą, kuris ilgai neišsilaikė, nes ''Lituanica'' sumažino deficitą iki trijų taškų , tačiau paskutinio kėlinio minutę šeimininkai nesugebėjo išlyginti ar persverti rezultato ir ''Forto Amicus – Diktum'' ekipa iškovojo sunkią pergalę rezultatu 67:70

Po pralaimėtų rungtynių ''Lituanica'' ekipos treneris ir žaidėjas Linas Vaitkevičius teigė : ''Šiandien tikriausiai mūsų ekipai pritrūko sėkmes. Trečiajame ketvirtyje penktą pražangą gavo mūsų ekipos lyderis Henrikas Butkus , gal tai ir sukomplikavo situacija. Rungtynių gale nesugebėjom išlyginti rezultato , todėl ir pralaimėjom''.

''Lituanica'' : Donatas Mačiulevičius (25 tšk. 7 rez.perd. 30 naud.bal.) , Henrikas Butkus (24 tšk. 9 atk.kam.) , Simonas Navickas (7 tšk. 5 per.kam.)

''Forto Amicus – Diktum'' : Saulius Morkūnas ir Robertas Mickevičius po (19 tšk.) , Tomas Garliauskas (16 tšk. 11 atk.kam.)

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2012 gruodžio 17 d., 17:09 val.

Visos pirmenybės žiauriai įdomios. Kasmet vis labiau stiprėja C lyga.

Anonimas2012 gruodžio 17 d., 16:09 val.

labai idomus pogrupis sitas.

''Ice'' įveikė ''Lituanica'' ekipą (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 16:18 val.)''Nebajeris'' atsirevanšavo ''Lituanicos'' ekipai (2013 kovo 24 d., sekmadienis, 21:16 val.)Įspūdingai žaidę ''Kaišiadorys'' sutriuškino ''Lituanicos'' ekipą (2012 gruodžio 23 d., sekmadienis, 16:35 val.)Geriau sužaidę antrają rungtynių pusę ''Rokų Keramika'' nugalėjo ''Lituanica'' ekipą (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:12 val.)''Forto Amicus - Diktum'' pergalingai pradėjo ketvifinalį (2013 balandžio 24 d., trečiadienis, 23:56 val.)''Forto Amicus - Diktum'' išlygino serijos rezultatą (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 14:03 val.)''Sparta'' įveikė ''Forto Amicus - Dictum'' ekipą (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 02:11 val.) Beveik viso susitikimo metu pirmavusi "Forto Amicus - Diktum" iškovojo 5-ąją pergalę iš eilės (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:19 val.)"Forto Amicus - Diktum" pasiekė triuškinamą pergalę (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 22:43 val.)''Lokiai'' priešinosi vos du kėlinius (2013 sausio 29 d., antradienis, 23:22 val.)