TRYS MEDŽIAI vs PC REDA (92:54)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 12 d., Pirmadienis, 19:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

„Trys medžiai“ sutriuškino „PC Redą“

2009 sausio 13 d., Antradienis, 00:02 val., peržiūros: 4355

Šiandien Aleksote esančioje Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje įvyko „Įmonių + “ lygos rungtynės tarp „Tryjų medžių“ (šeimininkai) ir „PC Redos“ (svečiai) krepšinio komandų. Jau nuo pat rungtynių pradžios stipriai nutolę aikštelės šeimininkai iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu 92-54.

Rungtynės prasidėjo „PC Redos“ taikliu tritaškiu metimu. Tai ir buvo vienintelis kartas, kada šiose varžybose priekyje buvo svečiai, nes po šio tritaškio metimo šeimininkų komanda spurtavo 11-0, o užspausti aklinos, kaip gilaus miško tankmė, „Tryjų medžių“ gynybos, svečiai labai sunkiai rinko taškus. Tuo tarpu „Trys medžiai“ puolime žaidė nepriekaištingai. To pasekoje, rezultatas po pirmo kėlinio buvo 24-8.

Antasis kėlinys buvo kur kas atkaklesnis. A. Česonio ir A.Galažiūno dėka, „PC Reda“ pagerino savo puolimą ir neleido savo varžovams taip sparčiai tolti, tačiau vistiek skirtumas didėjo ir po antrojo kėlinio „Trys medžiai“ pirmavo rezultatu 53-22.

Trečiasis kėlinys prasidėjo puikiu svečių komandos spurtu 4-10. „PC Redos“ krepšininkai aikštelėje esant didelei sumaiščiai sugebėjo rasti laisvus žaidėjus ir atidavę kamuolius jiems pelnyti nesunkius taškus iš gerų situacijų. Tai leido skirtumą šiek tiek sumažinti. Tačiau „Trys medžiai“ labai aktyviai spaudė „PC Redą“, kurios žaidėjai kartais sunkiai persivarydavo kamuolį ar perduodavo kamuolį tiksliai. Žaidimas dažnai buvo labai padrikas ir komandos keitėsi netiksliais perdavimais. Po tokio padriko kėlinio rezultatas tapo 71-43.

Paskutinis rungtynių kėlinys prasidėjo dar didesniu „Tryjų medžių“ spaudimu. Vienu metu taškų skirtumas perkopė net 40 taškų ribą, tačiau D.Kuolinis paskutiniu taikliu tritaškiu metimu sumažino skirtumą iki 38 taškų. Rungtynės baigėsi rezultatui esant 92-54. Aikštelės šeimininkai sventė nesunkiai iškovotą triuškinančią pergalę.

"Trys Medžiai" neturėjo vargo su "PC Reda" (2009 vasario 05 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)"Trys medžiai" nesunkiai įveikė "Filter" ekipą (2008 lapkričio 24 d., pirmadienis, 22:51 val.)"Trys medžiai" nesunkiai įrodė savo pranašumą (2008 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:00 val.)"Trys Medžiai" atsirevanšavo "Statybų Vizijai & LVA" (2009 vasario 23 d., pirmadienis, 22:02 val.)"Statybų vizija & LVA" sutriuškino savo varžovus (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 21:46 val.)"Trys Medžiai" atkrintamąsias varžybas pradėjo pergale (2009 kovo 23 d., pirmadienis, 21:50 val.)"Eltecha" lengvai nukirto "Trys medžiai" ekipą (2008 spalio 27 d., pirmadienis, 21:15 val.)"Trys Medžiai" patyrė triuškinanti pralaimėjimą "Energijos Sistemų Servisui VP" (2008 gruodžio 22 d., pirmadienis, 22:08 val.)"Trys medžiai" tik po pratęsimo palaužė "Sistematika" (2008 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)Nesunki „Topo Centras“ ekipos pergalė (2009 kovo 19 d., ketvirtadienis, 21:14 val.)